REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Skandalingasis reperis Kanye Westas Šv. Velykų vakarą praleido su vaikais. Prie jų prisijungė ir vyro žmona Bianca Censori, visi jie vakarieniavo restorane. 

Skandalingasis reperis Kanye Westas Šv. Velykų vakarą praleido su vaikais. Prie jų prisijungė ir vyro žmona Bianca Censori, visi jie vakarieniavo restorane. 

REKLAMA

Kovo 31-osios vakarą K. Westas, kartu su žmona B. Censori ir keturiais vaikais iš santuokos su Kim Kardashian, buvo pastebėti vakarieniaujantys įžymybių pamėgtame restorane „Nobu Malibu“. 

Socialiniuose tinkluose pasklidus fotografų užfiksuotiems kadrams, kilo daugybė diskusijų dėl Kanye žmonos Biancos aprangos. Daugelis internautų negalėjo patikėti, kodėl moteris, leisdama laika su mažamečiais vyro vaikais, nusprendė pasirinkti tokią aprangą. 

B. Censori buvo pastebėta vilkinti futuristinio dizaino sidabrinį kostiumą, kuris buvo taip prigludęs prie kūno, jog išryškino intymiausias kūno dalis. Prie įvaizdžio moteris priderino šviesius aukštakulnius, plaukus surišo į kuodą. 

REKLAMA
REKLAMA

Kaip skelbia portalas „Page six“, tokį kostiumą internetinėje parduotuvėje „Amazon“ galima įsigyti vos už 60 dolerių (apie 55 eur).

Pats K. Westas atrodė gerokai santūriau. Reperis vakarienei su vaikais pasirinko plačias juodas kelnes ir tamsią striukę. 

REKLAMA

Vyras buvo pastebėtas už rankų laikęsis su savo 8-erių sūnumi Saintu, o 10-ies Northas, 6-erių Chicago ir 4-erių Psalmas sekė iš paskos.

Anksčiau dieną vaikai dalyvavo Kris Jenner surengtame ištaigingame Velykų vakarėlyje su mama K. Kardashian.

Biancos Censori tėvai sugniuždyti?

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, tokie B. Censori neapgalvoti veiksmai kelia nerimą ir jos tėvui Leo Censori. Pasak portalo „Dailymail“ informatoriaus, šis trokšta susėsti su žentu ir užduoti jam svarbų klausimą. 

REKLAMA
REKLAMA

„Biancos tėvas Leo nori pasėdėti su Kanye ir paklausti jo, ką jis galvoja, kai demonstruoja Biancą kaip nuogą nuogą trofėjinę poniutę. Jis nori paklausti Kanye, ką jis darytų, jei jo dukros North arba Chicago būtų pastebėtos viešumoje iki pusės nuogos, vilkinčios jų vyrų skatinamais drabužiais. 

Jis žino, kad Kanye jokiu būdu neleistų to daryti savo dukroms, todėl nesuprantama, kodėl jis skatina tai daryti savo žmoną“, – kalbėjo šaltinis.   

Jau anksčiau buvo teigta, kad K. Westo žmonos tėvai Leo ir Alexandra Censori yra sunerimę dėl to, kokia kryptimi eina jų dukra. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Jos šeima ir draugai sunerimę, nes  darosi vis blogiau ir blogiau. Bianca aiškiai nesupranta, kad tai, ką ji apsirengė, yra ne tik bjauru ir rodo blogą pavyzdį, bet ir galimai pažeidžia įstatymą. Jos tėvai dėl to labai išgyvena, nes jos neatpažįsta“, – sakė šaltinis portalui „Daily Mail“.

Kaip teigiama, Biancos draugams ir šeimai sunkiai sekėsi palaikyti ryšį su ja nuo tada, kai ji 2022 m. gruodį susituokė su Kanye.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų