Mansono problemos nesibaigia: nutekintos žinutės, kuriose jis šaiposi iš Lana Del Rey kūno

Skandalingasis atlikėjas Marilyn Mansonas įsivėlė į dar vieną skandalą. Visai neseniai internete išplito nutekintos jo žinutės, kuriame jis kritikuoja kitos garsios atlikėjos bei savo pažįstamos Lana Del Rey kūną.

5

Pastaruoju metu aktorius kaltinamas smurtu prieš moteris, tad dar viena tokia situacija jo įvaizdžio pagerinimui tikrai nepadeda.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mansono problemos nesibaigia: nutekintos žinutės, kuriose jis šaiposi iš Lana Del Rey kūno

Šiomis žinutėmis „Instagram“ pasidalijo Abrams, žinoma iš savo rolės „True Blood“. Su žmogumi, kuriuo susirašinėjo, M. Mansonas pasidalijo paparacų užfiksuotomis garsios atlikėjos nuotraukomis ir norėdamas pabrėžti jos kūno sudėjimą, vadino ją „Lazanija Del Rey“.

Vėliau atlikėjas dar pridėjo, kad jis nesistengia sugėdinti Lanos dėl to, kaip ji atrodo, tačiau, anot jo, paparacų užfiksuota nuotrauka yra tiesiog „beprotiška“. 

Po to Mansonas dar pripažino, kad iš tiesų Laną pažįsta, mat jo draugas yra su ja susitikinėjęs. Ir iš tiesų, abu atlikėjai ne kartą yra kartu leidę laiką. Ir nors buvo galvojama, kad Lana ir Marilyn sutaria, iš tiesų jis žinutėse atlikėją apibūdino kaip „komplikuotą“ ir „problematiška“, kai kalba pasisuka apie darbą.

Negana to, daugelis internautų netgi ėmė galvoti, kad toks Marilyn elgesys ir žinučių nutekinimas yra suplanuotas –  anot jų, tokiu būdu siekiama nukreipti dėmesį nuo to, jog iš tiesų atlikėjas kaltinamas ne kartą žiauriai panaudojęs prieš moteris smurtą. 

Evan Rachel Wood ir daugybė kitų moterų pripažino, kad Mansonas iš tiesų linkęs naudoti psichologinį ir fizinį smurtą prieš moteris, taip pat iš jų šaiposi, yra linkęs manipuliuoti. Pats Mansonas tokias kalbas neigia ir tikina, kad jos iškreipia realybę. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad 33 metų E. R. Wood teigė, kad M. Mansonas jai „išplovė smegenis“ ir ja „manipuliavo“, bet ji nebegalėjusi gyventi bijodama „keršto, šmeižto ar šantažo“.

Ji sakė norinti „demaskuoti šį pavojingą vyrą“ ir kreiptis į tuos, kas jį įgalino, „kol jis nesugriovė daugiau gyvenimų“.

REKLAMA

„Palaikau aukas, kurių yra daug ir kurios nebetylės“, – pridūrė aktorė ir nurodė kitų keturių moterų pareikštus įtarimus, kad 52 metų M. Mansonas jas žagino, naudojo lytinį ir psichologinį smurtą, apsvaigindavo narkotikais, baugindavo, smurtaudavo ir grasindavo mirtimi.

Vos po kelių valandų M. Mansono įrašų studija „Loma Vista Recordings“ paskelbė, kad nutraukia ryšius su šiuo atlikėju. Netrukus pats M. Mansonas kategoriškai paneigė visus jam reiškiamus įtarimus. „Akivaizdu, kad mano menas ir mano gyvenimas seniai kelia kontroversiją, bet šie pastarojo meto pareiškimai apie mane yra siaubingas tikrovės iškraipymas“, – socialiniame tinkle „Instagram“ rašė jis.

„Mano intymūs santykiai visuomet vykdavo visišku abiejų sutikimu, su panašiai galvojančiomis partnerėmis. Tai yra tiesa – nepriklausomai nuo to, kaip ir kodėl kiti dabar nori iškraipyti praeitį“, – teigė jis.

„Smegenų plovimas“

M. Mansonas ištikimų gerbėjų įsigijo 10-ajame dešimtmetyje, koncertuodamas su 1989 metais įsteigta ir jo vardu pavadinta grupe. Ryškiu vaiduoklišku makiažu garsėjančio ir prieštaringai vertinamą įvaizdį puoselėjusio atlikėjo albumuose pilna okultinių užuominų.

2018 metais, netrukus po to, kai Harvey Weinsteino skandalas sukėlė kaltinimų įtakingiems vyrams bangą, policijai buvo pateiktas skundas prieš M. Mansoną dėl kažkokių lytinių nusikaltimų, įvykdytų 2011 metais.

Tačiau Los Andželo rajono prokuroras dėl senaties termino ir „nesant patvirtinimo“ bylą atmetė. Rokeris buvo susižadėjęs su E. R. Wood, bet 2010-aisiais pora išsiskyrė. Apie jų santykius pirmą kartą buvo pranešta 2007-aisiais, kai E. R. Wood buvo 19 metų.

2009 metais viename interviu M. Mansonas fantazavo, kaip sutraiškytų E. R. Wood galvą, bet jo atstovai tvirtino, kad jis tiesiog tyčia kalba provokuojamai. 2017-aisiais M. Mansonas atleido savo grupės narį Jeordie White'ą, kurį jo buvusi draugė apkaltino išžaginimu.

REKLAMA

Kalbėta, kad E. R. Wood, kuri už vaidmenį 2003 metų filme „Trylika“  pelnė „Auksinio gaublio“ nominaciją, buvo vienas veiksnių, nulėmusių M. Mansono skyrybas su burleskos superžvaigžde Dita von Teese.

Muzikantas taip pat buvo susižadėjęs su aktore Rose McGowan, kuri yra tarp garsių H. Weinsteiną apkaltinusių moterų. Santykių nutraukimą aktorė aiškino „gyvenimo būdo skirtumais“.

2018 metais E. R. Wood JAV Kongrese, neminėdama vardų, pasakojo apie savo šiurpią patirtį.

„Mano patirtis dėl smurto artimoje aplinkoje tokia: toksiškas protinis, fizinis ir lytinis smurtas, kuris prasidėjo lėtai, bet su laiku stiprėjo ir apėmė grasinimus mano gyvybei, stiprų psichologinį manipuliavimą, kad abejočiau savo nuovoka, smegenų plovimą, pabudimą, kai vyras, tvirtinęs, kad mane myli, žagina, jo įsitikinimu, mano kūną be sąmonės“, – tąsyk sakė ji.


Rašyti komentarą...
S
Satanac
2021-02-19 08:18:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
aluiziau tu gandono iššika per šikną nuo mažens prievartautas savo tėvo!
Atsakyti
0

a
aluizas
2021-02-13 01:53:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai kurva iskart matos kad nesveikas :D
Atsakyti
-1

S
Satanac
2021-02-19 08:16:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
tu pats esi nesveikas pistas per šikną kokio draugelio atmarozinis gaidy!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų