• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Bigi „Blanket“ Jackson, jauniausias mirusio Michaelo Jacksono sūnus, sulaukė ypatingos vyresniojo brolio Prince'o Jacksono padėkos 22-ojo gimtadienio proga, nes pasiekė svarbų profesinį etapą.

5

Bigi „Blanket“ Jackson, jauniausias mirusio Michaelo Jacksono sūnus, sulaukė ypatingos vyresniojo brolio Prince'o Jacksono padėkos 22-ojo gimtadienio proga, nes pasiekė svarbų profesinį etapą.

REKLAMA

Jauniausias Michaelo Jacksono sūnus užaugo ir, kaip ir jo tėtis, pelno apdovanojimus už savo kūrybą.

Vasario 21 d. Bigi Jacksonas, kurį popkaralius vaikystėje pravardžiavo Blanketu, atšventė ne tik 22-ąjį gimtadienį, bet ir dar vieną svarbų įvykį – pirmąjį kino apdovanojimą. Prieš tris savaites Santa Monikos kino festivalyje jis laimėjo geriausios dramos apdovanojimą už savo režisūrinį ir scenarijaus autoriaus debiutą „Rochelles“.

Broliai palaiko vienas kitą

Viso to atšvęsti atvyko jo vyresnysis brolis Princas Jacksonas, vyriausiasis iš trijų popkaraliaus vaikų, kuris pagerbė Bigį socialinėje žiniasklaidoje.

REKLAMA
REKLAMA

„Brolis valdo! - Prince'as parašė prie jųdviejų „Instagram“ istorijos iš festivalio, kurioje Bigi laiko apdovanojimą. – Siekia savo svajonių ir laimi apdovanojimus. HBD yo!“

REKLAMA

Filme „Rochelles“, kuriame vaidina Jesse Howlandas ir Brandonas Balesas, daugiausia dėmesio skiriama dviem draugams, kurie varžosi dėl trokštamo darbo prestižiniame restorane. Pasak prodiuserinės kompanijos „2293 Productions“, trumpametražis filmas buvo nufilmuotas per penkias dienas Los Andžele ir šiuo metu jį galima išsinuomoti „Amazon“ ir „Roku“.

Pirmąjį kino apdovanojimą Bigi pelnė praėjus keleriems metams po to, kai anksčiau pareiškė norįs pradėti kurti filmus.

REKLAMA
REKLAMA

„Kai užaugsiu, noriu būti režisierius, nes tai smagu, – sakė jis 2012 m. dokumentiniame filme „Jacksonology“: Mūsų istorija. – Kai būnu namie su pusbroliais ir draugais, kuriu mažus filmukus ir įvairius dalykus.“

Programoje jis sakė, kad tėvas palaikė jo svajonę ir sakė jam: „Sek paskui tai, ką nori daryti.“

Jaučia tėčio pavyzdį

Bigiui buvo 7 metai, kai 2009 m. Michaelas mirė būdamas 50 metų. Metus po Michaelo mirties jis beveik nesirodė dėmesio centre, o suaugęs ir toliau saugojo savo privatumą, nors yra davęs retų interviu ir kartais matomas su šeima renginiuose:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Praėjusį rugpjūtį Bigi ir Prince'as nustebino gerbėjus Las Vegase, Michaelo Jacksono gimtadienio šventėje „Michael Jackson Blue Sapphire Birthday Celebration“, kurią „Mandalay Bay Resort and Casino“ rengė jo palikimas ir „Cirque de Soleil“.

2021 m. Bigis davė interviu „Good Morning Britain“, kurio metu apžiūrėjo kambarį, pripildytą tėvo suvenyrų, ir apmąstė jo palikimą.

„Čia yra daug tikrai šaunių dalykų, – sakė jis. – Manau, kad šiame name ir studijoje yra daug istorijos. Būtent tai jis ir buvo svarbiausia, ir kiekvienas iš mūsų norime daryti... kurti dalykus, kurie, tikiuosi, žmonėms patiks, bet ir bus naudingi jų gyvenimui.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų