• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kovo 30 d. Klaipėdos lofte „Sandėlys No.74“ Velykinio savaitgalio pradžią nuo didžėjų sakyklos paskelbs didžiausia Ukrainos klubinės muzikos sensacija vadinamas Ivan Dorn.  

Kovo 30 d. Klaipėdos lofte „Sandėlys No.74“ Velykinio savaitgalio pradžią nuo didžėjų sakyklos paskelbs didžiausia Ukrainos klubinės muzikos sensacija vadinamas Ivan Dorn.  

REKLAMA

Šios grandiozinės nakties išvakarėse galinga Velykų  „treniruotė“, kurioje taip pat netruks pasaulinio lygio žvaigždžių, organizuojama ir Kauno „Onyx“ renginių erdvėje.  

Lygių nėra 

Iš Ukrainos kilusio Ivan Dorn pasirodymai visada pritraukia itin daug dėmesio, todėl nenuostabu, kad juos lydi „sold out“ ženklas, rašoma pranešime spaudai. 

Šou pasaulio įžymybė jau kurį laiką naktinio gyvenimo mėgėjus šokiruoja savo talentais. Vaikinas yra ne tik išskirtinis didžėjus, Klaipėdoje pirmą kartą surengsiantis „live dj setą“, bet ir šiuo metu vienas populiariausių jaunosios kartos atlikėjų.  

Vos debiutavęs dainininkas „sumušė“ albumų pardavimo rekordus ir laimėjo bene visus svarbiausius muzikos apdovanojimus. Garsėjantis skandalingu įvaizdžiu ir iššaukiančiai besirengiantis Ivan Dorn ne kartą sulaukė žiniasklaidos bei gerbėjų dėmesio.  

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvoje neretai ukrainietiškuoju Selu vadinamas klubinės muzikos dievaitis dėl šių priežasčių vienu pagrindinių reikalavimų savo pasirodymų organizatoriams kelia saugumą.  

REKLAMA

Ivan Dorn jau yra lankęsis mūsų šalyje ir sulaukęs daugybės naktinio šou pasaulio gerbėjų meilės. 

Ukrainos talentas taip pat yra bendradarbiavęs su elektroninės muzikos kūrėju Marijumi Adomaičiu – Ten Walls.  

Judviejų pažintis užsimezgė dar 2012-aisiais, kai abu kūrėjai jau turėjo pripažinimą ir nauja kūryba stebino savo muzikos gerbėjus. Nuo to laiko atlikėjai stebėjo vienas kito projektus ir dalijosi idėjomis, kol galiausiai draugystė realizavosi pirmu bendru darbu. 

REKLAMA
REKLAMA

Ten Walls savo muzikiniams sumanymams įgyvendinti visada ieško įdomių sprendimų, tad, dirba tik su išskirtiniais atlikėjais, turinčiais ypatingą vokalą ar savitą stilių. Ivan Dorn, turintis ryškų braižą, puikiai atitiko lietuvio lūkesčius.  

Kovo 30 d. klubo „Sandėlys No.74“ erdvė prisipildys ir kitų, už Lietuvos ribų garsių didžėjų OMID16B, DRIULE XL, Marrio Moretti, Less Feeling, Justas Mineral, Alfas, Domi Depulse, Mike Discoid kūrybos. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dar vienas ypatingas vakarėlio svečias – mylimiausia žvaigždutė iš Londono – Omid 16B. Kartu su juo garso ir šviesų sistemas tiek Klaipėdoje, tiek Kaune testuos visas būrys naujųjų skambesių kūrėjų.  

„Reikalų“ bus ir Kaune 

Kovo 29 d. nuo uždegančių ritmų, kuriuos atsiveža Lietuvos muzikinę sceną formavęs atlikėjas,  legendinio kūrinio „Driving to heaven“ autorius kilnosis populiarusis Kauno „Onyx“ klubas.   

REKLAMA

Omid‘o vizitus Lietuvoje galima vadinti fenomenu. Kur jis begrotų – jo laukia minios iškeltų rankų. Tokio pasisekimo šokių muzikos mylėtojus lepinančiam atlikėjui gali pavydėti kiekvienas, tačiau visa tai ne be reikalo. Londonietis gerai pažįsta čionykštį vakarėlių pulsą. Lengvai bendraujančiam persų kilmės DJ`ui, pasirodymų metu svarbiausia susilieti su muzika ir skleisti teigiamą aurą.  

„Niekada nekūriau muzikos vardan pinigų, tai yra mano dvasingumo išraiška garse. Mėgstu stebėti, kaip ji daro mums įtaką, kaip verčia mūsų emocijas šėlti, keičia mąstymą, gebėjimą mylėti ar net tai, kaip save išreiškiame“, – savo svetainėje atvirauja Omid. 

REKLAMA

Omid16B remiksavo kūrinius ištisai plejadai menininkų, tarp kurių – „Gus Gus“, „The Cure“, Steve Lawler, John Creamer. Į prodiuserio ir didžėjaus fanų gretas save įrašė tokios šokių muzikos superžvaigždės kaip Sasha, Danny Tenaglia, Francois Kevorkian, Pete Tong, John Digweed, Danny Howells, „Deep dish“ ir Ashley Beedle.  

Omidas dažnai žurnalistų yra vadinamas vienu D. Britanijos „house“ muzikos scenos formuotoju. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų