Justino Bieberio buvusiąją dabar aistringai bučiuoja jau kita žvaigždė

Pasaulis apie legendinio dainininko Lionelio Richie‘io dukrą Sofiją išgirdo tada, kai ji artimai susibičiuliavo su skandalinguoju Justinu Bieberiu. Jaunuolius siejo ne tik panašus požiūris į gyvenimą, stiliaus pojūtis, bet ir laisvės demonstravimas.

52

Viešumoje ši porelė dažnai nustebindavo aistringais bučiniais. Tiesa, ilgai šis saldus romanas netruko. Įsimylėjėlių santykiai nutrūko po kelių mėnesių draugystės.

(52 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justino Bieberio buvusiąją dabar aistringai bučiuoja kita žvaigždė

Šiandien 19-metė Sofia ir vėl džiaugiasi padidėjusiu populiarumu. Merginą it pirmo ryškumo žvaigždę fotografai šiuo metu seka dėl pikantiškos priežasties. Naujausios jos vaikinas – buvęs ilgametis Kourtney Kardashian širdies draugas ir jos vaikų tėvas Scottas Disickas.

Laisvu elgesiu ir neištikimybe santykiuose pagarsėjęs 34-erių vyras kiek anksčiau susitikinėjo su 19-mete aktore Bella Thorne, tačiau kaip greitai romanas įsižiebė, taip pat greitai ir užgeso.

Naujoji garsenybių porelė pastaruoju metu neatsigina fotografų dėmesio. Paparacai įamžina kiekvieną įsimylėjėlių žingsnį ir itin pikantiškas akimirkas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų