„Marvel“ žvaigždė Simu Liu sako, kad Šang-Či yra svarbus Azijos atstovavimo Holivude momentas

Kinų ir kanadiečių aktorius Simu Liu mano, kad fantastinis veiksmo ir nuotykių filmas „Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“ (angl. „Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings“) yra svarbi Azijos atstovavimo Holivude akimirka.

Kinų ir kanadiečių aktorius S. Liu naujausioje kino studijos „Marvel“ epinėje superherojaus kilmės istorijoje vaidina tituluotąjį kung-fu meistrą, pirmąjį Azijos-Amerikos superherojų „Marvel“ kino visatoje.

„Man patinka būti superherojumi.“ – sako Simu Liu, gimęs Kinijoje ir užaugęs Didžiojo Toronto rajone, Kanadoje.

„Po keturiasdešimties metų, jei jie norės padaryti dar vieną [filmą], negalėčiau atsisakyti. Manau, kad susiimčiau ir pabandyčiau tai padaryti.“ – apie labai tolimą laikotarpį „Marvel“ šeimoje sako aktorius.

„Tačiau yra tiek daug dalykų, kurie turi pasikeisti, kad būtų užtikrinta, jog svarbiausias momentas būtų teisingas Azijos aktorių atstovavimas Holivude.“ – priduria Simu Liu.

Aktoriaus manymu, kino studijos turi atkreipti dėmesį į Azijos aktorių vadovaujamo filmo „Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“ kokybę ir sėkmę, kurią patvirtina ankstyvose slaptose peržiūrose susirinkusios auditorijos.

REKLAMA

Aktorius Simu Liu taip pat mano, kad „kino vadovai turi suprasti, kad dideli dalykai gali nutikti, kai leidžiate pasakoti šias istorijas ir kai skamba tradiciškai negirdėti balsai“.

„Tai taip pat kino žiūrovų atsakomybė ir toliau remti įvairų turinį, kad esama padėtis pasikeistų.“ – sako S. Liu.

„Taip pat norėčiau paraginti veikti kiekvienam kūrybiškam žmogui, kiekvienam aktoriui, režisieriui, scenarijaus autoriui iš Azijos žiūrinčiam šį filmą. Dabar yra svarbus momentas. Dabar atėjo laikas žengti į šviesą ir dirbti tikrai labai sunkiai, nes pirmiausia turi įrodyti, kad esi geresnis. Niekas nepadės, jei filmas nebūtų tokios kokybės, kokios yra.“ – sako pirmasis Azijos-Amerikos superherojus „Marvel“ kino visatoje.

Iš tiesų Simu Liu įdėjo daug darbo, kurį sudarė keturi mėnesiai intensyvaus fizinio pasirengimo, ir dar vienas mėnuo Sidnėjuje, Australijoje, kur pandemijos metu vyko veiksmo ir nuotykių filmo „Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“ filmavimo darbai.

Jaudinantis, visiškai naują „Marvel“ kino visatos etapą pradėsiantis filmas „Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“ Lietuvos kinuose nuo rugsėjo 3 d.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų