Adamkus pasveikino tautą su Velykomis ir prabilo apie savo ir Almos karantiną: užsikrėtimo galimybės tikrai nėra

Šį šeštadienio vakarą TV3 pakvietė savo žiūrovus pasitikti Velykas drauge su garsiausiais šalies atlikėjais bei grupėmis, kurios surengė nepamirštamus pasirodymus iš namų.

Tiesa, laidoje „Velykos #IšNamų“ vedėjai Justinas Jankevičius ir aktorė Agnė Grudytė kalbino ir ne vieną žinomą žmogų. Tarp jų – ir Lietuvos prezidentą, Valdą Adamkų.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Adamkus pasveikino tautą su Velykomis ir prabilo apie savo ir Almos karantiną: užsikrėtimo galimybės tikrai nėra

„Brangieji, šventos Velykos yra prisikėlimo ir džiaugsmo šventė, tačiau šiandienį pasaulį ir mūsų gyvenimą gaubia griaunantis pavojus. Tad mano linkėjimas būtų sveikas, ramesnis ir nesunaikintas kūrybinis rytojus“, – linkėjo Jo ekscelencija.

J. Jankevičiaus paklaustas, kaip šiandien jaučiasi, V. Adamkus neslėpė, kad, tikriausiai, panašiai, kaip ir kiti Lietuvos gyventojai.

„Esame visiškoje izoliacijoje su pasauliu, išskyrus televiziją, internetą ir laikraščius. Su Alma laikomės namuose ir tikimės, kad išsilaikysime be didesnių sveikatos nuostolių ir išlauksime normalesnio gyvenimo“, – su šypsena pridėjo prezidentas.

V. Adamkus užsiminė, kad stengiasi apsisaugoti visais įmanomais būdais – net ir jo bei žmonos Almos apsauginiams nėra leidžiama įžengti į buto vidurį. „Užsikrėtimo galimybės tikrai nėra“, – sakė prezidentas.

Jis užsiminė ir apie tai, kad šį rytą sulaukė savotiško gamtos ženklo ir buvo be galo maloniai nustebintas. „Su Alma pamatėme zuikį, belakstantį po langais. Tai buvo savotiškas velykinis ženklas, o dabar dar turėjome ir gyvą pavyzdį mūsų kieme“, – šypsojosi jis.

Daugiau įdomių pokalbių su Lietuvos įžymybėmis – laidoje „Velykos #IšNamų“ per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų