Melodramų gerbėjams – dvi įspūdingos telenovelių premjeros

Lotynų Amerikos melodramų superžvaigždės Marlene Favela, Fernandas Colunga ir Jorge Salinas sugrįžta į mūsų šalies ekranus. Vyriškos konkurencijos ir keistai susiklosčiusių likimų istorija „Aistra ir valdžia“ (Pasion y Poder) vos pasirodžiusi Meksikoje sulaukė didžiulio susidomėjimo. Pirmąją seriją vakar galėjo įvertinti TV3 televizijos žiūrovai.

15

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meksikiečių serialų žvaigždės - kas pasikeitė labiausiai?

„Aistra ir valdžia“ – dviejų senų priešų, dviejų šeimų neapykantos istorija, primenanti Montekių ir Kapulečių susirėmimą. Žiūrovus savo grožiu ir talentu žavi legendinio serialo „Laukinukė“ žvaigždė M. Favela, moterų širdis tirpdo F. Colunga, pažįstamas iš serialų „Esmeralda“, „Marija la del Bario“, „Apkabink mane“, „Apgavystės“, o jo konkurentą vaidina ne mažiau garsus J. Salinas, nusifilmavęs serialuose „Nuostabi meilė“, „Degantis kraujas“, „Tu – mano likimas“ ir „Mariana“.

Pagrindiniai herojai Eladijus Gomezas Luna ir Arturas Montenegro – verslininkai nuo jaunystės jaučiantys abipusę neapykantą vienas kitam. Nesantaikos priežastis – ne dideli pinigai, o meilė moteriai. Ši sena nesantaika persikels ir į jų vaikų gyvenimus.

REKLAMA

Ar lemta dešimtmečiais besitęsiantiems konfliktams baigtis ir kas gali laimėti šią aršią ilgametę kovą? Šiuolaikiškas serialas apie neužgesinamą pyktį, konkurenciją, įtaką, aistrą ir meilę žada daug intriguojančių akimirkų darbo dienomis 15.30 val. per TV3.

Kita eterio premjera jau nuo šio vakaro įtrauks moterų televizijos TV8 žiūroves. Turkų melodrama „Tai – mano gyvenimas“ (O Hayat Benim) atskleis pasisavinto likimo pinkles.

Serialas „Tai – mano gyvenimas“ buvo vienas labiausiai lauktų ir aptarinėtų Turkijoje, kur iškart užkopė į reintingų viršūnes.

Tai pasakojimas apie dėl senelio sprendimo skurde užaugusią merginą Baharę, kurios vieta – jos tėvo, garbingo verslininko namuose. Tačiau net ir suaugusi, nesąžiningų žmonių veikiama, ji nesužinos tiesos apie tikrąją kilmę.

Merginos likimą pasisavins netikra jos sesuo: kol Baharė sunkiai dirbs kepyklėlėje, jos tikrąjį turtingą gyvenimą gyvens visai ne ji. Ar teisingumas kada nors bus atstatytas? Tai paaiškės darbo dienomis 18.00 val. Pirmoji melodramos serija – jau šį, ketvirtadienio, vakarą per TV8.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Marlene Favela populiari ne tik tarp muilo operų mylėtojų


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų