Ką N. Bunkė, R. Ščiogolevaitė ir „Naujos pupytės“ veikė plastikos chirurgų vakarėlyje?

Ketvirtadienio vakarą Kauno „Gargaro“ klube į klinikos „Grožio chirurgija“ organizuotą „Grožio žinių“ vakarėlį rinkosi visa Lietuvos šou pasaulio grietinėlė. Būsimi, esami ir buvę šios klinikos pacientai susirinko pasveikinti „Grožio chirurgijos“ klinikos gydytojus ir vadovus plėtros ir grožio klinikos klestėjimo proga.

Jau ilgą laiką gyvuojanti „Grožio chirurgijos“ klinika surengė vakarą, kurio metu tiesiogiai buvo transliuojamos „Grožio žinios“.

Į šį renginį žvaigždės ruošiasi gan ilgai ir atsakingai: „Kai gavau pakvietimą, iškart skambinau draugėms ir klausiau ką jos rengsis“, – pasakojo viena iš vakaro dalyvių.

Vakaro vedėjai Natalija Bunkė ir Jonas Radzevičius renginio pradžioje svečius supažindino su naujienomis, kurios jų laukė šį vakarą. Šventė prasidėjo „Naujų pupyčių“ grupės sveikinimu, skirtu gydytojui Vygintui Kaikariui – daina „Ačiū tau už grožio peilį“.

Kodėl renginys buvo suorganizuotas Kauno „Gargare“? Viena iš renginio organizatorių, V. Kaikario žmona, vestuvių planuotoja Kristina Kaikarienė teigė, kad reikia pailsėti nuo baltų palatų sienų: „Nors klinika ir išsiplėtė, bet sutalpinti visus brangiausius ir mylimiausius svečius ten būtų tiesiog neįmanoma. Be to, kiek galima žiūrėti į tuos pačius niūrius daktarų kabinetuose esančius gultus ir dar niūresnes baltas ligoninės sienas? Čia ir vietos daugiau ir atgaiva akims“,– apie renginio vietos pasirinkimą pasakojo K. Kaikarienė.

REKLAMA

Žmonos suorganizuotu vakaru džiaugėsi ir pats V. Kaikaris: „Smagu, kad visi susirinko šį vakarą. Labai smagu matyti visus artimus žmones, draugus, buvusius, esamus ir galbūt net būsimus savo pacientus“, – vakaro nuotaikomis dalinosi V. Kaikaris.

Po „Lietuvos ir užsienio žinių“ vakaro svečių ausis „glostė“ nuostabaus balso savininkė Rūta  Ščiogolevaitė.

„Į „Grožio chirurgijos“ kliniką žmonės užeina ne tik tapti gražesniais. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai žmonės užeina pasiklausti apie gydymo sąlygas mūsų klinikoje, apie kainas. O kartais tiesiog nori sužinoti kokia šiandien yra diena arba kiek šiuo metu yra valandų“, – apie klinikos kasdienybę pasakojo žinių vedėja N. Bunkė.

„Grožis visada traukia akį – tuo įsitikinsite patys“, – taip kitą pasirodymą pristatė G. Radzevičius. O grožio tikrai buvo: įspūdingai atrodančios merginos surengė šou, kabėdamos ant lynų.

„Grožio chirurgijos“ klinika lyg visų mūsų namai“, – kalbėjo „Naujų pupyčių“ dainininkė Liepa Mondeikaitė, pristatydama šiam vakarui skirtą dainą „Mūsų namai“.

Improvizuotose „Kultūros naujienose“ nuskambėjo žinia, kad „Grožio chirurgijos“ klinikos atstovai visai nesenai lankėsi „AC/DC“ koncerte, kurio metu svarstė, kuriam iš grupės atlikėjų būtų galima atlikti kokią nors grožio korekciją.


Rašyti komentarą...
S
Safyras
2013-02-08 07:03:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai nėra nei grožio nei proto, tada prireikia grožio specialistų. Kur kitur gali išleisti savo pinigus, juk senatvė ne už kalnų, o ir vaikus reikia auklėti nuo to, kad grožis, pinigai , skandalai yra svarbiausi gyvenime.? Iš tokių nei fizikai , nei matematikai niekada neišeis.... nebent tarnai kokiems valinskams...
Atsakyti
0

K
Kefyras
2013-02-08 14:55:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Naujosios putytės ir bonkė :D
Kaip tinka :D
Atsakyti
0

N
Natalija Bunke
2013-02-18 12:16:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
As jokiu operaciju nezadu darytis :(
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų