Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Dainininkas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis prieš kelias dienas grįžo iš įsimintinų atostogų Norvegijoje. Po ypač intensyvaus koncertinio grafiko atlikėjas sako, kad ši kelionė buvo labai svarbi pasisemti naujo vandens. Gamtos prieglobsčiu vadinamoje šalyje muzikantas viešėjo drauge su žmona Irma. Pora keliavo po nuostabiausias vietoves, žvejojo ir mėgavosi ten gyvenančių draugų svetingumu. Apie įsimintiniausias akimirkas kalbiname Liną:

REKLAMA

Atostogos Norvegijoje. Kodėl pasirinkote šią šalį?

Jau senai svajojau pasigrožėti Norvegijos gamta, pažvejoti, aplankyti savo gerą bičiulį Raimondą, kuris su šeima gyvena gražiausioje vietoje ir tikrąja ta žodžio prasme yra virtuvės genijus.

Taigi mėgavotės ne tik gamtos vaizdais bet ir gurmaniškais patiekalais?

Tikra tiesa, skanavome įvairiausių patiekalų. Neveltui Raimis virtuvės šefų konkurse Norvegijoje pelnė antrą vietą ir yra vienas geidžiamiausių meistrų visoje šalyje. Jo patiekalų žmonės atkeliauja ragauti iš įvairių regionų.

REKLAMA
REKLAMA

O kaip žvejyba Šiaurės jūroje?

Oi, čia atskira tema. Žvejyba – mano viena iš aistrų. Kas žvejojo Norvegijoje puikiai žino, ką reiškia išsitraukti žuvį iš 300 metrų gylio. Traukėme menkes, vėgėles, skumbres. Irmai taip pat labai patiko šis procesas.  Visos kelionės šūkis buvo: „Tai kai diduma?! Tempk ją čė!“ (juokiasi.)

Ką dar įdomaus, svarbaus patyrėte šioje kelionėje?

Visų pirma atitrūkau nuo koncertų maratono, nes liepą – dvidešimt koncertų, rugpjūtį – devyniolika koncertų, net kelionės išvakarėse turėjau penkis koncertus per dvi dienas. O nuvykęs ten pasidaviau vandens tėkmei ir draugų sugalvotoms pramogoms. Aplankėme Bergeną, pasigrožėjome nuostabiomis panoramomis, plaukiojome po gražiuosius fiordus, prasilėkėme traukiniu, pasivaikščiojome po Oslą su ten gyvenančiais bičiuliais. Atsipalaidavome...

Ką palinkėtumėte žmonėms, kurie ruošiasi keliauti i Norvegiją?

Palinkėčiau įkvėpti ramybės didinguose fiorduose, paskanauti šviežios žuvies, pajusti koks tyras Norvegijoje vanduo, atkreipti dėmesį į namus žoliniais stogais ir mažais langais. Ir, žinoma, linkiu pataikyti į gerus orus. Mums pasisekė, nes iš dešimt dienų nei viena nebuvo lietinga.

Ačiū Jums už pokalbį.

Sėkmės. Linkėjimai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų