Mariaus Jampolskio žmona Renata – apie pažintį su vyru, pirmąjį pasimatymą ir ilgų santykių receptą

Aktorius Marius Jampolskis drauge su mylimąja Renata vienas kitam jau ko ne 11 metų puoselėja šiltus jausmus. Moteris atviravo, jog per šiuos metus buvo visko, tačiau dabar ji džiaugiasi ne tik laiminga santuoka, kuri trunka jau 8 metus, bet ir darnia šeima.

23

Naujienų portalui tv3.lt Renata atvirai prabilo apie pažintį su M. Jampolskiu bei gyvenimą drauge su vyru.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mariaus Jampolskio žmona Renata – apie pažintį su vyru, pirmąjį pasimatymą, dukros auklėjimą ir ilgų santykių receptą

Pasak moters, jiedu susipažino labai netikėtai. „Labai gerai prisimenu tą pirmą susitikimą su Mariumi. Tai įvyko apie 4 val. ryto „Apsento fėjose“. Jis buvo pakankamai drąsus vaikinas ir prie manęs priėjo. Apsikeitėme numeriais ir tiek. Po poros dienų man jis paskambino ir mes susitikome“, – šypteli ji.

Renata atviravo, jog tik pasimatymo metu suprato, jog netikėtai sutiktas vaikinas yra žinomas aktorius.

„Tik pirmo pasimatymo metu aš supratau, kad jis yra Marius Jampolskis. Jis tuo metu buvo plikas ir su žiemine striuke, todėl iš pirmo žvilgsnio tikrai jo nepažinau. Pasimatymas įvyko jo namuose. Jis mane pasikvietė į svečius, o aš pasikviečiau kartu ir draugę. Galiausiai jo draugas per projektorių pradėjo rodyti „Žvaigždžių dueto“ vaizdo įrašą ir tada tik supratau, kad jis yra Marius Jampolskis“, – detaliau apie pažintį pasakojo ji.

Tiesa, pašnekovė neslėpė ir to, jog draugystės pradžioje nekilo jokių minčių, kad M. Jampolskis taps jos vyru ar vaiko tėčiu: „Iš pradžių tikrai nebuvo tokių minčių, kad jis taps mano vyru ar vaiko tėvu. Bendravau su juo ir tiek. Galbūt mums taip ir sekėsi, nes neturėjome rimtų intencijų.“

Dabar pora skaičiuoja 8 metus santuokoje. Jiedu drauge augina ir savo mylimą dukrelę Viltę. Paklausta, kas šeimoje yra griežtesnis, Renata neslėpė, jog ji.

„Tėtis, kuris viską leidžia. Dukrytė žino, jeigu aš neleidžiu, tuomet tėtis leis. Jeigu bijo manęs, tuomet eina pas jį“, – juokėsi ji.

Tęsdama pokalbį apie santuoką, pašnekovė teigė, jog viskas labai pasikeitė ir atskleidė laimingos santuokos receptą. „Pasikeitė visas gyvenimas, nes atsirado vaikas ir branda. Visas kitaip, tačiau Marius, kaip žmogus tikrai nepasikeitė. Dabar labiau pripratom vienas prie kito ir žinome, ko galime tikėtis vienas iš kito.

Pas mus namuose nebūna nekalbadienių. Esu toks žmogus, kad negaliu tylėti. Kartu esame jau beveik 11 metų. Per šiuos metus tikrai visko buvo: ir barnių, ir pykčių. Ypatingai – santykių pradžioje“, – pokalbį baigė R. Jampolskė.


Rašyti komentarą...
S
Skubis
2021-10-09 18:33:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
ABsento fėjos, "žurnalistai"!!!
Atsakyti
0

S
Skubis
2021-10-09 18:34:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaio su gramatika reikalai?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų