• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Krepšinio ir futbolo sirgaliai niekada nesutars, kuris žaidimas įdomesnis, tačiau tai nereiškia, kad sportininkai negali draugauti. Legendiniai Lietuvos sportininkai – krepšininkas Rimantas Kaukėnas ir futbolininkas Darvydas Šernas – sudarė bendradarbiavimo sutartį. „R. Kaukėno fondas ir „Vilnius Football Academy“ nuo šiol dirbs išvien, kad galėtų paremti ir padėti kuo daugiau sportuojančių vaikų“, – sako D. Šernas. 

7

Krepšinio ir futbolo sirgaliai niekada nesutars, kuris žaidimas įdomesnis, tačiau tai nereiškia, kad sportininkai negali draugauti. Legendiniai Lietuvos sportininkai – krepšininkas Rimantas Kaukėnas ir futbolininkas Darvydas Šernas – sudarė bendradarbiavimo sutartį. „R. Kaukėno fondas ir „Vilnius Football Academy“ nuo šiol dirbs išvien, kad galėtų paremti ir padėti kuo daugiau sportuojančių vaikų“, – sako D. Šernas. 

REKLAMA

Pasak vieno iš „Vilnius Football Academy“ įkūrėjų, jų pagrindinis tikslas visada buvo padėti vaikams. „Steigiant akademiją, mūsų didžiausias noras ir siekiamybė buvo, kad visi vaikai galėtų žaisti futbolą.

REKLAMA
REKLAMA

Žinoma, Lietuvoje yra vaikų, augančių socialiai pažeidžiamose šeimose, kurios sunkiau verčiasi. Stengiamės, kad kiekvienas futbolui neabejingas vaikas galėtų maksimaliai išnaudoti savo galimybes, gautų visą reikalingą pagalbą, besąlygišką palaikymą ir būtų motyvuojamas ir skatinamas atkakliai siekti užsibrėžtų tikslų“, – bendradarbiavimo tikslus išdėstė pašnekovas. 

REKLAMA

D. Šernas įsitikinęs, kad sukirtęs rankomis su R. Kaukėnu galės padėti dar daugiau vaikų: „visuomet buvome socialiai atsakingi, o R. Kaukėno fondas daro labai daug gražių dalykų, tad norisi bendradarbiauti ir gėrį kurti kartu. Nes drauge mes galime dar daugiau.“ 

Sportas ir labdara – neatsiejami 

R. Kaukėno paramos fondas dar 2012 m. buvo įkurtas kartu su Lietuvos krepšinio federacija. Kaip pasakoja pats Rimantas, tuo metu Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjai buvo skatinami užsiimti visuomenei naudinga veikla, labdara, rašoma pranešime spaudai.

REKLAMA
REKLAMA

„Man tai atrodė labai prasminga, o ir asmeninė patirtis šeimoje susidūrus su onkologinės ligos diagnoze buvo papildoma paskata to imtis.

Labai norėjosi padėti, suteikti viltį vaikams ir jų tėvams. Pasirinkome fondo veiklą orientuoti būtent į onkologinėmis ligomis sergančius vaikus, nes vaikai mūsų ateitis – turime jais rūpintis ir juos globoti, ypač tuomet, kai sušlubuoja sveikata, apleidžia jėgos ir, rodos, pradeda griūti visas pasaulis. Vaikams reikia suteikti vilties būti sveikiems, turėti pilnavertę vaikystę, eiti į mokyklą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tėvams turime suteikti stiprybės, nes šioje situacijoje tėvai taip pat būna ne mažiau palūžę. Onkologinės ligos, kova su jomis yra situacija, kurioje nė vienas nenorime atsidurti“, – sako tūkstančiams vaikų pagalbą suteikusio ir viltį kovoti su vėžiu įkvėpusio paramos fondo įkūrėjas. 

Rimanto Kaukėno paramos fondo marketingui vadovaujanti G. Kundrotienė, kurios idėja ir buvo suvienyti Fondą ir „Vilnius Football Academy“, sako, kad tai – dar vienas naujas žingsnis dėl vaikų. „Suvieniję jėgas tampame dar galingesnė jėga, gebanti kurti pokytį, auginti pasitikėjimą savimi, skatinti vaikų aktyvumą ir padėti tiems, kuriems pagalba reikalingiausia.

REKLAMA

Mūsų veiklų spektrą dar labiau išplės bendradarbiavimas su VFA – organizuosime daugiau renginių, dar daugiau vaikų įkvėpsime sportuoti ir gal net rinktis profesionalaus sportininko kelią“, – sakė marketingo vadovė.  

Pakvies į ypatingą renginį 

Pirmasis R. Kaukėno fondo ir „Vilnius Football Academy“ veiklos rezultatas – gegužės 31 d. vyksiantis ypatingas futbolo turnyras. „Be varžybų vyks įvairūs užsiėmimai vaikams, žinoma, bus ir šventinis koncertas, juk akademija birželio 1-ąją mini penkerių metų jubiliejų. Tikrai puiki proga švęsti! Na, o vakare visa susibūrusi bendruomenė stadione žiūrėsime tiesioginę Čempionų lygos finalo transliaciją“, – keletą renginio detalių atskleidė R. Kaukėnas. 

Jau gegužės pabaigoje vyksiančiame nemokamame futbolo turnyre netruks ir sporto, ir pramogų pasaulio žvaigždžių, kurios galės prisidėti prie kilnių R. Kaukėno fondo tikslų įgyvendinimo. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų