• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Taylor Swift šypsojosi bendraudama su princu Williamu, nors anksčiau atsisakė galimybės bendradarbiauti su Meghan Markle.

Taylor Swift šypsojosi bendraudama su princu Williamu, nors anksčiau atsisakė galimybės bendradarbiauti su Meghan Markle.

REKLAMA

Penktadienio vakarą princas Williamas buvo pastebėtas entuziastingai šokantis Taylor turo „Eras Tour“ koncerte „Wembley“ stadione, o paskui buvo nuskraidintas į užkulisius susitikti su popmuzikos žvaigžde.

Kartu su Williamu į susitikimą atvyko ir dvi jo atžalos – princas George'as ir princesė Charlotte, kurie prisidėjo prie linksmos asmenukės su Taylor, o jos mylimasis Travisas Kelce'as taip pat įsiamžino kadre, rašo mirror.co.uk.

Jų šilta draugystė labai kontrastuoja su Meghan Markle, kai ji bandė asmeniniu laišku prvilioti Taylor į savo tinklalaidę „Archetypes“.

Pranešama, kad Meghan pernai kreipėsi į Taylor, tikėdamasi, kad ji dalyvaus jos tinklalaidėje „Archetypes“, tačiau Taylor pasiūlymą atmetė.

REKLAMA
REKLAMA

„The Telegraph“ praneša, kad Meghan parašė Taylor „asmeninį laišką“, kuriame kvietė ją dalyvauti Archetypes, „tačiau dainininkė per atstovą atsisakė“. Meghan tuo buvo nusivylusi.“

REKLAMA

Vieną sezoną „Archetypes“, kuris buvo transliuojamas per „Spotify“, Meghan vedė 12 serijų, kuriuose dalyvavo daugybė žvaigždžių, tarp jų – Serena Williams, Paris Hilton ir Jameela Jamil.  

Sasekso kunigaikštienės laida buvo pašalinta iš „Spotify“ ir sukėlė ginčą, nes paaiškėjo, kad Meghan ir princas Harry buvo išbraukti iš platformos.

Pranešama, kad vienas iš „Spotify“ aukšto rango atstovų išpeikė karališkąją porą, pavadindamas ją „prakeiktais sukčiais“.

Nuo tada Meghan Markle bendradarbiauja su kita platforma.

ne fizinę išvaizdą turėjau, o asmenybę, pigaus porno aktoriūkštę, tapusia princese per ryžo stuobrio silpnybes.
prasčiokė ir lieka prasčioke
gerai padarė, kad atmete, kas norės su šita pajuodele turėti reikalų?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų