„Meilėje be sienų“ auga įtampa: pakvipo meilės trikampiu

Intriguojantis ir nepakartojamas vasaros šou „Meilė be sienų“ tęsiasi! Projekte – ramu, netgi šeimyniška. Kas dar miega, kas gražinasi, o kas bando palaikyti gerą fizinę formą. Į šou atėjęs naujokas Danas sukelia lengvą sumišimą. Panašu, kad jis žino, ko ieško ir dėl ko čia atėjo.

Vakar ukrainietės merginos sulaukė naujo dalyvio – atskriejo vyras ant galingo plieninio žirgo, kaip uraganas sumaišė visas kortas ir tiesiu taikymu griebė Aleksandros dėmesį. Tiesa, merginos širdį bando pavergti ir renginių vedėjas Justinas.

Pakvipo meilės trikampiu, Justinas sunerimo – iki šiol jis galvojo jau turintis Aleksandros širdį ir stengtis dėl jos nebereikia. Justinas ją pavadino „maniške“, tačiau ar Aleksandra tikrai yra jo – didelis klausimas.

Į projektą įsiveržęs Danas ima jautį už ragų ir pakviečia Aleksandrą į pasimatymą. Su šypsena veide mergina užšoka ant motociklo, apsiveja rankomis Dano liemenį ir leidžiasi nešama vėjo ir stipraus vyro.

Tuo tarpu namuose likę vieni vyrai nutaria išsikalbėti.

„Jau norėčiau būt vedęs. Mano tėvai vedė, kai jiems buvo po dvidešimt metų. Dar, matyt, man nelemta, dar ne laikas“, – atvirauja Justinas.

„Galbūt reikia padirbėti su savimi, kažką ne taip darome santykiuose“, – prisipažįsta Ričardas.

Justinas įvardija svarbų aspektą – bruožų rinkinį, kurį gali turėti į žmonas tinkama moteris: „Yra man „kliūnančių“ dalykų pas kiekvieną dalyve, kad ir kokios jos čia „ledovos“ bebūtų, kad ir kaip mes čia jas bešlovintume. Matau čia tinkamų į žmonas merginų.“

Tuo metu pasimatyme Aleksandra atvirauja su Danu. Ar jie viską išgirdo, ką norėjo išgirsti? Ar jie žiūri viena kryptimi? Ar iki šiol meilės nepažinusi Dano širdis pamažu sušyla, nes sutiko artimą sielą?

„Meilė be sienų“ vis labiau panaši į nevaldomą gamtos stichiją, kur niekada nežinai, kas bus toliau.

Intriguojantį realybės šou „Meilė be sienų“ žiūrėkite pirmadieniais-ketvirtadieniais 20:30 per TV3 televiziją ir Go3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų