Kristina Ivanova švenčia gimtadienį: jubiliatės išvaizdos pokyčių galerija

Grupės „Magnit“ lyderė ir verslininkė Kristina Ivanova rugsėjo 6, sekmadienį, švenčia savo gimtadienį. 28-erių sulaukusi atlikėja džiaugiasi ją lydinčia sėkme ir supančiomis geromis emocijomis.

37

„Šiais metais švenčiu dvigubą gimtadienį – savo ir „Grožio studijos Kristina". Ačiū, mielieji, už sveikinimus, kurie tik prasidėjo. Savo dvigubą šventę atšvęsime po poros savaičių Paryžiuje, kur pakelsiu nealkoholinio gėrimo taurę už jus visus.

28 – labai gražus skaičius, 8-netukas toks moteriškas. Su šiuo skaičiumi viskas tik įgauna pagreitį. Kaip apibūdinčiau laiką, kuris yra dabar? Tai – derliaus metai. Šiais metais skiname vaisius, kuriuos ilgai brandinome. Labai džiaugiuosi, kad mane supa tokie nuostabūs žmonės. Esu laiminga, mylima ir švytinti moteris.“ – džiaugsmu su gerbėjais dalijasi atlikėja.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Kristinos Ivanovos išvaizdos pokyčiai

Kristina Ivanova išgarsėjo kartu su sese Natalija prieš dešimtmetį įkūrusi grupę „Yva“. 2011-aisiais, „Yvos“ atlikėjoms išsiskirsčius skirtingais keliais, Kristina ėmė dainuoti grupėje „ŠarkA“. Projektui prasilenkus su sėkme, ji ėmė ir sukūrė savo pačios grupę „Magnit“, su kuria iki šiol sėkmingai koncertuoja.

REKLAMA

2013-aisiais duris atvėrė „Grožio studija Kristina“, kuriam jubiliatė vadovauja jau du metus. Atlikėja garsėja ne tik muzikiniais sugebėjimais ir verslumu, bet ir polinkiu į sveiką gyvenimo būdą. Moteris visiškai nevartoja alkoholio, o jos meniu – tik maistingi sveikuoliški produktai.

Šiuo metu Kristina Ivanova yra susižadėjusi su verslininku Aleksandru Broku.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų