Meilė iš išskaičiavimo, išdavystės, nudistų pliažas: garsios moterys prabilo apie savo tabu INTERVIU

Naujienų ir pramogų portalo tv3.lt komanda žinomas Lietuvos moteris pakvietė diskusijai kiek neįprasta tema: „Tabu“. Kaip šią sąvoką interpretuoja garsios muzikos, televizijos, verslo pasaulių atstovės? Kokioms elgesio ir moralės normoms jos nedrįstų nusižengti? Neiškraipyti ir atviri atsakymai tiesiai iš jų pačių lūpų. 

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: garsios šalies moterys prabilo apie savo tabu

Aktorė Justė Zinkevičiūtė

„Žodis „tabu“ man siejasi su indiškais filmais, kuriuos mėgdavau žiūrėti paauglystėje. Tuo metu juose buvo uždrausta rodyti meilės scenas ir net bučiuotis! Meilę vienas kitam herojai išreikšdavo žvilgsniais, dainomis, rankos prisilietimais. Pamenu, tada paklausiau mamos, kodėl jie taip elgiasi. Ir ji man pasakė tuo metu dar keistą žodį – tabu. Asmeninis tabu man – pernelyg didelis apsinuoginimas moters aprangoje. Visada sakiau ir sakysiu, kad moters drabužiai turi būti prigludę, iškirptė su saiku, o sijono ar šortukų ilgis toks, kad pabrėžtų dailiosios lyties atstovių seksualumą, o ne vulgarumą“.

Modelis Solveiga Mykolaitytė

„Tabu – tai ribos, kurias kiekvienas žmogus susikuria pats. Kartais nusistatymai su amžiumi pakinta, principus tenka paminti arba gyvenimas juos aplaužo, o vertybės išlieka amžinos. Tad paminti savo vertybes man ir yra tabu. Kokį konkretų pavyzdį galėčiau pateikti? Pavyzdžiui, visiškas tabu man yra bučiuotis per pirmąjį pasimatymą“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų