• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prie Malmės arenos – grūstis. Iki pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio likus vos kelioms valandoms, sugužėjo minia išsipuošusių muzikos gerbėjų. Tarp jų – ir Silvester Belt palaikytojai. 

34

Prie Malmės arenos – grūstis. Iki pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio likus vos kelioms valandoms, sugužėjo minia išsipuošusių muzikos gerbėjų. Tarp jų – ir Silvester Belt palaikytojai. 

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt apsilankė prie arenos Malmėje, kur šįvakar nugriaudės pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Jame trečiu numeriu pasirodys ir Lietuvos atstovas Silvester Belt. 

Prie arenos žmonių eilė nemažėja – renkasi išsipuošę „Eurovizijos“ entuziastai, netrūksta skambių šūksnių ir muzikos. 

Minioje įsimaišė ir nemažai gerbėjų su Lietuvos vėliavomis – pakalbinus sužinojome, kad šie prognozuoja, kad Silvester Belt finale pateks į dešimtuką.

„Bent jau top 10 tikrai tikiu, kad bus. Gal kokia 6 vieta“, – kalbėjo Lietuvos vėliava apsigaubusios Švedijoje gyvenančios lietuvės. 

REKLAMA
REKLAMA

Paklausus dėl kitų favoritų, merginos atskleidė, kad turi dar keletą: „Man patiko serbų, kroatų dainos.“

„Iš ryto atsikėlus nesijautė, kad šiandien bus „Eurovizija“, bet dabar jau ir saulė džiugina, ir muzika girdisi, labai smagu. Man atrodo, kad švedai yra nusivylę savo daina, nes esu iš daug ko girdėjusi, kad daina galėjo būti geresnė“, – teigė jos.

REKLAMA

Lietuvos pasirodymas įstrigo ir kitų šalių gerbėjams. Komentarą naujienų portalui tv3.lt sutiko duoti ir gerbėja iš Vokietijos.

„Man patiko daina, ji labai užkrečianti. Taip pat puikus jo pasirodymas – scenoje jis toks atsipalaidavęs ir ramus. Manau, kad jis tikrai pateks į finalą“, – sakė gerbėja. 

„Silvester turėtų patekti į dešimtuką. Galvoju, kad jis turėtų iškovoti 4 vietą – jis buvo 4 ir atrankoje, lydi sėkmė su tuo numeriu. Visgi pasižiūrėjau ir prognozes, jo vieta ne tokia aukšta“, – kalbėjo kita gerbėja iš Lietuvos. 

REKLAMA
REKLAMA

„Vakar stebėjau repeticiją arenoje, labai patiko kroatų pasirodymas. Taip pat esu didelė šveicarų gerbėja“, – sakė pašnekovė.

Jau prieš pirmąsias generalines repeticijas prie arenos susibūrė nemažai policijos pajėgų, buvo užtvertas kelias. 

Nors daugelį miesto gatvių puošia spalvingi „Eurovizijos“ plakatai, kasmetinę muzikos šventę šiemet gaubia skundai dėl Izraelio dalyvavimo vykstant karui Gazos ruože.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Švedija jau susidūrė su padidėjusiais saugumo iššūkiais, o Malmėje laukiama vienos didžiausių šalies policijos pajėgų.

Saugumas ir kainos euroviziniame miestelyje (nuotr. tv3.lt)

Pajėgos buvo sutelktos iš visos Švedijos, o pastiprinimas atvyko iš kaimyninės Danijos ir Norvegijos.

Švedijos policija paprastai būna ginkluota, tačiau kai kurie pareigūnai atsargumo sumetimais nešiosis didesnius ginklus.

Jau šiandien ir ketvirtadienį vyks pusfinaliai, o gegužės 11 d. įvyks didysis finalas. Tikimasi, kad reginį stebės apie 200 mln. žiūrovų visame pasaulyje.

REKLAMA

Saugumo kontrolė ir kainos

Visi svečiai, žurnalistai, įeidami į renginio vietas, taip pat turi praeiti saugumo kontrolę – tikrinami daiktai, neleidžiama neštis didesnių krepšių, tam tikrose vietose fotografuoti ir pan.

Naujienų portalas tv3.lt taip pat užfiksavo „Eurovizijos“ miestelio kainas.

Norint nusipirkti sumuštinį su vištiena, saliamiu ar lašiša, piniginę teks paploninti 8 eurais (95 švediškomis kronomis), puodelis kavos (latte, juoda kava) čia kainuoja 3,40 eur (40 kronų).

REKLAMA

Saugumas ir kainos euroviziniame miestelyje (nuotr. tv3.lt)

Šiandien, pirmajame pusfinalyje trečiu numeriu pasirodys Lietuvos atstovas.

Kartu su juo pirmajame pusfinalyje savo apsirodymus atliks Ukraina, Kipras, Lenkija, Serbija, Kroatija, Airija, Slovėnija, Islandija, Suomija, Portugalija, Liuksemburgas, Australija, Azerbaidžanas, Moldova.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų