Martinkėnaitė išdavė, kokiomis procedūromis lepinasi: kai ką galima pasidaryti ir namuose

Ne paslaptis, kad visos moterys mėgsta skirti laiko grožiui ir su tuo susijusiomis procedūromis. Įžymybės – ne išimtis. „Mano noras – išsaugoti moters natūralumą ir pabrėžti jos prigimtinį grožį“, – sako naujojo grožio salono „Charming look Academy“ įkūrėja Ieva Pudževytė, pakvietusi žinomas moteris pasigražinti.

41

Ji žinomos Lietuvos moteris pakvietė išbandyti ir įvertinti grožio salone atliekamas procedūras, rašoma pranešime spaudai.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Martinkėnaitė išdavė, kokiomis procedūromis lepinasi: kai ką galima pasidaryti ir namuose

Grožio salono savininkė – viena geriausių Lietuvoje blakstienų priauginimo ir antakių meistrių. Salono lentynose matyti daugybė taurių iš čempionatų, kur mergina pelnė prizines vietas. I. Pudževytė ne tik džiugina klientes vešliomis blakstienomis, bet ir veda mokymus, yra išleidusi savo vardo blakstienų priauginimo priemonių liniją.

Prieš kelis mėnesius Vilniaus centre įsikūrusiame salone apsilankė vedybų planuotoja Dovilė Urbanaitė, dainininkė Ingrida Martinkėnaitė, dviejų vaikų mama Julija Žižė, drabužių kūrėja Vidmantė Martikonytė, stilistė ir tinklaraštininkė Viktorija Šaulytė, profesionalūs modeliai Justina Ieva Steponavičiūtė, Solveiga Mykolaitytė, Simona Starkutė, balerina Kristina Tarasevičiūtė.

Kviestinės viešnios dar prieš renginį galėjo pasirinkti, kurias procedūras norėtų išbandyti. Antakių dizainas, jų architektūra ir dažymas „Henna“ dažais, blakstienų priauginimas „volume“ technika, blakstienų laminavimas, sušukavimas ir makiažas, pedikiūras, drėkinanti veido procedūra – šias paslaugas grožio dienoje išbandė žinomos moterys.

S. Starkutei „Charming look Academy“ salone buvo atliktos dvi procedūros: blakstienų laminavimas, prisotinimas mikroelementais ir antakių dažymas. „Lėlės žvilgsnis“, – juokėsi į veidrodį pažiūrėjusi S. Starkutė. Atostogų išvykstanti Simona džiaugėsi, kad nereikės dažytis blakstienų. Po procedūros jos tapo tamsios, storos ir riestos.

Viena gražiausių šalies moterų kaip įmanydama stengiasi išsaugoti natūralumą, todėl jai svetimos įvairios botulino ar hialurono injekcijos. Visai neseniai „SbyS“ prekės ženklo kūrėja ryžosi išbandyti antakių mikropigmentaciją ir savo sprendimo nesigailėjo.

REKLAMA

„Labai ilgai delsiau, vis klausiau kitų moterų, ar nesigaili. Norėjau, kad antakiai atrodytų kaip įmanoma natūraliau. Todėl meistrė man atliko lengvą mikropigmentaciją. Dabar antakių plaukučius padažau cheminiais dažais tam, kad jie būtų tamsūs“, – pasakoja gražuolė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų