REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
4
M.A.M.A apdovanojimai (nuotr. TV3)

Laukiamiausias ir didžiausias muzikos renginys – M.A.M.A apdovanojimai 2021 – jau šiandien sudrebins ne tik Kauno „Žalgirio“ areną, bet prie ekranų pritrauks ir būrį TV3 žiūrovų. O prieš pat apdovanojimų pradžią, visi tie, kurie neabejingi muzikai, madai ir nekantrauja pirmieji pamatyti mylimiausius šalies muzikos atstovus, kviečiami nuo 17.30 val. stebėti išskirtinę M.A.M.A raudonojo kilimo transliaciją naujienų portale tv3.lt!

4

Laukiamiausias ir didžiausias muzikos renginys – M.A.M.A apdovanojimai 2021 – jau šiandien sudrebins ne tik Kauno „Žalgirio“ areną, bet prie ekranų pritrauks ir būrį TV3 žiūrovų. O prieš pat apdovanojimų pradžią, visi tie, kurie neabejingi muzikai, madai ir nekantrauja pirmieji pamatyti mylimiausius šalies muzikos atstovus, kviečiami nuo 17.30 val. stebėti išskirtinę M.A.M.A raudonojo kilimo transliaciją naujienų portale tv3.lt!

REKLAMA

Raudonojo kilimo transliacijos vedėjai – klausomiausio jaunimo radijo „Power Hit Radio“ veidai – su muzika ne tik pabunda ir užmiega, bet ir žino viską, kas slepiasi Lietuvos muzikinio pasaulio užkulisiuose. Vedėjai užtikrinti – transliacija nepaliks abejingų ir privers pasijusti taip, tarsi ant raudonojo kilimo dalyvautumėte ir su savo dievukais sveikintumėtės patys.

Dvi stilingos ir žavios merginos – Elena Karalienė ir Laura Ignatovičiūtė – žinomiausius šalies veidus pasitiks ant raudonojo kilimo. O radijo senbuviai, muzika tiesiog gyvenantys Saulius Baniulis ir Aleksas Pozemkauskas žiūrovus kvies intriguojantiems pokalbiams apie kūrybą jau kitoje studijoje.

REKLAMA
REKLAMA

Transliaciją stebėkite čia: https://www.tv3.lt/mama

Ką likus kelioms akimirkoms iki M.A.M.A raudonojo kilimo transliacijos starto galvoja jos vedėjai?

REKLAMA

A. Pozemkauskas įsitikinęs, kad tie, kurie taps šios transliacijos liudininkais, apie savo dievukus sužinos krūvą dar niekur neafišuotų detalių. „Manau, kad apdovanojimų metu smagiausia dalis ir yra užkulisiai – čia gali pakalbinti jaudulio persmelktus atlikėjus, kurie, jausdami geriausias emocijas, laukia savo pasirodymų. O ypatingai tai galioja tiems, kurie įvairiose kategorijose nominuoti net ne po vieną kartą. Tikiuosi, kad visi jie nepašykštės juokelių tiek apie save, tiek apie kolegas, o gal mums net išduos, kurio kito Lietuvos muzikos atstovo dainas niūniuoja laisvalaikiu…“ – intriguoja Aleksas.

REKLAMA
REKLAMA

Radijo programų direktorius S. Baniulis džiaugiasi, kad apdovanojimai puikiai siejasi su tuo, ką visa komanda diena iš dienos veikia radijuje. „Šiame renginyje viskas sukasi aplink muziką – visai taip, kaip ir mūsų gyvenimas radijuje. Taip, įvaizdžiai ant M.A.M.A raudonojo kilimo – ne ką mažiau intriguojantys, bet visgi šiandien svarbiausia yra tai, kiek mūsų šalyje gausu talentingų ir muzikalių žmonių, kurie savo kūryba kasdien džiugina tūkstančius Lietuvos gyventojų. Ir, žinoma, „Power Hit Radio“ klausytojus. Nes geriausi jų hitai visada suskamba ir mūsų eteryje“, – sako jis.

Viena iš rytinės laidos „Šok į kelnes“ vedėjų E. Karalienė prisipažįsta, kad M.A.M.A muzikos apdovanojimai jai visuomet buvo ir bus laukiamiausias metų pramogų pasaulio renginys Lietuvoje. Todėl galimybė kartu su visais mylimiausiais stoti ant raudonojo kilimo, jai yra išties ypatinga. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Atsimenu, kaip su nekantrumu laukdavau transliacijos pradžios, o kur dar raudonojo kilimo svečių nuotraukų galerija! Viena už kitą dailesnė suknelės, provokuojantys ir šokiruojantys įvaizdžiai bei ryškūs makiažai... Bėgant metams, muzika tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi, be kurios neprasideda nė vienas rytas, todėl kasmet smalsu sužinoti, kurių atlikėjų darbai sulauks didžiausio įvertinimo. O šių apdovanojimų raudonojo kilimo mados nė kiek neatsilieka nuo ryškiausių pasaulio podiumų! Nekantrauju raudonojo kilimo transliacijos metu pakalbinti atlikėjus ir išsiaiškinti visas jų stiliaus paslaptis“, – sako ji.

Jai antrina ir L. Ignatovičiūtė, kuri be muzikos neįsivaizduoja nė vienos dienos, o ir klauso jos pačios įvairiausios. Lauros draugai kartais juokauja, jog ji yra įsigijusi VIP abonementą net į tų grupių koncertus, kurių kasdien neklauso, mat ją galima sutikti ir čia.

REKLAMA

„Šiais metais apdovanojimų laukiu ypatingai, nes tarp nominantų – mano vieni mėgstamiausių Lietuvos atlikėjų – Evgenya Redko, Angelou, Free Finga, jautí, ir, žinoma, „Power Hit Radio“ nominacija, kuri, neslėpsiu, sukelia skraidančių drugelių pilve jausmą. Todėl jei girdėsite labiausiai rėkiančią mergelę nuskambėjus šiems vardams – labas, ten aš! 

Negaliu atsidžiaugti, kad būtent mes su Elena kalbinsime stilingiausius šalies žmones. Visad drąsiai sakau, kad lietuviai – labai stilingi žmonės, todėl bus tikrai įdomu iš arti sužinot visas jų įvaizdį gaubiančias detales – iš kur bateliai, kokio dizainerio yra kitos šmutkės. Jaudulio yra. Bet žinant, kad šalia bus beveik visas radijo kolektyvas, o tiksliau – šeima – jis darosi kur kas malonesnis“, – mintimis dalijasi Laura.

REKLAMA

Atsižvelgiant į pandeminę situaciją ir siekiant užtikrinti saugumą, visiems keturiems raudonojo kilimo transliacijos vedėjams buvo atlikti COVID-19 tyrimai PGR metodu.

Naujienų portale tv3.lt M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo transliacija prasidės jau šiandien, 17.30 val., ir vyks iki pat apdovanojimų pradžios. O apdovanojimų transliaciją, kuri atskleis, kas taps metų geriausiais, nuo 19.30 val. jūsų patogumui galėsite sekti ne tik per TV3, bet ir naujienų portale tv3.lt.

Tapkite svarbiausio muzikinio įvykio liudininkais ir apdovanojimus pasitikite ne ką mažiau įtraukiančioje, vienintelėje tokioje raudonojo kilimo translia

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų