Katy Perry šypseną aptemdė tarpdančiuose užfiksuoti maisto likučiai

Sekmadienį vykę „iHeart Radio“ muzikos apdovanojimai sukvietė būrį žinomų pramogų verslo žvaigždžių, tarp kurių buvo galima pastebėti ir atlikėją Katy Perry.

18

Raudonuoju kilimu 32-ejų garsenybė žengė vilkėdama aukso spalvos lopais puoštą baltą suknelę, tačiau fotografų dėmesį patraukė dainininkės šypsena.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Katy Perry šypseną aptemdė tarpdančiuose užfiksuoti maisto likučiai

Prie fotosienienės pozavusi žvaigždė susirinkusiuosius nustebino auksiniu „Nike“ prekinio ženklo dantų aksesuaru. Vis tik šį papuošalą ir šypseną užtemdė atlikėjos tarpdančiuose likę maisto likučiai.

Savo nuotraukas pamačiusi Katy nusprendė pati pasijuokti iš savęs, kol tai nepadarė kiti: „Man rimtai reikia peržiūrėti tikrų draugų sąrašą, kurie nebijotų man pasakyti, kad mano tarpdančiuose užsiliko bolivinė balanda (angl. quinoa)“, - savo „Instagram“ paskyroje rašė dainininkė.

Papuošalai ant dantų šiuo metu yra viena naujausių mados tendencijų. „Nike“ ženkliuką Katy pastebėta nešiojanti jau nuo rugsėjo mėnesio.

„iHeart Radio“ muzikos apdovanojimai K. Perry yra pirmasis viešas renginys, kuriame ji pasirodė ir vėl vieniša. Praėjusią savaitę pranešta apie iširusią jos ir aktoriaus Orlando Bloomo draugystę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų