Gairės

justinas jarutis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justinas jarutis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justinas jarutis“.

Dvikovai besiruošianti GJan – apie priešininką Justiną Jarutį: silpnų jo pusių nelabai sugalvoju

Vieni garsiausių bei populiariausių mūsų šalies atlikėjų – Justinas Jarutis ir Greta Jančytė-GJan – balandžio 5 dieną Šiaulių arenoje stos į muzikinę kovą vienas prieš kitą ir bandys išsiaiškinti, kuris yra ne tik išradingesnis scenoje, bet ir turi labiau palaikančius gerbėjus. Būtent tokia ir yra pasaulyje jau pamilto renginio „Red Bull SoundClash“ koncepcija – dainininkai kaunasi dainomis, o laimėtoją išrenka salėje susirinkę žiūrovai.
2024-02-19

„Red Bull SoundClash“ ringe vėl į kovą stosiantis J. Jarutis – apie stipriausią savo ginklą ir didžiausią konkurentės minusą

Balandžio 5 dieną Šiaulių arenos scenoje įvyks visame pasaulyje savo koncepcija žiūrovus pakerėjusios „Red Bull SoundClash“ kovos. Improvizuotame ringe savo balsais bei muzika šįkart susikaus dar dvi itin ryškios lietuviško šou verslo žvaigždės – Greta Jančytė-GJan ir Justinas Jarutis. Pastarasis čia ne tik rungsis, bet ir bandys išsaugoti laimėtojo karūną: prieš ketverius metus jis ją pelnė po įnirtingos kovos su Monique.
2024-01-31

GJan metė iššūkį Justinui Jaručiui: „Žaisiu tol, kol laimėsiu!“

Šį šeštadienio vakarą TV3 žaidimo „galvOK“ žiūrovai išvys kovą, kuri dviem garsiems Lietuvos veidams taps… tik apšilimu. „Jie bando vienas kito nemėgti, vienas su kitu konkuruoti ir vienas prieš kitą draugiškai ar nedraugiškai, sąžiningai ar ne laimėti. Ir viskas dėl to, kad jie abu ruošiasi nuostabiam turnyrui!“ – būtent taip laidos svečius – dainininkus Justiną Jarutį ir GJan – pristatys laidos vedėja Andrius Žiurauskas.
2024-01-27

Po 4 metų pertraukos grįžta „Red Bull SoundClash“: ginklus unikaliai kovai ruošia dvi muzikos žvaigždės

Ketveri metai. Būtent tiek laiko praėjo nuo paskutinio „Red Bull SoundClash“. Šį pavasarį, balandžio 5 dieną, į muzikinį ringą Šiaulių arenoje išeis dar dvi scenos žvaigždės: raudonajai spalvai atstovaus praėjusios kovos laimėtojas Justinas Jarutis, o mėlynajai – Greta Jančytė-GJan.
2024-01-25

„Midsummer Vilnius“ atskleidžia pirmąsias festivalio įžymybes

Tarptautinis festivalis „Midsummer Vilnius“ tęsia tradiciją – dalį pasirodymų atskleidžia dar iki Kalėdų. Ateinančių metų vidurvasario koncertai vyks liepos 15-26 dienomis sostinės širdyje, Valdovų rūmų Didžiajame kieme. Melomanų laukia didžiausia festivalio inicijuota tarptautinė bendradarbystė, sugrįžta išsiilgtas unikalus operos formatas.
2023-12-14

Justinas Jarutis pasitinka Kalėdas su sese: „Norėjosi tiesiog pakvailioti“

„Nori ar nenori taip nutinka, Kalėdos kaip ir meilė ima ištinka“: eilutės iš naujos atlikėjo Justino Jaručio dainos „Kalėdos ištinka“. Ši daina – jau trečias kūrinys, kurį jis parašė kartu su seserimi Andre Balžekiene.  „Nors tokį šiltą rudenį dar neatrodo, kad Kalėdos ateis, tai įvyks.
2023-11-17

Justinas Jarutis nenustoja stebinti: ruošia įspūdingą koncertą Palangoje

Šį rudenį grandiozinį koncertą Vilniaus Vingio parke surengęs ir Metų koncertinio atlikėjo titulą „M.A.M.A.“ apdovanojimuose dvejus metus iš eilės pelnęs Justinas Jarutis kviečia į vienintelį koncertą pajūryje.   Gruodžio 28 d. Palangos koncertų salėje skambės geriausios J. Jaručio dainos: „Rugpjūtis“, „Rami“, „kalbėsimės/mylėsimės“, „Savęs“, ir kiti hitai, priversiantys prisiminti gražiausias išeinančių metų akimirkas ir su pakilia nuotaika pasitikti Naujuosius. „Prieš dvejus metus šv.
2023-10-10

Įvertinkite: Džiugas Širvys, Justinas Jarutis ir Monique kartu pristato kūrinį

„Labai džiaugiuosi, kad mums pavyko susiburti ir sukurti šį tą gražaus – daina gimė be jokių lūkesčių“ – sako D. Širvys, pristatydamas ketvirtąjį singlą iš artėjančio albumo „Tarp Eilučių“. Kūrinys įrašytas kartu su ryškiausiais Lietuvos atlikėjais – Justinu Jaručiu ir Monika Pundziūte-Monique.
2023-09-29

Dovaną Ukrainai dainomis palaikė ir Lietuvos atlikėjai: suaukojo beveik 183 tūkst. eurų

Daugiau nei 20 garsių Lietuvos muzikos atlikėjų mėnesį laiko visuomenę kvietė prisidėti prie Ukrainai paremti organizuotos akcijos „Dronų giesmės“. Per mėnesį trukusią muzikinę estafetę, kurią inicijavo paramos fondas „Maži, bet stiprūs“, garsūs mūsų šalies pramogų pasaulio atstovai dalinosi savo mintimis ir kūryba tam, kad įkvėptų visus atkreipti dėmesį į vieną svarbiausių dalykų žmogaus gyvenime – laisvę.   Lietuvos žmonės ir įmonės akcijos metu paaukojo beveik 183 tūkst.
2023-08-29

Paviešino, kaip atrodys Justino Jaručio svarbiausio karjeros koncerto scena Vingio parke

Jau rugsėjo 2-ąją dieną savo svarbiausią karjeros koncertą surengs vienas geriausių šalies dainų autorius ir dainininkas Justinas Jarutis. Iki grandiozinio šou likus kiek daugiau nei savaitei, populiarių dainų „Rugpjūtis“, „Rami“, „Tavęs“, „Savęs“ ir daugelio kitų hitų autorius atskleidė, kaip atrodys jo koncerto scena Vingio parke.
2023-08-24
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų