„M.A.M.A.“ ceremonija – žiūrimiausia per penkmetį: Jazzu atskleidė, ką galvoja apie savo debiutą

Paskutinį sausio penktadienį nugriaudėjęs svarbiausias muzikos renginys Lietuvoje – grandioziniai muzikos apdovanojimai M.A.M.A. tapo ne tik daugiausiai emocijų ir reakcijų įžiebusiu įvykiu, bet ir sulaukė rekordinio žiūrovų susidomėjimo televizijos eteryje.

269

Šių metų apdovanojimų ceremonija – žiūrimiausia per pastaruosius penkerius metus. Nuo pirmųjų M.A.M.A. apdovanojimų 2012-aisiais, transliacijos žiūrimumas išaugo 21%. Šiemet renginys labiausiai domino 25-44 metų amžiaus žiūrovus.

(269 nuotr.)
FOTOGALERIJA. M.A.M.A. apdovanojimai

Tyrimų bendrovės TNS LT duomenimis, M.A.M.A. tiesioginė transliacija TV3 televizijos eteryje pritraukė 26,3 proc. žiūrovų, kai artimiausio konkurento tuo laiku rodyta programa – vos 18,8 proc. Įspūdingą ceremoniją pasižiūrėjo daugiau nei 852 000 žiūrovų.

Ypatingas susidomėjimas M.A.M.A. renginiu bei pretendentais į apdovanojimus buvo ir internete. Šio projekto turinys naujienų ir pramogų portalo tv3.lt paskutinį sausio savaitgalį sulaukė daugiau nei 113 300 pasižiūrėjimų. Tiesioginė M.A.M.A. transliacija tv3.lt sulaukė beveik 18 000 pasižiūrėjimų, o tiesioginė transliacija tiesiai nuo raudonojo kilimo – beveik 9000. „Google Analytics“ duomenimis, šiemet internete M.A.M.A. pritraukė ženkliai didesnę auditoriją.

REKLAMA

Tiesioginė ceremonijos transliacija tv3.lt sulaukė net 49 proc. daugiau pasižiūrėjimų nei 2015-aisiais, o visas M.A.M.A. projekto turinys internete – net 58 proc. daugiau pasižiūrėjimų nei pernai.

Sausio 29-ąją TV3 Žinių žiūrovai išgirdo ypatingą žinią tiesiai nuo raudonojo kilimo. 12 metų žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 ir asociacija MAMA paskelbė apie savo partnerystės pratęsimą – buvo pasirašytas bendradarbiavimo protokolas dar 5 metams. Taigi, šio kanalo žiūrovai turės galimybę stebėti įspūdingiausią metų muzikos renginį ateinantį penkmetį.

Pasak M.A.M.A. organizatorių, šių metų apdovanojimuose dirbo galybė žmonių, kad šou išlaikytų aukščiausią kokybę ir taptų neprilygstamu muzikiniu renginiu.

„Scenoje pasirodė beveik 200 žmonių, tiek pat dirbo už scenos. Iš viso suskaičiavome 473 žmones. Norime labai padėkoti visiems atlikėjams, grupėms, chorams, muzikantams ir šokėjams, kad sukūrė tokią šventę. Visiems nominuotiesiems ir laureatams – už jų nuoširdumą, atvirumą, tikras emocijas. Taip pat ačiū renginio rėmėjams už supratimą, kad tai yra svarbiausias metų įvykis muzikos pasaulyje. Atskira padėka ceremonijos vedėjams Justinui Jankevičiui ir Justei Arlauskaitei-Jazzu – už tai, kad visi dar ilgai minės M.A.M.A“, – kalbėjo asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ pirmininkas Martynas Tyla.

(300 nuotr.)
FOTOGALERIJA. M.A.M.A apdovanojimų svečiai ir dalyviai

Ceremonijoje vedėjos amplua debiutavusi dainininkė J. Arlauskaitė-Jazzu po renginio sulaukė neįtikėtinos reakcijų bangos.

„Iš pradžių labai jaudinausi ir vienintelis dalykas, kuris mane ramino – tai, kad Justinas bus šalia, kad jis – profesionalas ir ištrauks mane iš bet kokių situacijų. Guodė ir tai, kad jei kas nors nepavyks, perdaug niekas nepyks, juk aš – dainininkė, o ne televizijos laidų vedėja, nors ir įgijau daug patirties tiesioginiame „X Faktoriaus“ eteryje, – pasakojo Jazzu. – Bet vėliau peržiūrėjau M.A.M.A įrašą ir, kad ir kokia būčiau savikritiška…

Na, šį kartą tikrai viskas buvo gerai. Visada gali būti dar geriau, bet viskas, ko norėjome, išsipildė. Ačiū Justinui ir visai komandai, kuri manimi pasitikėjo ir patikėjo šią garbingą misiją. Ačiū žiūrovams, kurie suprato mūsų aštroką ironiją, kurie juokėsi kartu, kurie palaikė, stebėjo pasirodymus, kurie klausosi muzikos ir dėl kurių mes ją kuriame. Ačiū M.A.M.A už tai, kad suburia mus po vienu dangumi ir skatina siekti vis daugiau ir daugiau.“

REKLAMA

(90 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: M.A.M.A 2015 muzikos apdovanojimų dūzgės

Džiugesio po ceremonijos neslėpė ir komikas, tv3.lt laidos „Prie kopėčių“ autorius Jaroslav Michalkevič. Jis įteikė statulėlę už „Metų vaizdo klipą“ internete. „Turėjau garbės stovėti vienoje scenoje su seru Jankevičiumi bei madam Jazzu, nuo pakylos žiūrėti į pilnutėlę areną žmonių, įteikti apdovanojimą Lilui bei savo akimis pažiūrėti, kaip atrodo elito vakarėliai. Stovėti ant scenos prieš beveik 17 000 žmonių, yra kažkas wow“, – emocijų po apdovanojimų socialiniame tinkle neslėpė J. Michalkevič.


Rašyti komentarą...
b
belenkas
2016-02-02 21:37:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jazu dar kazkaip ir nieko pasnekejo bet Justinas tai nieko gero.Bajeriai mediniai ir siaip pasimete abudu kazkaip vede.Vienas kitam daugiau demesio skyre negu publikai.Kas antram sakiny ka tu ka tu viens kitam kaip namie virtuvej prie pusryciu stalo !!!! Gal jei butu ne sava pora vede o atskiri veikejai kazkaip idomiau butu !!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų