Karalienių klubo įkūrėja Vigantė aplankė Lietuvą: vieno dalyko čia trūksta

Londone gyvenanti vizažo meistrė Vigantė Lisauskienė gerbėjų ir sekėjų dėmesį užsitarnavo kerinčiais darbais bei pozityvumo kupinomis mintimis. Šį kartą Vigantė grožio pamokėles vedė grįžusi į tėvynę. Portalui tv3.lt ji atskleidė ne tik tai, ko trūksta lietuvaitėms, bet ir kokie nauji projektai prasidės jos gyvenime.

24

Atostogos apipintos darbais

Veikli moteris net neketino ramiai leisti laiką gimtinėje, kaip ir visada, jos dienotvarkė buvo užpildyta darbais ir susitikimais. Šįkart, jos laukė pamokėlės ir pokalbiai su lietuvaitėmis.

„Lietuvoje dirbau pilnu tempu. Juk visos nori būti gražios, tad norinčių apsilankyti mano pamokėlėse netrūko. Važinėjau po visą Lietuvą, tad buvo ir darbas, ir atostogos.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karalienių klubo įkūrėja Vigantė aplankė Lietuvą: vieno dalyko čia trūksta

Pamokėles vedžiau ir Marijampolėje, ir Klaipėdoje. O kur dar individualūs užsiėmimai ir makiažai.

Be to, jau dabar esu suplanavusi makiažo seminarą Kaune, kurį vesiu sausio 30 dieną“, – prisiminė Vigantė.

Jos teigimu, nors į seminarus Lietuvoje moterys atėjo vedamos ir smalsumo, ir abejonių tuo, ką ji daro.

„Nors jos buvo vedamos skirtingų tikslų ir gal iš pradžių kiek kukliau jautėsi, bet, manau, visų išėjusių šypsena reiškė, kad man pavyko pasidalinti savo pozityvumu ir palikti gerą įspūdį savo darbais.

Lietuvės ne daug kuo skiriasi nuo jos klienčių Didžiojoje Britanijoje, tačiau akivaizdu, kad čia moterims irgi trūksta laiko sau. Nors makiažų profesionalų Lietuvoje tikrai netrūksta, bet tokio pasikalbėjimo, moteriško pabuvimo – stinga.

Tai įvardijo ir pačios klientės, kadangi palikti visus rūpesčius ir rasti laiko sau, pavyksta ne dažnai“, – pasakojo QUEEN V klubo įkūrėja.

Patraukia grožis paprastume

Norinčių prisijungti prie Vigantės klubo daugėja kasdien. Nors kol kas ji neveda užsiėmimų profesionalams ar pažengusiems, tačiau turi savo technikas, kuriomis ir dalinasi su moterimis. Galbūt tai ir sužavi tiesiog savo grožiu besirūpinančias moteris.

REKLAMA

„Visgi, drįsčiau teigti, kad esu viena stipriausių antakių technikos specialisčių. Savo žinias stengiuosi perduoti klientėms bei mano idėjomis patikėjusioms sekėjoms. Mano kursai skirti moterims, kurios nori išmokti pabrėžti savo gražius veido bruožus ir privalumus.

Dabar savo patarimais dalinsiuosi ir gyvenimo būdo žurnale internete „Londonietė“, kur bus QUEEN V rubrika.

Be to, jau greitai įvyks QUEEN V klubo atidarymas, kurį organizuoja „Luxury by Inga Budriene“. Tai bus tikrai ypatingas renginys visiems, ne tik karalienėms, bet ir jų antroms pusėms“, – su nekantrumu atskleidė Vigantė.

(68 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vigantės Lisauskienės devizas: karalienėmis paversti visas pasaulio moteris

Planų ir projektų apstu

Moteris neslepia, kad jos gyvenimą darbą keičia darbas. Jų netrūksta nei užsienyje, nei Lietuvoje. Paminėjusi kelis, ji pažeria ir daugiau greitai jos gyvenime vyksiančių projektų.

„Bene artimiausias renginys bus sausio 22 dieną Sushi City restorane Londone. Ten į vakarienę rinksis karalienės, geram laikui ir mergaitiškiems pašnekesiams.


Rašyti komentarą...
V
Va cia tai publika.
2017-01-07 08:07:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Smailianose kikimara ir kauno kaimiete pardavinejanti cepelinus.
Atsakyti
0

K
Kiki
2017-11-28 10:42:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Antakiu meistre :D o vargeli...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų