Įvaizdį kardinaliai pakeitęs E. Dragūnas įsiamžino ant unitazo: ar atpažinsite?

Ant unitazo sėdintis, baltai apsirengęs ir erškėčių vainiką ant galvos dėvintis SEL grupės lyderis Egidijus Dragūnas – tokiomis scenomis baigėsi „Zero Live Show” filmavimas, rašoma pranešime spaudai.

63

Šie režisieriaus Emilio Vėlyvio vaizdai jau netrukus bus panaudoti didžiųjų Lietuvos miestų arenų scenose, kur spalį vyks teatralizuotas juodojo humoro koncertas – „Zero Live Show”.

(63 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įvaizdį kardinaliai pakeitęs E. Dragūnas įsiamžino ant unitazo: ar atpažinsite?

Skirtingai nei ankstesni E. Vėlyvio kūriniai, šis turės tik dalį iš anksto nufilmuotos medžiagos, kuri scenoje peraugs į gyvą šou.

Šou kūrėjai teigia, kad šio renginio neįmanoma priskirti vienam žanrui – tai nėra kino filmas, ir tai nebus kokia nors „Titaniko” 6D versija, kai žiūrovai stebi ilgai skęstanti laivą.

„Pamirškite stagnaciją scenoje, čia nebus lėtai skęstančio Titaniko, bet pas mus bus tikras tankas. Ir dar daugybė kitų judančių, kylančių, degančių, grojančių detalių. Viskas užšifruota pavadinime. Ką reiškia „Zero” – žino visi, kurie matė „Zero” trilogiją. „Live” – tai bus gyvas reginys, fiesta čia ir dabar. „Show” – nes bus toks šou, kokio Lietuvos arenose nebuvo. Net E. Dragūnas čia virsta Dievu tam, kad paaukotų save publikai. Tai bus ryškiausios šou mišios ausims, akims ir sielai“, – pasakojo E. Vėlyvis.

Jo teigimu, tokio pobūdžio, skirtingų žanrų apjungiamojo šou analogo nebuvo ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. „Tai unikalus juodojo humoro projektas sujungiantis kiną, muziką, teatrą, specialiuosius efektus, kaskadinius triukus ir šokį. Šou pareikalavo daug laiko, valios ir resursų. Projekto sąmata – pusė milijono eurų. Daug kas prašo apibūdinti renginio konceptą, tačiau vienareikšmiškai įvardinti „Zero Live Show“ žanrą išties sudėtinga. Tai gyvenimas, cirkas ir festivalis scenoje. Ar aiškiau?“, – komentavo režisierius.

Anot jo, scenoje bus ir kelionė laiku. „Truputį pakeliausime ir su komjaunimo entuziastais, ir su pankais, ir su partiniais perdylomis, su deputatais, su struktūrų ir prokuratūrų delegatais ir degeneratais, su Gariūnų berniukais ir visais tais, kurie dar kažkur spintoje turi avietinius ir briliantinės žalumos kostiumus. Apsilankysime ir pas šventą Petrą, kuris dėl kito šiomis dienomis dažnai minimo Petro, jau norėtų pasikeisti vardą į, pavyzdžiui, Egidijaus”, –  vardino E. Vėlyvis.

REKLAMA

Šalia Dievu virtusio E. Dragūno video ir nuotraukose matyti kitas svarbus „Zero Live Show” personažas – Džokeris. Herojus, kurio juokas scenoje neišgelbės nuo mirties.


Rašyti komentarą...
G
GRETA
2018-09-29 18:36:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
As išpradziu pagalvojau kad ten Antanas Nedzinskas!!!:D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų