Lietuvė sporto trenerė pasidalijo kardinaliais klienčių pasikeitimais: pažėrė patarimų, kaip tokių rezultatų pasiekti

Daili šviesiaplaukė – Jovita Savickaitė – kausto praeivių žvilgsnius dėl grakščių savo kūno formų. Moteris įsitikinusi, kad kiekvienas žmogus gali taip atrodyti, o norintiems ji visuomet išties pagalbos ranką, tačiau ji pabrėžė, jog nevalia tikėtis, kad tokius rezultatus pavyks pasiekti per rekordiškai trumpą laiką.

29

Jovita atviravo, kad svarbiausia yra pradėti keisti savo mintis, tuomet bus paprasčiau pradėti sportuoti ir sveikai maitintis.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvė sporto trenerė pasidalijo kardinaliais klienčių pasikeitimais: pažėrė patarimų, kaip tokių rezultatų pasiekti

„Pirmiausia reikia pakeisti savo mintis. Visada mokinu savo merginas, kad reikia pamilti tai, ką darome, kol tai netaps mūsų rutina. Kol mes tuo nekvėpuosime, tol ir nebus jokių rezultatų“, – pokalbį pradėjo Jovita.

Anot pašnekovės, nevalia sportuoti kiekvieną dieną: „Mano rekomendacija yra sportuoti 3-4 kartus per savaitę. Daugiau nereikia, nes kūnui taip pat reikia poilsio. Be poilsio nebus gerų rezultatų.“

Lietuvė socialiniuose tinkluose garsėja, kaip itin reikli trenerė, kuri padeda pasiekti stulbinančių rezultatų. Pati Jovita neneigia, jog jos  vedamoms treniruotėms reikia išeikvoti daug jėgų ir energijos. 

„Mano vedamos treniruotės ir tempas skiriasi nuo daugelio kitų. Tikrai didelė dalis merginų bijo mano tempo ir dažniausiai mano, kad joms nepavyks sekti visko žingsnis į žingsnį. Tačiau aš visada sakau, kad kiekviena turi sportuoti pagal savo galimybes, bet stengtis išnaudoti jėgas maksimaliai. Visos tos, kurios turi ne tik norą, bet ir sunkiai dirba – džiaugiasi ne tik pasiektais rezultatais, o ir tuo, kad kiekvieną kartą davusi joms iššūkį, jos su juo puikiai susitvarko. Niekas negimė mokėdamas viską. Viską išmokstam su laiku. Taip pat būna ir mano treniruočių metu. Kalbant apie motyvacija, tai aš jos kiekvienai klientei duodu tikrai labai daug. Žmonės mato, kad dirbdama atiduodu visą savo širdį. Man pačiai teko perlipti per save. Jos tai supranta ir stengiasi pačios save motyvuoti. Ir taip neatsilikti nuo manęs“, – kalbėjo sporto trenerė Jovita.

REKLAMA

Pašnekovė pabrėžė, jog vien treniruočių nepakaks, jeigu siekiate pakeisti savo išvaizdą ir savijautą: „Mano klientės turi labai daug skirtingų norų: vienos nori padailinti sėdmenis, o kitos nori sumažinti apimtis nuo juosmens. Dar kitos nori tiesiog priaugti svorio. Tačiau didžiausia jų klaida būna ta, kad ne visos supranta, jog be mitybos to tikrai nepasieks. Nesvarbu, ar tu nori mesti svorį, ar auginti. Privalu sportuoti ir prižiūrėti mitybą.“

Anot Jovitos, nevalia sau žadėti, jog nuo pirmadienio ar dar kokios dienos imsiesi veiksmų. Pasak jos, reikia pradėti „čia ir dabar“.

„Visos tos, kurios nori keistis ir pavargo gyventi taip, kaip gyvena dabar, pavargo neturėti ką apsirengti, nejaučia meilės sau – turi ne bandyti daryti, o pradėti daryti. Nesvarbu kaip sunkiai ir lėtai viskas gali vykti. Reikia nepasiduoti. Privalu pasirinkti, ko nori iš gyvenimo – egzistuoti ar gyventi. Visoms palinkėčiau neapgaudinėti savęs pažadais, o nustebinti save darbais. Kuo daugiau žmogus nieko neveikia, tuo jis labiau jaučiasi pavargęs“, – pabrėžė ji.

 

 


Rašyti komentarą...
N
Nuomone
2021-01-04 16:14:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tai žiauri jinai su savo panetkem ir visai ne moteris o kažkokia buduliuke suagresyvejusi nuo energeizeriu. Planų sudaryti savaitėmis nesugeba, tai jai pailsėti reikia,tai mūsų per daug, tai atostogos, o jūs poxui laukit. Sumoki ir į grupe vėl neprideda, tai neranda, tai aiškinasi ar mokėjai, ar vėl poxui ignoruoja. Košmaras, nafik.. Tai jei nesusitvarkai, ko išvis čia treinini? Tik kudas įdeda ir giria, toms, kur reik numest svorio vapse nėr ka veikt pas ja. Čia jo, tik kaip ir taip jau super figurike paryškinti jei kurioms neaišku, paiskins. Protingos panos supranta, kad šitų programų pilnas internetas, kur suskaičiuoja kiek tau laiko pratimą daryti kiek ilsėtis. Ir parodo kaip ji taisyklingai daryti. Nieko naujo. O cia davai davai su rusiška polka tik op op. Ir tai dar kol išsirenka kokia uždėti, praeina noras ir sportuoti. Ar ta, ar aną, ar už praeitą. Jėzus Maryja. Nera ne vieno jos mokomojo video, tai kokia ji trenerė? Ir iš vis, nėra nieko geriau kada su asmeniniu treneriu dirbi, iškart mato tavo klaidas, pataiso. Vat cia tai rimta, o ne tas hormoninis cirkas su keiksmažodžiais.
Atsakyti
-31

S
Skaitytoja
2021-01-04 20:51:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubingas be mentalitetis bendrvimas, užstrigusi 90 metuose. Paskelbia konkursa laimėti treniruotėms, o paskui viešai išvadina neuždirbančiom socialiai remtinom, kad tiek daug norinčiu laimėti. Pakraupau paklausius. Nežinau kaip veikia jos sportas, bet bendravimo kultūra nežada nieko gero.
Atsakyti
-11

A
As
2021-01-04 12:52:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji nieko neturi ka parodyti, kaip pati sako viska isbando ant saves tada kitiem kisa.. kas tinka vienam kitam gali netikti.. treniruotes jos geros, bet jos bendravimas tai kazkas baisaus.. as maitinanti buvau kai sportavau pas ja ir valgiau pagal jos mitybos plana, ji i tai neatsizvelge net.. kai svoris nebekrito is vis neidomi patapau.. pareiske kad valgau ne pagal ja..
Atsakyti
-29

SKAITYTI KOMENTARUS (51)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų