REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021 jau šiandien įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje. Iki renginio pradžios likus vos kelioms akimirkoms, ryškiausios Lietuvos žvaigždės vis dar žingsniuoja raudonuoju kilimu.

Prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021 jau šiandien įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje. Iki renginio pradžios likus vos kelioms akimirkoms, ryškiausios Lietuvos žvaigždės vis dar žingsniuoja raudonuoju kilimu.

REKLAMA

Visų akys krypo ant raudonojo kilimo pasirodžiusią atlikėją Justę Arlauskaitę-Jazzu. Daugybę M.A.M.A statulėlių per savo karjerą pelniusi viena ryškiausių Lietuvos scenos žvaigždžių šiandien kartu su Tomu Sinickiu taps renginio vedėjais.

Dirbti su Tomu ant scenos – iššūkis, nuotykis ar šventė? Jazzu sako, kad tinka visi trys atsakymai. „Vis dėlto labiausiai – šventė, juk ir renkamės, kad tą šventę sukurtume kitiems, – nusišypso Jazzu. – Tomą pažįstu seniai, labai jį jaučiu ir gerbiu. Žinoma, tai bus nauja patirtis mums abiems, todėl reikės susiderinti ir vienam kitą pažinti dar kartą, kitame amplua. Manau, kad mes abu, net ir būdami labai skirtingi, esame rokenrolas ir reivas viename. Ir ant M.A.M.A scenos ketiname išlikti savimi – tokiais, kokius mus pažįsta žiūrovas ir klausytojas.“

Ant šios scenos Jazzu yra pasirodžiusi daugybę kartų – ir kaip atlikėja, ir kaip apdovanojimų laureatė, o 2016-aisiais išbandė save ir šio milžiniško renginio vedėjos amplua, rašoma pranešime spaudai.  

REKLAMA
REKLAMA

„Scena – mano tikrieji namai, todėl ten puikiai jaučiuosi. O tą kartą, kai vedžiau M.A.M.A, buvo įsijungęs toks autopilotas, kad detalių nė neprisimenu, tik gerą nuotaiką ir kad viskas pavyko puikiai. Tikiuosi, ir artėjantys apdovanojimai padovanos geras emocijas. M.A.M.A yra mūsų visų – atlikėjų ir kūrėjų – šventė, todėl būti jos dalimi – ypatingas jausmas! Labai džiaugiuosi, kad šie apdovanojimai vyksta jau 11 metų. Tikiuosi, tai truks dar ilgai, nes kiekvienam yra svarbus įvertinimas, o jei kažkas sako kitaip – meluoja“, – kalba Jazzu. 

REKLAMA

Arenoje Jazzu ne tik ves renginį, bet ir atliks savo superhitą „Vasara“. Ant scenos taip pat pasirodys Justinas Jarutis su Jessica Shy, Vaidas Baumila, FC Baseball, Evgenya Redko, naują bendrą dainą publikai pristatys Vidas Bareikis ir „8 Kambarys“. Daugiau žvaigždžių vardų organizatoriai paskelbs netrukus. Laukia dar ne vienas siurprizas! 

M.A.M.A saugumo priemonės: 

Šiais metais, organizuojant ceremoniją kaip renginį, M.A.M.A apdovanojimų organizatoriai ėmėsi svarbiausių priemonių, užtikrinančių visų dalyvių ir žiūrovų saugumą arenoje. Dar prieš apdovanojimus, dėl sklandaus bendradarbiavimo, organizatoriai susitiko su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato bei nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovais.

REKLAMA
REKLAMA

Muzikos apdovanojimams M.A.M.A. 2021 organizatoriai parengė specialų planą, kuris leistų užtikrinti saugumą arenoje repeticijų bei renginio metu. Atsižvelgiant į pandeminę situaciją bei teisės aktus, M.A.M.A. atstovai be visiems renginiams galiojančių saugumo priemonių, tokių, kaip griežtas galimybių paso tikrinimas, patekimas į areną tik su ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratoriumi, saugių atstumų užtikrinimas, įspėjamųjų ženklų įrengimas, informacinių garso takelių transliavimas, draudimas salėje vartoti gėrimus ar valgyti, ėmėsi ir papildomų priemonių. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Bendradarbiaujant su klinika „UnaVita“ patenkant į areną tikrinami ne tik galimybių pasai, bet ir visiems apdovanojimų programos dalyviams bei personalui atlikti greitieji COVID-19 testai. Taip pat arenoje renginio metu dirba apmokyta savanorių komanda, kuri įspės žiūrovus bei dalyvius apie respiratorių dėvėjimą bei kitus reikalavimus. 

M.A.M.A. 2021 raudonojo kilimo transliaciją galėsite stebėti čia: 

Taip pat kviečiame stebėti ir pačius M.A.M.A. apdovanojimus: 

Tapkite svarbiausio muzikinio įvykio liudininkais ir apdovanojimus pasitikite ne ką mažiau įtraukiančioje, vienintelėje tokioje raudonojo kilimo transliacijoje per tv3.lt!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Gamink išmaniai


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų