Tai tikras išsigelbėjimas tiems, kam sunku prisiversti skaityti nuobodžius ar sudėtingus verslo vadovėlius. Painių frazių ir įmantrių minčių čia nerasite. Užtat rasite tai, kas nepalyginamai vertingiau: daugybę naudingos informacijos ir skaitymo malonumą.
Knyga „Argi tai neakivaizdu?“, parašyta bendradarbiaujant su dviem filmų scenaristais, išlaiko spartų veiksmo tempą, o aktualius verslo ir prekybos klausimus „aprengia“ patraukliu siužetu. Polas ir Karolina – sutuoktiniai, besisukantys šeimai priklausančiame prekybos versle. Kiekvienas jos narys sprendžia savą dilemą: ar priimti paaukštinimą, dėl kurio tektų atsisakyti širdžiai mielo darbo? Ar likti kompanijoje, kur esi laikomas tik savininko žentu, nepaisant visų įdėtų pastangų? Kaip išlaviruoti tarp atsidavimo darbui ir laiko šeimai?
Lyg būtų negana kasdienių rūpesčių, reikalai dar labiau komplikuojasi, kai šeimos verslą ištinka netikėta krizė...
Kiekvienas knygos puslapis įtraukia tarsi geras detektyvas, tik vietoj seklių ir nusikaltėlių čia veikia vadovai ir pardavėjai, vietoj paslaptingų žmogžudysčių narpliojami prekių trūkumo ir pelno augimo klausimai, o istorija plėtojasi ne tamsiuose miesto užkaboriuose, bet erdviuose biuruose ir restoranuose, kur vyksta svarbios derybos.
Knygoje siekiama parodyti, kiek daug gali lemti iš pažiūros nereikšmingi dalykai. Atsakymai čia nepateikiami ant lėkštutės, tačiau, būdami įvykių sūkuryje kartu su pagrindiniais veikėjais, žingsnis po žingsnio artėsite prie logiškų sprendimų, kol galiausiai sušuksite: „Štai kaip! Argi tai ne akivaizdu?!“
Eliyahu Moshe Goldratt – rašytojas, pelnytai vadinamas verslo ir vadybos guru, savo kelią pradėjo kaip... fizikas. Visame pasaulyje plačiai taikoma jo sukurta Apribojimų teorija (Theory of Constraints – TOC), teigianti, kad kiekvienos įmonės veiklą paprastai trikdo kelios esminės kliūtys, kurias pašalinus galima pasiekti žymiai geresnių rezultatų. Populiariausia E. M. Goldratt knyga „Tikslas“ (The Goal), nagrinėjanti šią temą prekių gamybos kontekste, yra išleista ir lietuvių kalba.