Įtampos neatlaikęs Bradas Pittas tėškė kaltinimus Angelinai Jolie

Bradas Pittas apkaltino Angeliną Jolie keliant pavojų jų vaikų privatumui ir paprašė teisėjo uždrausti viešinti su vaikais susijusią jų skyrybų informaciją, rodo ketvirtadienį paskelbti teismo dokumentai.

29

52 metų aktoriaus advokatai tvirtina, kad A.Jolie mažai paiso trijų poros berniukų ir trijų mergaičių gerovės, jos advokatams bandant pavaizduoti jį kaip blogą žmogų, sakoma Los Andželo teismui pateiktame prašyme.

B.Pitto teisininkų komanda įrodinėja, kad A.Jolie jau pažeidė susitarimą saugoti vaikų, kurių amžius – nuo aštuonerių iki 15 metų, privatumą paskelbdama šeimos gydytojų vardus.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po dramatiškų skyrybų – akivaizdžiai sulysęs Bradas Pittas

Advokatai kaltina 41 metų A.Jolie „bandant sudaryti sąlygas viešinti visus įtarimus, kokius tik gali“, nepaisant poveikio vaikams.

Rugsėjo mėnesį A.Jolie pateikė skyrybų prašymą, kuriame nurodė nesutaikomus skirtumus ir paprašė jai vienai skirti vaikų globos teises.

FTB ir socialiniai darbuotojai išteisino B.Pittą dėl įtarimų, kad jis rugsėjo mėnesį, šeimai skrendant iš Prancūzijos į Los Andželą, trenkė vienam iš vaikų.

B.Pittas, kuris kaip prodiuseris pelnė geriausio filmo „Oskarą“ už 2013 metų juostą „12 vergovės metų“ (12 Years a Slave), siekia bendrų teisinės ir fizinės vaikų globos teisių.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žurnalistai apsupo Brado Pitto ir Angelinos Jolie namus

Pagal laikiną susitarimą dėl globos jam buvo leista lankyti vaikus prižiūrint specialistui.

Pagal šį susitarimą fiziškai vaikus, kurių trys yra įvaikinti, globoja A.Jolie, nuomojamame name Los Andžele.

B.Pittas ir A.Jolie susituokė Prancūzijoje prieš dvejus metus, bet pora buvo nuo 2004 metų.

B.Pitto prašymą teismas turi svarstyti sausio 17 dieną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų