Į klausimus atsako Lietuvos televizijos muzikinio projekto „Triumfo arka“ vedėja Laura Imbrasienė.

1. Kada pirmą kartą išgirdote komplimentą apie savo išvaizdą ir kaip tuomet reagavote?

- Tikrai nepasakysiu, ar tai buvo pirmas komplimentas, bet kai buvau trylikos, su draugių kompanija kažką pirkome parduotuvėje ir vienas vyrukas atsisukęs į mane savo draugams pasakė: „Iš jos tikrai kažkas gražaus išaugs“. Maniau, iš gėdos numirsiu ir susprogs žandai nuo karščio... Tiesa, dar ir dabar nemoku reaguoti komplimentus, bet raudonuoju jau labai retai.

2. Kiek laiko iš ryto praleidžiate prie veidrodžio?

- Priklauso nuo to, kiek sau leidžiu voliotis lovoje. Jei kokį penktą kartą nuspaudžiu žadintuvą, tai aišku, kad prie veidrodžio neužsibūsiu. Nors ir šiaip per ilgai neužsibūnu, kasdienės procedūros, ir tiek.

3. Kokiai gražinimosi procedūrai skiriate daugiausia dėmesio ir kodėl?

- Neišskiriu kurios nors vienos kūno vietos, tiesiog vienos procedūros atliekamos kiekvieną dieną, todėl yra trumpesnės, o tos, kurios kartą per savaitę ar kartą per dvi savaites, žinoma, trunka ilgiau.

4. Iš kur semiatės žinių ir idėjų, kaip išsaugoti grožį ir jaunatviškumą?

- Mano mama mėgėja palandžioti internete ar paskaitinėti knygeles, žurnalus, kaupti tą informaciją, turi daugybę ir savo jaunystės laikų receptukų, tai daugelį dalykėlių sužinau iš jos. Kai iškyla kokių klausimų, pati domiuosi ar teiraujuosi specialistų. Bet, matyt, šiais laikais visi žino, kad internetas gali padėti bet kokiu klausimu. O jaunatviškumas... Jis arba yra, arba jo nėra.

REKLAMA

5. Kaip dažnai lankotės grožio salonuose ir kokias procedūras ten paprastai atliekate?

- Mano draugė turi grožio saloną, tad man dažniausiai primena, kokias procedūras atlikti, ar pasiūlo ką naujo išbandyti. Paprastai reguliariai stengiuosi susitvarkyti plaukus, atlikti veido procedūras, manikiūrą, pedikiūrą.

6. Namuose tikriausiai taip pat randate laiko palepinti veidą ir kūną kaukėmis, voniomis ir kitokiomis moteriškomis gudrybėmis. Kokios jos?

- Nedrįsčiau teigti, kad namie paprasta prisiversti tai daryti. Tačiau kai užeina... Vonioje auginu alijošių, jo šakelę nusilaužiu ir vakarais vietoj kremo sultimis pasitepu veidą ir kaklą (tai darau ne kiekvieną vakarą, bet porą kartų per savaitę). Kartą per mėnesį pasidarau veido kaukę (turiu kelių rūšių). Kartą per savaitę šveičiu kūną, kartkartėmis darausi molio kaukes kojoms, dažnokai nuvargusias kojas tepuosi vėsinančiais kremais. O vonia... Su ja ne labai draugauju... Man patinka plaukioti, o ne gulėti. Pirmenybę teikiu dušui! Ir dar geriau drungnam.

7. Kaip dažnai ir kuo trenkate plaukus? Kokias liaudiškas priemones naudojate?

- Man užtenka galvą trinkti kas trečią dieną, tačiau priemonės plaukams vis tiek labai greitai baigiasi. Medetkų nuoviras padeda, kai galvos oda sudirgusi, atsiranda pleiskanų. Sveika įtrinti alyvuogių aliejaus - atgaivina plauką. Dabar atradau vieną receptą iš alijošių, kuris sustiprina plaukus, bet dar nespėjau išbandyti: 100 g seno alijošiaus sulčių, 0,5 l sauso baltojo vyno, palikti nusistovėti 2-3 dienas. Šiuo mišiniu trinti galvos odą. Sako, labai gera priemonė.

8. Kokios firmos kosmetiką paprastai perkate?

- Esu gana pastovus žmogus, tad dažnai nekaitalioju kosmetikos. Nutariau tik pakeisti plaukų priežiūros priemones, nes internete radau informacijos, kad mano naudojamose priemonėse yra kenksmingų priedų, tad dabar ieškau. O jei apie firmų vardus... Jų nelinkusi reklamuoti, tegu patys dirba.

9. Ar kasdieniam makiažui skiriate daug dėmesio?

- Gal jau ir laikas būtų skirti makiažui laiko, bet, tiesą pasakius, aš nesidažau kiekvieną dieną. Kai labai atvėsta oras, tepuosi kreminės pudros, blakstienas pasidažau, naudoju lūpų blizgį... Tai padarau labai greitai.

REKLAMA

10. Ką paprastai nešiojatės savo rankinėje?

- Lūpų blizgį, tušą, kvepalus, kremą rankoms ir dar pusę savo gyvenimo.



11. Kokie jūsų mėgstamiausi kvapai ir kvepalai?

- Bėgant metams keičiasi ir kvapai. Anksčiau mėgau gaivius, permatomus kvapus, o dabar dažniausiai renkuosi Chanel „Chance“ arba „Coco Mademoiselle“. Nors turiu ir kitokių kvepalų pilną lentyną.

12. Ką manote apie plastines operacijas ir kitokias invazijas, padedančias išlyginti raukšles ar grąžinti buvusias kūno formas?

- Manau, gerai žmonėms, kurie tokie drąsūs ir nebijo vieną kartelį nepabusti po narkozės. Man asmeniškai iki visiškos laimės tikrai nereikia, kad mane kas pjaustinėtų. Kita vertus, jei reikėtų rinktis, ar psichiatrijos ligoninė, ar gultis ant operacinio stalo, nes taip negera, kad kažkokia kūno dalis neužaugo ar peraugo, matyt, rinkčiausi pastarąjį variantą. Čia, žinoma, humoras... Aš už operacijas, kurios negražiems žmonėms suteikia džiaugsmo. Bet kai gražus žmogus kraustosi iš proto, tai jam reiktų ne pas tos srities specialistą kreiptis. Raukšlės, raukšlelės... Pritarkite man, juk keistai atrodo močiutė lygiu mergaitės veidu... Aš tai žinau, kad būsiu miela senučiukė su visom savo raukšlelėm.

13. Ar laikotės dietų? Kokios jos ir kaip dažnai tai darote?

- Manęs vis klausia šio klausimo, o aš niekaip negaliu prisiversti laikytis bent kokios vienos dietos. Neišeina. Žinau vieną gerą, sako, greitai svorio netenki, bet žinau ir tai, kaip jis dvigubai grįžta ir aplimpa visą kūną. Kitaip save nubaudžiu, aš verčiau renkuosi sporto salę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų