zero live show

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zero live show“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zero live show“.

Režisieriaus Emilio Vėlyvio darbai pribloškia: vėliavas su Z raide jis parodė jau prieš 4 metus

Jeigu egzistuoja keliautojai laiku, kultinis lietuvių kino režisierius Emilis Vėlyvis – vienas iš jų. Dar 2018-aisiais šalies arenose buvo parodytas E. Vėlyvio pastatytas kino, teatro, muzikos ir šokio groteskas „Zero Live Show“, kuriame – daugybė aštrių simbolių, skausmingai aktualių šių dienų rusų karo Ukrainoje temoje.
2022-09-29

Teismas skelbs sprendimą „Zero live show“ reklamos byloje

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) antradienį ketina skelbti sprendimą „Zero live show“ reklamos Turgelių bažnyčioje bylą.  Šią bylą LAT turėjo pradėti nagrinėti dar pernai rudenį, tačiau dėl karantino pirmasis posėdis įvyko tik kovo viduryje.  Vilniaus regiono apylinkės teismo Šalčininkų rūmai 2019 metų spalį už reklamą aktoriams Vitalijui Cololo, Mindaugui Papinigiui ir Ainiui Storpirščiui skyrė 1 tūkst. eurų baudas, o režisieriui Emiliui Vėlyviui – 2 tūkst. eurų bauda.
Aktualijos 2021-04-27

„Zero live show“ kūrėjai ir prokuratūra apskundė teismo sprendimą

Teismo sprendimą skirti baudas dėl „Zero live show“ reklamos Turgelių bažnyčioje apskundė ir prokuratūra, ir aktoriai, ir režisierius. Vilniaus regiono apylinkės teismo Šalčininkų rūmai šių metų spalį aktoriams Vitalijui Cololo, Mindaugui Papinigiui ir Ainiui Storpirščiui skyrė 1 tūkst. eurų baudas, o režisieriui Emiliui Vėlyviui – 2 tūkst. eurų bauda.
Aktualijos 2019-12-16

Teismas įvertino žinomų aktorių pasirodymą: skyrė tūkstantines baudas

Vilniaus regiono apylinkės teismo Šalčininkų rūmai antradienį aktoriams ir režisieriui dėl „Zero Live Show“ reklamos Turgelių bažnyčioje skyrė tūkstantines baudas, tačiau atleido nuo baudžiamosios atsakomybės. Aktoriams Vitalijui Cololo, Mindaugui Papinigiui ir Ainiui Storpirščiui skirtos 1 tūkst. eurų baudos, o režisieriui Emiliui Vėlyviui – 2 tūkst. eurų bauda.

„Zero Live Show“ bažnyčioje pasirodymo liudininkė: vidutinybės ir nevykėliai

Turgelių bažnyčioje reklaminį vaidinimą atlikę aktoriai ir šou režisierius teisme išgirdo bausmę, kurią už sutrikdytas religines apeigas jiems siūlo skirti prokuroras. Tiek režisierių, tiek tris žinomus aktorius prokuroras pasiūlė nubausti daugiatūkstantinėmis baudomis. Režisierius sarkastiškai aiškino, kad už jam metamus kaltinimus jis nusipelnęs griežčiausios bausmės.

Aiškėja, kas gresia aktoriams ir režisieriui dėl skandalingos „Zero Live Show“ reklamos bažnyčioje

Už „Zero Live Show“ reklamą Turgelių bažnyčioje, Šalčininkų rajone, prieš Žolinių mišias prokuroras siūlo aktoriams ir režisieriui skirti baudas nuo 7 tūkst. iki 10 tūkst. eurų. Prokuroras aktoriams Vitalijui Cololo, Mindaugui Papinigiui, Ainis Storpirščiui pasiūlė skirti po 7 tūkst. eurų baudas, o režisieriui Emiliui Vėlyviui – 10 tūkst. eurų baudą. Jie kaltinami trukdymu atlikti religines apeigas.

Liudytojai „Zero Live Show“ byloje: tokio išpuolio mūsų krašte dar nebuvo

Vilniaus regiono apylinkės teismo Šalčininkų rūmai ketvirtadienį apklausė liudytojus dėl skandalingos „Zero Live Show“ reklamos Turgelių bažnyčioje. Teismui parodymus davęs savivaldybės atstovas aktorių elgesį pavadino neregėtu išpuoliu, išgąsdinusiu tikinčiuosius per vieną iš svarbiausių jiems švenčių – Žolinę. Į posėdį atvyko dešimt maldos namuose per incidentą buvusių liudytojų, tarp jų du kunigai, parodymus davė Šalčininkų rajono administracijos direktorius.

Egzotiška gražuolė Keitė pristato naują dainą: pasakoja netikėtą meilės istoriją

Prieš pusmetį išleidusi kūrinį „Lay Me Down“, Keite Arai pristato savo antrąją solinę dainą „I Want You To Know”, kurią atlikėja parašė dar praėjusią vasarą. Keite teigia, jog žmonės yra pratę girdėti dainas apie tai, kaip merginos geidžia būti įsimylėjusios ar besąlygiškai norinčios santykių. „Nusprendžiau paprieštarauti ir dainoje papasakoti, kokią situaciją turėjau praėjusią vasarą.
2019-01-10

Emeritą supykdė Dragūno personažas: „Selas tyčiojasi iš Dievo“

Šiuo metu didžiausiose šalies arenose vykstantis juodojo humor šou „Zero Live Show“ sulaukė dviprasmiškų vertinimų – kol vieni juokiasi iš režisieriaus Emilio Vėlyvio darbo, kiti nenustoja piktintis. Šis renginys, kurio vienas pagrindinių aktorių Egidijus Draugūnas-SEL, nemenkai supykdė ir Panevėžio vyskupą emeritą Joną Kaunecką. Garsaus atlikėjo kuriamas Dievo personažas sulaukė nemenko susidomėjimo, tačiau tai, pasak emerito, didžiulė šventvagystė.
2018-10-28

Naglis Bierancas atskleidė, kiek žmonių yra užblokavęs soc. tinkluose

Maždaug prieš metus fotografas ir šokėjas Naglis Bierancas tapo tikra socialinių tinklų sensacija – jo nuotaikingus vaizdo įrašus „Instagram“ ėmė sekti daugybė įvairaus amžiaus lietuvių. Šiandien vyras turi sukaupęs net 163 tūkst. sekėjų armiją. Vis dėlto kaip ir kiti žinomi žmonės, taip ir Naglis kartais iš sekėjų sulaukia pastabų dėl savo viešinamo elgesio ar keiksmų – naujienų portalui tv3.lt jis papasakojo, ką tokiais atvejais daro.
2018-10-13
REKLAMA
REKLAMA

Retai viešumoje matoma Jakutienė atskleidė, kur niekuomet nesilankytų

Ketvirtadienio vakarą sostinę sudrebino ilgai laukta Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera. Jos nepraleido daugybė žinomų žmonių, tarp kurių – ir retai matyti veidai. Kartu su drauge čia apsilankė ir „Dolce Vitta Boutique“ savininkė Vita Jakutienė. Žinoma moteris neslėpė, kad kruopščiai atsirenka, kokiuose renginiuose pasirodyti. „Čia atėjau palaikyti daug žinomų žmonių – malonu, kad kažkas kažką daro.
2018-10-12

Sostinę sudrebino „Zero Live Show“: nuogybės, cirkas ir vestuvės vienoje scenoje

Šį ketvirtadienį sostinę sudrebino skandalinga ir ilgai laukta Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera. Progos pamatyti įspūdingą šou nepraleido ir daugybė žinomų veidų, o kai kurie jų netgi pasirodė scenoje. „ba.“, Monika Pundziūtė-Monique, Inga Jankauskaitė, Egidijus Dragūnas-SEL, Rolandas Mackevičius – tai tik dalis garsenybių, kurios pasirodė ant scenos. „Zero Live Show“ kuriama vientisa siužetinė linija atspindės 30 pastarųjų Lietuvos metų.
2018-10-11

Garsenybes sudominusiame šou – ir retai viešumoje su mylimuoju pasirodanti K. Meschino

Šį ketvirtadienį sostinę sudrebino skandalinga ir ilgai laukta Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera. Jos nepraleido ir daugybė žinomų veidų. Tarp jų – ir Gintarė Gurevičiūtė su mylimuoju, Monika Šalčiūtė, Saugirdas Vaitulionis, Simona Starkutė, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Vita Jakutienė, Donata Gutauskienė-Laisva, Naglis Bierancas, Marija Grabštaitė, Mantas ir Indrė Stonkai, Mantas Katleris ir Aistė Kabašinskaitė bei daugelis kitų.
2018-10-11

Skandalingo šou premjeroje – būrys garsenybių: reginio nepraleido ir M. Šalčiūtė su draugu

Šį ketvirtadienį sostinę sudrebino skandalinga ir ilgai laukta Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera. Jos nepraleido ir daugybė žinomų veidų. Tarp jų – ir Gintarė Gurevičiūtė su mylimuoju, Monika Šalčiūtė, Saugirdas Vaitulionis, Simona Starkutė, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Karolina Meschino su naujuoju širdies draugu, Donata Gutauskienė-Laisva, Naglis Bierancas, Marija Grabštaitė, Mantas ir Indrė Stonkai, Mantas Katleris bei daugelis kitų.
2018-10-11

Jankauskaitė scenoje laužys taisykles: „Bus net graudu“

Liko kiek daugiau nei para iki didžiosios šių metų premjeros. Jau rytoj Vilniaus „Siemens“ arenoje žiūrovams bus pristatytas režisieriaus Emilio Vėlyvio teatralizuotas juodojo humoro koncertas „Zero Live Show“, kurio ne mažiau (o gal net labiau) nei žiūrovai laukia jame pasirodysiantys artistai. „Visada sakau, kad tik po „Zero“ vėliava leidžiu sau žymiai daugiau, nei įprastai. Ta laisvė „chuliganavot“ – juk toks kaifas!“ – atvirauja net keliuose amplua šou pasirodysianti Inga Jankauskaitė.
2018-10-10

Režisierius E. Vėlyvis: „Atėjo laikas surengti patosines pagirias“

Iki didžiausios hibridinės pramogos – muzikos, kino ir juodojo humoro šou – „Zero Live Show“ likus mažiau nei savaitei, jo kūrėjas Emilis Vėlyvis sutiko atskleisti daugiau detalių apie šį grandiozinį projektą.
2018-10-05

Įvaizdį kardinaliai pakeitęs E. Dragūnas įsiamžino ant unitazo: ar atpažinsite?

Ant unitazo sėdintis, baltai apsirengęs ir erškėčių vainiką ant galvos dėvintis SEL grupės lyderis Egidijus Dragūnas – tokiomis scenomis baigėsi „Zero Live Show” filmavimas, rašoma pranešime spaudai.
2018-09-29

Emilis Vėlyvis „Zero Live Show“ metu Egidijui Dragūnui patikėjo itin svarbų vaidmenį

Vilniaus „Siemens“ arenoje, kur spalio 11 d. įvyks Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera, vienas po kito uždaromi tribūnų sektoriai, nes bilietų į juos jau nėra.
2018-09-28

Sekmadienį vykusiame renginyje – ir sportiškai nusiteikęs J. Jankevičius

Vakar sostinės „Siemens“ arena paskelbė 15-ojo renginių sezono startą, rašoma pranešime spaudai. Nors sezonas pradėtas draugiškomis krepšinio rungtynėmis tarp Lietuvos ir Latvijos rinktinių, arenoje virė ne tik krepšinio aistros. Naująjį sezoną arena lygina su populiariu serialu, kuriame netrūksta nei žvaigždžių, nei intrigų, tad ir jo pradžios renginyje prie fotosienelės būriavosi žinomi šalies šou ir sporto pasaulio atstovai.
2018-09-10

Perkurtame E. Vėlyvio klipe – ir garsusis Henrikas Daktaras: tapo vaizdo įrašo žvaigžde

Henrikas Daktaras turbūt niekada nesapnavo, kad taps muzikinio klipo herojumi, tačiau 90-ųjų „šlovė“ jį pasivijo netikėta išraiška, rašoma pranešime spaudai. Naujai perdainuotam „Karališkos erdvės“ hitui „Šešėlių valdovas“ režisierius Emilis Vėlyvis sukūrė klipą, kuris suliejo dvi realybes – gūdžių ir laukinių 90-ųjų vaizdus iš nusikalstamo pasaulio vakarėlių su dabar gerai pažįstamų aktorių šėlionėmis.
2018-08-29

Režisieriaus E. Vėlyvio akibrokštas bažnyčioje įsiutino žmones: lenkų kalba ir keistos suktinės

Režisierius Emilis Vėlyvis surengė daugybę žmonių nustebinusį šou. Vienus jis supykdė, o kitus prajuokino. Žolinių šventę bažnyčioje minintys žmonės stebėjo reginį, kaip trys persirengę aktoriai, tarp kurių buvo ir garsus humoristas Vitalijus Cololo, lenkiškai pasakojo apie „Zero Live Show“, netrukus pasirodysiantį Lietuvos kino teatruose.
2018-08-15
Į viršų