Lietuvaitės istorija: kaip namų šeimininkė virto grožio diva bei karalienių klubo įkūrėja Londone

Iš Telšių kilusios ir save drąsiai užsispyrusia žemaite vadinančios Vigantės Lisauskienės būtų sunku nepastebėti gatvėje – moteris pakeri ne tik įspūdinga išvaizda, bet ir drąsiu žingsniu. Tikriausiai neatspėtumėte kiek Vigantei metų – ogi 35-eri. Ir tik ne daugelis žino, kokia iš tiesų ji yra.

68

Portalui tv3.lt netekčių ir kitų išbandymų virtinę patyrusi moteris atskleidė, kokius sunkumus teko įveikti likus vienai su dukra Didžiojoje Britanijoje ir kuriant grožio karalienių klubą.

(68 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vigantės Lisauskienės devizas: karalienėmis paversti visas pasaulio moteris

Užgrūdinta vaikystė ir jaunystė

Apie šeimą ir vaikystę mažai norinti pasakoti Vigantė atskleidė, kad ją nuo mažumės augino močiutė, kadangi tėvų moteris neturėjo, ir tik pastaroji galėtų prisiimti visus laurus už anūkės pasiekimus. Be to, moteris turi vyresnę ir jaunesnę seseris, kurios kaip ir močiutė, padėjo ištverti sunkiausius momentus. Galbūt taip ir atsirado Vigantės noras visoms pasaulio moterims priminti, kad jos gali ir turi būti karalienėmis.

„Moterys turi suprasti, kad tai, kaip tu jausiesi, taip su tavim ir elgsis. Būk karaliene, jauskis karaliene ir su tavim elgsis kaip su karaliene. Aš įsitikinus, kad sėkmė mūsų pačių rankose. Tuo įsitikinau pati ir noriu, kad visos tuo tikėtų“, – neslepia pozityvaus nusiteikimo moteris.

Vis dėlto dar visai neseniai ji jautėsi visiškai priešingai.

Prieš trylika metų išvykusią studijuoti į Didžiąją Britaniją Vigantę pakerėjo ši šalis, kurią dabar vadina savo namais. Trylika metų – tiek truko ir jos meilė, iš kurios atsirado ir vienuolikametė dukra Ema.

Vis dėlto šeimyniška idilė nutrūko prieš metus. Moterį užgrūdino ne tik įvykusios skyrybos, bet ir lydėję dramos, ašaros, apkalbos, pavydas, nuvertinimas ir kiti skaudūs išgyvenimai.

Tačiau vieną dieną viskas apsivertė – pabudo Vigantės širdyje gyvenusi karalienė.

Po skyrybų – naujas gyvenimas

Prabėgusius metus V. Lisauskienė nevengia vadinti sunkiausiais gyvenime. Savyje išgyvenusi jausmų ir emocijų dramą bei draugų atsiraukimą, moteris nusprendė išlysti iš savo kokono.

„Vieną dieną supratau, kad kažką reikia, pradėti man veikti ir išskleist savo spalvotus sparnus. Juk galu gale man ir duoną už kažką reikia pirkti. 

REKLAMA

Visus tuos metus aš tiesiog rūpinausi šeima, dideliais namais – buvau namų šeimininkė, žmona ir mama. Tad čia dar vienas banalus pavyzdys toms moterims, kad nereikėtų užsidaryt vien tik tarp namų sienų ir būt pasišventusiai tik šeimai ir namams.

Juk niekada nežinai, kaip gali būti, mano atveju tai taip ir nutiko. Teko pradėti nuo visiško nulio. Tiek darbu ir karjera, baigiant tiesiog stogu virš galvos, juolab, kad neturėjau visur reikalajamos darbo patirties“, – atviravo Vigantė.

Neturėdama kito pasirinkimo ji nutarė pati imtis daugiau iniciatyvos. Juolab, pripažino, kad jai niekada netrūko idėjų bei jautė esanti meniškos sielos. Be to, moteriškumas, buvimas visada pasitempusia bei atrodymas nepriekaištingai buvo jos pirmenybė. Todėl suprato, kad imsis būtent grožio srities.

„Dėka vienos mano draugės, jos optimizmo, šiandien esu tas kas esu ir ten kur noriu būt. Lankydama jos vedamus vizažistų kursus pajutau, kad man neblogai sekasi, be to, sulaukiau ir padrąsinimo, palaikymo. Žinoma, vis dar stebiu ir kitų darbus bei neketinu pati sustoti tobulėti.

Tikrai turėjau ne vieną nuostabų mokytoją. O ir artimų sielų suradau daugiau, nei kada nors turėjau anksčiau.

Dabar galiu pasakyti, kad pradėjau daugiau šypsotis ir juoktis širdimi“, – pasakojo vizažistė.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šimtų lietuvaičių ir užsieniečių palankumą bei simpatijas pelniusi visažistė

Darbas veja darbą

Kaip sako pati Vigantė, jos galvoje sukasi tuntai idėjų ir minčių, svajonių ir planų, kurias ji pasiryžusi įgyvendinti.

„Kelis kartus per dieną peržiūriu savo dienotvarkę, nors viską žinau mintinai, kaip daugybos lentelę. Aš taip noriu viską suspėti, padaryti to, ko dar nepadariau, tai ką seniai turėjau padaryti.

Sukūrusi puslapį QUEEN V, pradėjau kelt savo darbus, reprezentuoti save. Žmonės pradėjo pamilt mano kūrybą, tapt sekėjais. 

Pradėjau daryti ne tik proginius makiažus, bet ir patarti moterims, kaip pasidažyti pačioms. Taip po truputį pradėjau vesti makiažo pamokėles. Jose kalbam ne tik apie makiažo paslaptis ir triukus, bet ir kaip mylėti save.

REKLAMA

Sunkiai dirbančioms ar vaikus auginančioms moterims sudėtinga rasti laiko sau ir per rūpesčius pasimiršta, kad visos esam karalienės. Tad taip ir gimė mintis įkurti karalienių klubą.

Kaip QUEEN V klubo įkūrėja jaučiu pareigą parodyti moterims, kad kiekviena iš mūsų esame gražios tiek išore, tiek vidum. Be to, esu sukūrusi savo šepetėlių liniją. Dar kuriu savo QUEEN V klubo sages, kuriomis pasipuoš kiekviena mano narė – mano karalienė.

Ir kaip vos per kelias sekundes jos gali užsidegti aistra gyvenimu. Aš su begaline meile darau tai ką mėgstu. Noriu, kad visos pasaulio moterys taptų QUEEN V klubo narėmis.

Į nieką neiškeisčiau savo visų metų, nes tai mano patirtis, mano išgyvenimai, mano laikas ir atmintis. Tai neįkainuojama. Moku pati už save pastovėti ir į savo dieną nebe įsileidžiu jokių negatyvių, pavydžių ir bloga linkinčių žmonių. Man jie tiesiog nereikalingi. Aš dar vis tikiu, kad gėris užkariaus pasaulį“, – neslėpdama sakė Vigantė.

Nauja veikla – labdara

Šimtų lietuvaičių ir užsieniečių palankumą bei simpatijas pelniusi vizažistė VIGANTE MAKEUP jau spėjo įsilieti į paramos ir labdaros organizacijas bei renginius.

„Šia veikla pradėjau užsiimti visiškai neseniai, labdaros veikloje esu naujokė. Bet turiu tokią idėją – noriu padėti jaustis gražiomis krūties vėžiu sergančioms moterims. Tokia sunkia liga sergančioms moterims ypatingai daug reikia pasitikėjimo savimi. Tad gimė tokia mintis, kad norėčiau prisidėti prie jų grožio.

Visi esam tokie skirtingi, tad kiekviena moteris ras kažką sau kas jai artima. Esu ryžtingai nusiteikusi visas moteris suburti į # I am a queen burį, kad mūsų būtų dar daugiau!


Rašyti komentarą...
V
Vyras
2016-11-04 19:11:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek melo...moteris kuri nesugebejo issaugoti savo seimos, karaliene buti negali. Uz sio nupiesto grozio slepiasi kitu zmoniu asaros. Linkiu sekmes.
Atsakyti
-3

V
Vale
2016-11-04 11:20:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet kiek netiesos!
Atsakyti
-2

T
Tindirindiriuskyte
2016-11-10 08:43:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip viskas graziai uzglaistyta :) sitoji vadinama karaliene tingi savo dukrai valgyt paruost, tai ka galima kalbet apie seimos issaugojima - kazkam suteike tiek daug skausmo. Varle gimus gulbe netapsi! Sekmes karaliaus beieskant!
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų