Praeitą savaitgalį nacionalinio „Eurovizijos” konkurso nugalėtojas Jeronimas Milius (23) žiūrovams pasirodė klasikinio atlikėjo amplua.

LRT muzikos projekte “Triumfo arka” kartu su Justinu Lapatinsku ir Vaidu Baumila jis atliko ištrauką iš miuziklo “Mano puikioji ledi”. Žurnalas “Laisvalaikis” pasiteiravo, kaip sekėsi roko muzikos atlikėjui klasikos scenoje.

- Ko ėjai į “Triumfo arką”?

- Noriu įgyti žinių, išbandyti save, praplėsti galimybes.

- Gal keisi dainavimo stilių?

- Į operinį? Ne. Mano širdyje yra ir bus rokas.

- Kartu su tavimi “Triumfo arkoje” pasirodęs Justinas Lapatinskas sakė, kad šalia operinių dainininkų jautėsi kaip balta varna. O tu?

- Netvirtai. Kaip nemokša. Kiti “Triumfo arkos” dalyviai klasikinės muzikos scenoje jaučiasi kaip žuvys vandenyje, o aš - kaip plaukti nemokantis driežas. Bet gal dainuodami roką klasikos atlikėjai taip pat nekaip pasijustų.- Ko mokaisi “Triumfo arkoje”?


- Vejuosi kitus projekto dalyvius. Šiuo metu mokausi skaityti natas, vokalo subtilybių.- Kaip manai, ko tau trūksta kaip atlikėjui?

- Visko! Noriu išmokti groti ir akompanuoti pianinu, scenos judesio,gebėjimo atsipalaiduoti. Noriu tobulėti visapusiškai.

- Ar TV žiūrovai dar pamatys populiariųjų muzikos atlikėjų trio?

- Tai priklauso nuo televizijos, bet pasirodymui mes ruošiamės.- O kaip dėl to nelabai vykusio pirmojo išėjimo į sceną, kai pamiršai žodžius?..

REKLAMA

- Švelniai tariant, buvau prastai pasiruošęs. Nevykęs pasiteisinimas, bet buvau su grupe tik sugrįžęs po koncerto Lenkijoje. Daug visko susidėjo: kūrinį mokėjau blogai, jaudinausi, o su orkestru apskritai dainavau pirmą kartą. Nors tekstą nulipęs nuo scenos galėjau mintinai pasakyti, kai reikėjo, užstrigo.

- Kaip jauteisi?

- Labai nesmagu ir gėda buvo.Bet iš tikrųjų tai ne mums vieniems nepavyko sudainuoti iš pirmo karto. Kitam pasirodymui pasiruošime geriau.- Kaip reaguoji į kritiką spaudoje?

- Į argumentuotą - teigiamai, kad ir nemalonu. Tai sveika. Taip mokomasi iš klaidų. Vertinu kritiką tų žmonių, kurie nusimano apie sritį, kurią vertina.- Ar klausaisi klasikos?

- Beveik ne.

- Kokia tavo mėgstamiausia radijo stotis?

- Nėra tokios. Aš neklausau radijo, nežiūriu televizoriaus, beveik neskaitau laikraščių.- Ir visai nesmalsu, ką apie tave rašo?

- Man pakanka pabendrauti su žurnalistais. Tiesa, mama renka žurnalų, laikraščių, kuriuose apie mane rašo, iškarpas. Jei kada senatvėje užsimanyčiau pasiskaityti... (Juokiasi.)

- Ar dalyvausi kitoje “Eurovizijoje”?

- Ne. Nes “Eurovizija” nebuvo mano svajonė, o tarptautiniame renginyje dalyvavau prispirtas savo paties pažado. Jau tada nelabai buvo noro, o dabar ir visai nematau prasmės.

Kalbino Elena NIKONOVAITĖ

Jeronimas Milius


Rašyti komentarą...
s
sin
2008-09-17 20:41:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
grazus ir talentingas...:)
Atsakyti
0

M
MorKyTė ;)*
2008-09-17 19:59:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu taij tegul ir lipa kol dar jaunas o ne sukrioselis...
Atsakyti
0

v
vikutia
2008-09-17 20:09:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
smagu, kad yra noro plesti muzikini akirati! saunu! o klaidu buna visur
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų