šarka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šarka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šarka“.

Iškvietimo metu Rūta Filejeva buvo apvogta: vagišius nustebino ir pačią gelbėtoją

Geraširdė moteris užaugino monstrą. Mirus dukrai Laimutė užaugino du jos vaikus, savo anūkus. Tačiau šiandien vietoj padėkos ji girdi grasinimus. Gelbėtoja Rūta atvyko į senyvo amžiaus Laimutės namus, norėdama padėti susitarti su anūku Mariumi. Šis jau kurį laiką yra išlaikomas senjorės, tačiau mylinčiai močiutei neatsilygina net pagalba namuose, jis retai padeda su ūkio darbais, be to turi priklausomybę svaigiesiems gėrimams.
136 2023-11-11

Tėvų skausmui nėra ribų: po paukščio užpuolimo parke mirė vos 5 mėnesių dukrelė

Iš Brisbane, Australijoje, miesto parko buvo sugautas ir išvežtas paukštis po to, kai moteris su kūdikiu, bandydama išvengti tiesiai į ją skrendančio paukščio, suklupo ir nukrito kartu su dukrele, kuri mirė nuo galvos traumų. Kūdikis mirė po to, kai agresyvi šarka puolė mamą, o ši, bandydama išvengti susidūrimo, suklupo ir pargriuvo. Po rugpjūčio pradžioje Australijos parke įvykusios tragedijos buvo įvestos naujos taisyklės, kaip kovoti su pavojingais paukščiais.
2021-09-02

Vidury baltos dienos užpultas berniukas klykė iš siaubo: tėtis leipo juokais

Niekas nenorėtų pasitaikyti pikto paukščio kelyje. Nenorėjo ir dešimtmetis Maxas, tačiau įsiutusios šarkos jam išvengti nepavyko. Socialiniuose tinkluose plinta kuriozinis įrašas, kuriame užfiksuota, kaip važiuojant paspirtuku viena Australijos gatve berniuką užpuola pikta šarka ir nepalieka jo ramybėje. Įrašą filmavo Maxo Sherwoodo tėtis. Nors berniukas klykė iš siaubo, jo tėtis fimuodamas leipo juokais. Bet juokai štai nesitęsė per daug ilgai.
2020-10-03

Antrosios atžalos susilaukė buvusi „Šarka“ narė Gintarė Valaitytė

Šis pavasaris pramogų pasaulyje žinomai porai – buvusiai merginų grupės „Šarka“ narei, šokių studijos „Amber“ savininkei Gintarei Valaitytei-Bikuvienei ir populiariam muzikos kompozitoriui, prodiuseriui Vytautui Bikui – kupinas džiugių permainų. Sutuoktiniai sūpuoja antrąją atžalą. Pora susilaukė mergaitės ir ją pavadino Žemynos vardu, rašo 15min.lt. tv3.lt primena, kad sutuoktiniai taip pat augina sūnų Vytautą. Pora aukso žiedus sumainė 2015-aisiais metais, atostogaudami vasarą JAV.
2018-03-21

Susižadėjo „Mis Lietuva“ A. Kavaliauskaitė ir šokėjas T. Legenzovas: parodė dailų žiedą

Saule lepinantis pavasarinis ketvirtadienis garsiam šokėjui Tomui Legenzovui ir jo mylimajai, tituluotai gražuolei Agnei Kavaliauskaitei tapo lemtingu. Žinoma pora šiandien viešai pranešė, kad jiedu susižadėjo. Džiugią naujieną savo draugams ir artimiesiems įsimylėjėliai pranešė socialiniame tinkle „Facebook“. Jame „Mis Lietuva 2014“ parodė ir dailų žiedą. tv3.lt primena, kad pora romantiškus jausmus vienas kitam puoselėja jau seniai.
2017-03-23

Buvęs grupės „ŠarkA“ narys „X Faktoriuje“ atskleidė nematytą pusę: turiu dar kozirių

Tomas Legenzovas pramogų pasaulyje ne naujokas. Vaikinas dalyvavo projekte „Tu gali šokti“, dainavo pop muzikos grupėje „ŠarkA“. Vokalinius įgūdžius profesionalus šokėjas tobulino operinio dainavimo studijose, o dabar intensyviai dirba su pedagogais. Vilniuje gyvenantis Tomas gimė Mažeikiuose. 27 metų vaikinas prieš ketverius metus baigė verslo administravimo studijas, dirbo banke. „Nesijaučiau laimingas, viską palikau Klaipėdoje ir pradėjau mokytis dainavimo“, – laidoje pasakojo jis.
2016-09-26

„X Faktoriaus atrankose – dainininkas Tomas Legenzovas: nesijaučiau laimingas

Jau šį sekmadienį – reitingų viršūnėse karaliaujantis muzikinis TV3 projektas „X Faktorius“. Tarp svajojančių užkariauti sceną – ir tie, kuriems populiarumas nėra naujiena. Jie jau spėjo paragauti žinomumo, susipažinti su pramogų pasaulio užkulisiais ir taisyklėmis.
2016-09-23

Karina Krysko ir Martynas Kavaliauskas pakeitė profesiją: debiutuos šokio spektaklyje

Anželika Cholina – viena garsiausių šalies choreografių, trečiadienį žiūrovams pristatanti naują šokio spektaklį „Otelas“. Niekada stebinti, šokiruoti ar net provokuoti nebijanti šokio ir teatro kūrėja ir šiai premjerai ruošia daug staigmenų, o viena iš jų – netikėtuose amplua debiutuojančios pramogų pasaulio žvaigždės. Tik žurnalistai pirmadienio popietę galėjo išvysti ir pajausti taip laukiamo stebuklo dvasią – parodyta pirmoji spektaklio veiksmo ištrauka.
2016-09-05

Gintarė Valaitytė jau sūpuoja pirmagimį

Buvusi merginų grupės „ŠarkA“ narė Gintarė Valaitytė (32) ir jos vyras, muzikantas Vytautas Bikus (30) džiaugiasi itin maloniu laikotarpiu – pora sūpuoja pirmagimį. tv3.lt žiniomis, sutuoktiniai susilaukė sūnaus. Tiesa, šią džiugią naujieną porai pavyko nuslėpti beveik mėnesį laiko. Pora aukso žiedus sumainė praėjusiais metais vasarą. Iki tol romantiškus santykius jie puoselėjo apie penkerius metus.
2016-07-05

„X Faktoriaus“ atrankoje – buvęs „ŠarkA“ narys: atskleidė netikėtą talentą

Tomas Legenzovas nėra scenos naujokas, tačiau prieš „X Faktoriaus“ teisėjų atrankas teigia, kad jaudulys kirba. Buvęs grupės „ŠarkA“ narys jau turi sukūręs kelias populiarumo sulaukusias solines dainas, tačiau žiūrovams jis pateiks tikrai netikėtą bombą. „Kadangi muzika yra mano svajonė, pasiryžau save parodyti visai Lietuvai“, - sako iš Mažeikių kilęs vaikinas.
2016-06-02
REKLAMA
REKLAMA

Atlikėja Gintarė Valaitytė laukiasi kūdikio

Grupės „ŠarkA“ narė Gintarė Valaitytė ir dainų autorius, muzikantas Vytautas Bikus (29 m.) laukiasi pirmagimio. Pora aukso žiedus sumainė praėjusiais metais. Iki tol romantiškus santykius jie puoselėjo apie penkerius metus. Dainininkė savo karjerą pradėjo Natalijos Bunkės ir jos sesers Kristinos Ivanovos sukurtoje grupėje „Yva“. Raudonplaukę šokėją-choreografę dabar galima išvysti televizijos laidos vedėjos amplua. Jai teko laidos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ vairas.
2016-03-02

Kristina Ivanova švenčia gimtadienį: jubiliatės išvaizdos pokyčių galerija

Grupės „Magnit“ lyderė ir verslininkė Kristina Ivanova rugsėjo 6, sekmadienį, švenčia savo gimtadienį. 28-erių sulaukusi atlikėja džiaugiasi ją lydinčia sėkme ir supančiomis geromis emocijomis. „Šiais metais švenčiu dvigubą gimtadienį – savo ir „Grožio studijos Kristina". Ačiū, mielieji, už sveikinimus, kurie tik prasidėjo. Savo dvigubą šventę atšvęsime po poros savaičių Paryžiuje, kur pakelsiu nealkoholinio gėrimo taurę už jus visus. 28 – labai gražus skaičius, 8-netukas toks moteriškas.
2015-09-06

Ieva Stasiulevičiūtė: esu įsimylėjusi savo darbą

Kardinalūs išvaizdos pokyčiai ir gyvenimo iššūkiai televizijos laidų vedėjai Ievai Stasiulevičiūtei niekada nebuvo svetimi. Šiandien žinoma mergina visa galva pasinėrė į darbą ir džiaugiasi užaugti bei atsiskleisti leidusiu nauju gyvenimo etapu. - Tapote naujo TV3 projekto „Vilnius gyvai“ vedėja. Kokie įspūdžiai po pirmųjų filmavimų? - Labai džiaugiuosi šiuo projektu ir tuo, kad galėjau tapti jo dalimi. Mažais žingsneliais nestandartas tampa standartu.
2015-09-03

Grupė „ŠarkA“ pristato įspūdingą koncerto anonsą

Muzikos, mados ir šou projektas „ŠarkA“ vėl pateikė siurprizą ir gerbėjams pristatė įspūdingą jau šį penktadienio vyksiančio naujos programos „Ar girdi mane“ pristatymo anonsą. „Ilgai ir įtemptai ruošiamės tam, kad parodytume naują aukštesnį klubinės muzikos ir šou lygį“, - užtikrintai sako grupės narė Ieva Stasiulevičiūtė. Pasak grupės narių, nauja programa po truputį buvo rengiama visus pastaruosius metus.
2014-12-04

Grupė „ŠarkA“ ruošia dvigubą staigmeną

Muzikos, mados ir šou projektas „ŠarkA“ žiūrovams vėl ruošia netikėtumą. Jau penktadienį vyksiančiame labdaros renginyje „Pasidalink“ Tomas Legenzovas, Ieva Stasiulevičiūtė ir Gintarė Valaitytė žada iškart net 2 staigmenas. „Pirmiausia, atliksime labai gerai žinomą dainą su tos dainos autoriumi ir pateiksime naują dainos aranžuotę“, – teigia grupės narė Ieva Stasiulevičiūtė. Pasak jos, repeticijos vyks tikriausiai iki paskutinės minutės, nes kiekvienas grupės narys siekia tobulo pasirodymo.
2014-11-27

ŠarkA Klaipėdoje pristatė naujausią programą

Muzikos, mados ir šou projektas „ŠarkA“ penktadienio vakarą Klaipėdos naktiniame klube „PORT night club by BarBar'a“ pristatė naujausią savo programą: „Ar girdi mane“. Pavydėtini choreografiniai sugebėjimai, kostiumai, vokalas bei specialieji efektai priminė, jog Lietuvos scenoje dar vis galima išvysti kažką naujo.
2014-08-16

Projektas „ŠarkA“ dalyvavo stilingoje fotosesijoje

Projekto „ŠarkA“ trijulė Tomas Legenzovas, Gintarė Valaitytė ir Ieva Stasiulevičiūtė per metus pristatė ne vieną autorinį kūrinį, surengė pasirodymus televizijoje bei paramos koncertuose, pristatė naujus įvaizdžius, po kurių neoficialiai buvo kalbama, jog tai viena stilingiausių Lietuvos muzikos grupių. Šiandien grupės komanda kviečia visus savo gerbėjus ir klausytojus į naujos programos „Ar girdi mane“ pirmąjį koncertą.
2014-08-14

Projektas „ŠarkA“ intriguoja klausytojus

Projektas „ŠarkA“ dalinasi naujos koncertinės programos pristatomuoju vaizdo klipu, kuriuo intriguoja ir kviečia visus į Klaipėdą. Merginos Gintarė Valaitytė ir Ieva Stasiulevičiūtė likusios Šarkų lizde vienos, nusižiūrėjo ir prisijaukino jauną bei perspektyvų Tomą Legenzovą ir tada jie ėmė viską daryti kartu.
2014-08-11

Pamatykite: grupė „ŠarkA“ pristato naują vaizdo klipą

Šiandien oficialiame „ŠarkA“ kanale pasirodė ne tik nauja daina „Ar tu norėtum“, bet ir netikėtai linksmas šio kūrinio klipas. Kaip teigia projekto nariai – šis vieno dublio improvizuotas klipas nufilmuotas atsitiktinai, fotosesijos metu. „Tikimės, kad šis video privers ne tik nusišypsoti, bet ir užkrės gera nuotaika. Kiekvienas tikrai ras vietos interpretacijoms“, – sako Tomas Legenzovas.
2014-06-18

Muzikinis projektas „ŠarkA“ pristatys naują autorinį kūrinį

Šio ypatingo sekmadienio, Motinos dienos, vakarą 19.30 val. tiesioginiame TV3 televizijos eteryje gražiausias dainas mamoms dovanos galingieji „Chorų karai“. Žiūrovų laukia ne tik įspūdingi pasirodymai ir dalyvių kova dėl bilieto į superfinalą, bet ir netikėti projekto svečiai. Kurį laiką didžiojoje scenoje nematytas muzikinis projektas „ŠarkA“ šį sekmadienį viešės „Chorų karuose“. „Neskubame, mėgaujamės procesu.
2014-05-02

Akcijos „Maltiečių sriuba 2013“ koncerte – žinomų žmonių staigmenos

Gruodžio 4 d., 19.00 val., tiesiogiai per LRT televiziją bus transliuojamas labdaros akcijos „Maltiečių sriuba 2013“ koncertas. Jau 8-tąjį kartą vykstančios akcijos koncertas nukryps nuo tradicijų ir žiūrovus stebins ne tik atlikėjų bei vedėjų gausa, bet ir jų įvairove. Po ilgos pertraukos toje pačioje scenoje koncertuos ir grupės „ŠarkA“ bei „Pop Ladies“, o primarijus Nerijus Juška su savo mažaisiais auklėtiniais surengs išskirtinį pasirodymą.
2013-11-30

TV3 premjeroje – žinomų žmonių „skrydžiai“ į juodą baseino vandenį

Kartu su žiemos pradžia, jau gruodžio 4 dieną, trečiadienį, 20.30 val. žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – karšta premjera – beprotiškiausias žaidimas „Laikykis!“, tapsiantis puikiu juoko ir geros nuotaikos užtaisu. „Šią dieną galime skelbti nacionaline švente, kadangi nuo šiol kiekvienas vakaras bus daug linksmesnis, daug įdomesnis“, – tikina projekto vedėjas Mindaugas Stasiulis.
2013-11-27

L. Čeprackas gina savo komandą: ėmiau „Šarkas“, gavau karkas

Didžiausiame LNK kulinariniame šou „Skonis“ – maištas prieš grupę „Šarka“, t.y. Ievą Stasiulevičiūtę ir Gintarę Valaitytę, kurios laidoje varžosi kaip vienas Liutauro Čepracko komandos narys. Kai merginoms ėmė labai sektis projekte, vis daugiau „Skonio“ dalyvių garsiai kalba, kad formulė „du už vieną“ nesąžininga kitų atžvilgiu. Maža to, praėjusioje laidoje Ievos ir Gintarės gamintas patiekalas užėmė pirmą vietą. „Labai neteisinga, kad „Šarkos“ dalyvauja dviese vieno žmogaus sąlygomis.
2013-11-07

Po pertraukos į sceną sugrįžta grupė „ŠarkA“

Senokai Lietuvos pramogų pasaulyje matytas projektas „ŠarkA“ į didžiąją sceną sugrįš skleisdamas gerumą. Po pertraukos projektas debiutuos paramos renginyje UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“. Projekto narės Ieva Stasiulevičiūtė ir Gintarė Valaitytė atskleidė, kad „ŠarkA“ gerbėjams pristatys naują dainą, pasikeitusį įvaizdį ir naują sudėtį.
2013-10-07

Lietuvos įžymybių gimtadieniai – nuo šuolio iš medžio iki kelionės į Kalėdų Senelio gimtinę

Metuose visi turime dieną, kuomet sulaukiame išskirtinio dėmesio iš aplinkinių, o maloni pareiga atsakyti į gausius draugų ir pažįstamų sveikinimus tikrai suteikia džiaugsmo. Žinoma, kalbame apie gimtadienį, kurį kiekvienas mūsų pažymime skirtingai.
2013-09-04

„ŠarkA“ merginos sugrįžta atsinaujinusios: grupę papildė vaikinas

Lietuvos pramogų pasaulio padangėje projekto „ŠarkA“ merginos Gintarė Valaitytė ir Ieva Stasiulevičiūtė seniai matytos viešnios. Merginų duetas sėkmingai pasirodė TV3 projekte „Chorų karai“ ir savo vadovaujamą Šachmatinį chorą atvedė iki finalo. Pasibaigus projektui, Šachmatinis choras koncertinės veiklos nenutraukė ir toliau džiugina savo klausytojus bei gerbėjus. „Koncertuoti su choru smagu, bet šiandien mes verčiame naują puslapį ir vėl eksperimentuojame. Projektas „ŠarkA“ sugrįžta.
2013-08-12

Festivalio „Galapagai“ kino programoje – 8 filmai su laisvės dvasia

Muzikos ir pramogų festivalyje „Galapagai“, kuris vyks rugpjūčio 2-3 dienomis, šiemet pirmą kartą lankytojų lauks naktinė kino programa. Kino studija „Just a Moment“ pristatys vienus įdomiausių paskutinio penkmečio dokumentinius filmus, kalbančius apie atvirai rodomą arba savaip maskuojamą laisvės dvasią.
2013-06-26

Dainininkė G. Vaitkutė: mano širdis – laisva

Jauna dainininkė Girmantė Vaitkutė turbūt viena tų, kurioms priklausys skoningos muzikos gerbėjų auditorija. Ji – ne saldi karamelė, ir akivaizdu – talentinga. Jei atsimenate, Girmantė dalyvavo šiųmetėje „Eurovizijos“ atrankoje ir tik per plauką netapo nugalėtoja. Tiesa, kad dainuoti pradėjote dvyliktoje klasėje gospelo chore? Dainuoti tikrai pradėjau tik dvyliktoje klasėje, iki tol grojau smuiku, fleita ir fortepijonu.
2013-05-04

Su seserimi susitaikiusi K. Ivanova: atėjo metas šeimai ir motinystei

„Man tuoj sueis 26-eri, tai pats gražiausias ir tinkamiausias šeimai ir motinystei amžius“, – jau šį, pirmadienio, vakarą 20.30 val. dvidešimtmetį švenčiančios televizijos TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus“ žiūrovams prisipažins sceną į grožio verslą iškeitusi Kristina Ivanova. Buvusi populiarios merginų grupės „ŠarkA“ lyderė žada atsakyti į visus klausimus, žurnalistams ir gerbėjams neduodančius ramybės pastaruosius porą mėnesių.
2013-04-22

I. Stasiulevičiūtė: žmogus planuoja, Dievas – juokiasi

Jau keletą sekmadienių grupės „ŠarkA“ narę dainininkę ir Anapilin iškeliavusio aktoriaus Vytauto Šapranausko mylimąją Ievą Stasiulevičiūtę televizijos žiūrovai mato nauju amplua – „Šachmatinio“ choro generolės neseniai prasidėjusiame TV3 projekte „Chorų karai“. Dėl tos pačios priežasties pastaruoju metu su Ieva susisiekti telefonu ar kitais būdais beveik nebeįmanoma, o kai pagaliau vis dėlto pavyksta, interviu, darytame prieš V. Šapranausko mirtį, visos merginos kalbos sukus apsukus vis sugrįžta...
2013-04-19

N. Bunkė ir K. Ivanova pagaliau prabilo apie susitaikymą

Pavasarį Lietuvos pramogų verslo padangėje ėmė dėtis neįtikėtini dalykai. Kartu su sniegu ištirpo dviejų garsiausių sesių – Natalijos Bunkės bei Kristinos Ivanovos – nesutarimai. Atgimusi draugystė neseniai patvirtina oficialiai: seserys ne tik bendrauja šeimyniniuose „baliukuose“, bet ir vėl kartu dirba. Muzikinė Ivanovų konkurencija truko beveik metus.
2013-04-19

„Chorų karuose“ kova pasibaigė Stano vadovaujamam benamių chorui

Muzikinis projektas „Chorų karai“ ir toliau stebina žiūrovus – šį sekmadienį tiesioginiame eteryje virė tikra „Eurovizijos“ karštinė. Garsiausius kasmetinio gražiausių Europos dainų konkurso hitus pristatė keturios stipriausios „Chorų karų“ muzikinės kariaunos, charizmatiškasis Mindaugas Stasiulis, projekto vedėja Inga Jankauskaitė ir net svečias iš Azerbaidžano.
2013-04-14

„Cirque du Soleil“ šou „Alegria“ nimfa – Kristina Ivanova

Balandžio 18–21 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje viešėsiančio geriausio ir brangiausio pasaulyje šou kūrėjo „Cirque du Soleil“ šou „Alegria“ simbolį – vieną iš įspūdingais kostiumais pasidabinusių nimfų – įkūnija Kristina Ivanova. „Aš tikiu tokia vardų, pavardžių galia. Man atrodo magiška tai, jog toje pat vietoje tuo pačiu metu bus du asmenys tokiu pat vardu ir pavarde.
2013-04-10

Velykiniuose „Chorų karuose“ I. Jankauskaitė kardinaliai pakeis tris įvaizdžius

 Šį sekmadienį, kovo 31-ąją, 19.30 val. tiesioginiame TV3 eteryje – projekto „Chorų karai“ šeštoji laida. Penkis sekmadienius iš eilės populiarumo spinduliuose besišildantys „Chorų karai“ bus ypatingi: žiūrovų laukia speciali šv. Velykoms skirta programa, kurioje susijungs opera, miuziklas ir animacija, o projekto vedėja aktorė Inga Jankauskaitė pademonstruos net tris kardinaliai skirtingus įvaizdžius.
2013-03-28

„Chorų karuose“ kova baigta Druskininkų miestui

Sekmadienį „Chorų karuose“ dėl išlikimo susikovė 6 chorai, o vienas jų, Anatolijaus Oleiniko Druskininkų Deimantinis choras, susumavus dviejų sekmadienių rezultatus, negrįžtamai paliko projektą. Šios laidos tema – pasaulio mugė, tačiau chorai keliavo ne tik po pasaulio šalis.
2013-03-24

Grupės „ŠarkA“ merginos G. Valaitytė ir I. Stasiulevičiūtė įsiamžino žaismingoje fotosesijoje

Sekmadienį sostinės Šachmatiniam chorui vadovaujančios grupės „ŠarkA“ merginos Gintarė Valaitytė ir Ieva Stasiulevičiūtė stos į dar vieną kovą už miesto garbę, tad nenuostabu, jog kiekviena dainininkių diena yra suskaičiuota iki paskutinės minutės. Tačiau su choristais kiekvieną dieną repetuojančios ir pasirodymus tobulinančios merginos rado keletą laisvų valandų ir sudalyvavo smagioje „Modi Du“ dizainerės Dianos Vapsvienės fotosesijoje.
2013-03-22

Iš „Chorų karų“ iškritus V. Genytės chorui, A. Rybakas jį sugrąžino atgal

Šį sekmadienį muzikinio projekto „Chorų karai“ eteryje dainos skambės net trimis kalbomis: projekto vedėja Inga Jankauskaitė žada romansą rusų kalba, „Chorų karų“ svečias „Eurovizijos“ laimėtojas Aleksandras Rybakas repetavo angliškai, o chorai – angliškai ir lietuviškai. Skirtingas kalbas sekmadienį sujungs bendra tema – meilė.
2013-03-17

K. Ivanova: mintys vis dažniau sukasi apie šeimą, vaikus

Mylėti ir tausoti save, nuolat mokytis, tobulėti, siekti vis naujų tikslų ir iššūkių. Neriboti savęs, bet jausti saiką, daryti tik tai, kas teikia malonumą, mėgautis gyvenimu ir džiaugtis kiekviena diena... Skamba lyg ištrauka iš pozityvaus mąstymo vadovėlio? Šiandien taip gyvena Kristina Ivanova – neseniai palikusi muzikinį projektą „Šarka“ ir pasirinkusi kokybišką, sveiką, harmoningą gyvenimo būdą bei pasinėrusi į naujus projektus.
2013-03-16

Iš „Chorų karų“ pirmasis iškrito Tauragės krašto choras su D. Meiželyte priešaky

Sekmadienio vakarą muzikiniame projekte „Chorų karai“ netrūko emocijų, muzikos ir jaudulio, mat būtent šįvakar sumuojami trijų laidų rezultatai ir vienas choras negrįžtamai paliks projektą.
2013-03-10

„Chorų karuose“ pirmoji išlikimo kova: kam teks atsisveikinti su projektu? (apklausa)

Šįvakar tiesiogiai per TV3 – jau trečioji visus žiūrimumo rekordus pasiekusio didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ transliacija. Šįkart žiūrovų laukia ne tik įspūdingi septynių muzikinių kariaunų pasirodymai, bet ir lemtinga žinia chorams – vienas jų negrįžtamai paliks projektą.
2013-03-10

Sekmadienį „Chorų karų“ kovoje negrįžtamai kris pirmoji kariauna

Šį sekmadienį, kovo 10-ąją, 19.30 val. tiesiogiai per TV3 – jau trečioji visus žiūrimumo rekordus pasiekusio didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ transliacija. Šįkart žiūrovų laukia ne tik įspūdingi septynių muzikinių kariaunų pasirodymai, bet ir lemtinga žinia chorams – vienas jų negrįžtamai paliks projektą.
2013-03-07

„Chorų karuose“ – pagyros „ŠarkA“ vadovaujamam chorui

Sekmadienio vakarą „Chorų karuose“ skambėjo garsiausi užsienio šalių hitai. Choro generolės merginų duetas „ŠarkA“ ir Vilniaus Šachmatinis choras pristatė lietuvišką legendinės dainininkės Whitney Houston dainos „I Wanna Dance with Somebody“ versiją. „Šiandien tai rimčiausias pasirodymas. Po pirmo jūsų pasirodymo buvo kilusi mintis, kad eisite teatralinių pasirodymų keliu. Noriu padėkoti už solistus, neįkyrų savęs reklamavimą.
2013-03-03

„Chorų karų“ lyderiais po pirmosios laidos tapo Vilniaus benamių choras

„Chorų karai“ – didžiausio masto muzikinis televizijos projektas, o ilgai lauktą ketvirtojo sezono premjerą televizijos žiūrovai išvydo jau šį sekmadienį. Dėl geriausiojo vardo šįkart kovoja 7 chorai, o šou vedliais tapo netikėtas duetas: maestro Vytautas Šapranauskas ir aktorė Inga Jankauskaitė. Pristatydamas savo partnerę, V. Šapranauskas turėjo nemalonumų: atidengęs širmą, už kurios turėjo laukti Inga, išvydo... vištą.
2013-02-24

Po ilgos pertraukos į sceną grižtanti I. Jankauskaitė pasirodys vedėjos ir dainininkės amplua

Po pusmečio pertraukos šį sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3 bus „atidarytas“ ketvirtas didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ sezonas. Pilietiškumą ir patriotiškumą savo kraštui projekte skatins septyni chorai, tarp jų – du ypatingi: Policijos choras, vadovaujamas operos solistės Vaidos Genytės, ir „Spindulio“ choras, suburtas iš namų netekusių žmonių. Pastarajam vadovauja iššūkių nebijantis generolas Stano.
2013-02-22

Stano tapo benamių choro generolu

„Niekada nesirenku standarto. Man tai neįdomu. Pernai projekte dalyvavome su Panevėžio pataisos namų moterų Vilties choru, ir tai pasiteisino – nedrąsi, maža viltis, kad „Chorų karai“ taps šviesos spinduliu, atskleis, kad yra kitokių gyvenimo pusių, negu mes matome, – išsipildė.
2013-02-21

Projektas „ŠarkA“ pristato savo chorą

Kol vieni spėliojo kaip buvo atrinkti „Šachmatinio“ choro žmonės, kiti tyliai šnabždėjosi kaip generolės Ieva Stasiulevičiūtė ir Gintarė Valaitytė tvarkosi su pareigomis, jie ramiai ir sąžiningai dirbo, ruošėsi pirmajam pasirodymui ir garsiai dainavo „We found love“. „Mes atradome vieni kitus. Iš skirtingų Lietuvos miestelių, su skirtingais požiūriais ir charakteriais stojame į kovą“ – džiaugsmingai praneša Gintarė Valaitytė.
2013-02-21

Dėl „Chorų karų“ „ŠarkA“ ėmėsi drastiškų pokyčių

„Į projektą „Chorų karai“ mes einame su vienu tikslu – nugalėti. Mūsų choras – Šachmatinis, todėl tikimės šacho ir mato – pergalės!“ – jau šįvakar 20.30 val. infošou „Be komentarų“ aiškins Vilniaus miesto choro generolės, muzikinio merginų projekto „ŠarkA“ narės Ieva Stasiulevičiūtė ir Gintarė Valaitytė.
2013-02-19

„Chorų karuose“ vilniečiams vadovausiančios „ŠarkA“ merginos pasirinko baltą ir juodą spalvas

 Vasarį paskelbusi Meilės mėnesiu, žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 vasario 24 dieną pakvies į didžiausio masto muzikinio televizijos projekto „Chorų karai“ ketvirtojo sezono premjerą. Patriotinius jausmus pasiryžę puoselėti ir visą Lietuvą suvienyti septyni chorai jau galanda muzikinius ginklus.
2013-02-11

Grupę „ŠarkA“ palikusi K. Ivanova: nusprendžiau eiti savo keliu

Visiems gerai žinoma merginų grupė „ŠarkA“ sulaukė didelių pasikeitimų – jau nuo šių metų pradžios Kristina Ivanova nebekoncertuoja su kolegėmis Ieva Stasiulevičiūte ir Gintare Valaityte. Sparčiai populiarumą užkariavusios merginos kaip tik mėgavosi dėmesiu ir koncertais, todėl netikėtas K. Ivanovos pasitraukimas nustebino ne vieną.
2013-02-07

Choro generolėmis tapsiančios „ŠarkA“: rodysim aukštą lygį

 Vasarį paskelbusi Meilės mėnesiu, žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 jau mėnesio 24 dieną, sekmadienį, pakvies į didžiausio masto televizijos projekto – „Chorų karai“ – premjerą. Ketvirtajame „Chorų karų“ sezone patriotinius jausmus puoselės ir visą Lietuvą suvienys 7 chorai. Choro, kurio choristai iš visos Lietuvos šiandien gyvena Vilniuje, generolėmis tapusios merginų projekto „ŠarkA“ atstovės sako „Chorų karuose“ pradedančios naują muzikinės karjeros etapą.
2013-02-01
Į viršų