REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
7
Nepatraukliausių žvaigždžių rinkimai (nuotr. SCANPIX)

Socialinio tinklo „Reddit“ vartotojai įvardijo įžymybes, kurios, jų nuomone, yra nepatraukliausios. Atskleidžiame, kas pateko į šį antireitingą.

7

Socialinio tinklo „Reddit“ vartotojai įvardijo įžymybes, kurios, jų nuomone, yra nepatraukliausios. Atskleidžiame, kas pateko į šį antireitingą.

REKLAMA

Portalas Unian.net paskelbė bjauriausias įžymybes. Jas išrinko interneto vartotojai.

Adamas Levine'as

Adamas Levine'as – populiarus amerikiečių dainininkas, grupės „Maroon 5“ vokalistas. Jam 44 metai.

Daugeliui žmonių jis atrodo patrauklus, tačiau yra kategorija žmonių, kuriems nepatinka jo tatuiruotės.

Be to, kai kurie naudotojai pažymėjo, kad jis atrodo pernelyg šiurkštus, o jo juodos akys tik gąsdina.

„Adamas Levine'as yra tai, ką jūs gaunate, kai užsisakote roko žvaigždę iš „Wish“, – rašo vienas socialinio tinklo vartotojas.

Chrissy Teigen

Amerikiečių modelis Chrissy Teigen taip pat nebuvo pamėgta vartotojų.

Jie pažymėjo, kad ji atrodo kaip Zendaya atspindys durų rankenoje. Be to, sekėjai pažymi, kad anksčiau ji buvo patrauklesnė. 

REKLAMA
REKLAMA

„Aš tiesiog pagooglinau ją ir gal ji turėjo blogą nuotrauką arba kokią nors nevykusią operaciją... bet jos skruostai buvo tokie apvalūs ir nederėjo prie veido“, – rašė jie internete

REKLAMA

Kim Kardashian

Vartotojai pažymėjo, kad jiems nepatinka visa Kardashianų šeima, įskaitant ir Kim Kardashian. Jie sako, kad šios šeimos merginos rodo netinkamą pavyzdį kitiems.

„Tai, kad jos įtikino jaunų moterų kartą stengtis atrodyti silikoninėms, yra nusikaltimas žmonijai“, – rašoma „Reddit“ įraše.

Timothee Chalamet

Amerikiečių aktorius Timothée Chalamet, žinomas dėl vaidmenų tokiuose filmuose kaip „Vadink mane savo draugu“, „Karštos vasaros naktys“, „Duna“, buvo vadinamas kvailiu.

REKLAMA
REKLAMA

Anot vartotojų, būdamas 27 metų jis atrodo 12 metų.

„Jis atrodo kaip alkanas paukštis“, „Manau, kad jis patrauklus, bet jis taip pat atrodo kaip asilas. Toks asilas, kuris žino tiek daug, kad negali pasakyti, ar jis neišmanėlis, ar tikras asilas“, – rašo jie internete.

Tomas Cruise'as

Vartotojai pastebi, kad Tomas Cruise'as anksčiau buvo labai patrauklus, bet dabar jis tapo „plastikinis“. Tačiau yra ir tokių vartotojų, kurie palaikė aktorių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jie sakė, kad jei jis turi galimybę pasirūpinti savimi, kodėl to nepadarius.

„Ar matėte jį pastaruoju metu? Jis atrodo 100 proc. savo amžiaus. Per pastaruosius trejus metus jis paseno 10 metų“, – sako komentatoriai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų