• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ispanija daugelį metų didžiavosi kone tobula karališkąją pora: karaliumi Felipe'u ir jo žmona, karaliene Letizia, tačiau pastarosiomis savaitėmis Ispanijos monarchija ir visą šalį purto didžiulis skandalas su neištikimybės prieskoniais.

Ispanija daugelį metų didžiavosi kone tobula karališkąją pora: karaliumi Felipe'u ir jo žmona, karaliene Letizia, tačiau pastarosiomis savaitėmis Ispanijos monarchija ir visą šalį purto didžiulis skandalas su neištikimybės prieskoniais.

REKLAMA

Kaip aiškėja, tobula laikyta karališkoji pora jau daugelį metų atskirus gyvenimus ir viešumoje pasirodo kartu tik iš reikalo. Vaidina, kad viskas jų santykiuose yra gerai. O praėjusią savaitę, minėdami savo 20-tąsias vestuvių metines lyg niekur nieko pasidalino jaukia šeimos nuotrauka su abejomis dukromis, skelbiama TV3 televizijos aktualijų laidoje „TOP 3“.

Paslapties šydą praskleidė ilgametis Ispanijos kilmingosios šeimos aktualijų apžvalgininkas Jaime Peñafiel, kuris išleido knygą apie karalienės Letizios neištikimybę ir paleido žinią, kad karalienė Letizia turi meilužį – Jaime del Burgo. O jis yra…jos sesers buvęs vyras. Buvęs Letizios svainis. Arba švogeris. 

REKLAMA
REKLAMA

Karalienės Letizios meilužis apžvalginininkui, kuris apie Letizios neištikimybę  išleido knygą, papasakojo apie savo romaną su Ispanijos karalienę. Kad jie susitikinėjo tada, kai Letizia tik susipažino su dar tik princo statusą turėjusį Felipe. O baisiausia, kad meilužis išklojo viešai ir tai, kad jie palaikė artimus santykius ir po to, kai Letizia vedė ir tapo kilmingąja. 

REKLAMA

Karalienė Letizia nėra iš kilmingos šeimos. Jos mama buvo slaugė, o tėvas žurnalistas.

Sekdama tėvo pėdomis ji tapo garsia televizijos laidų vedėja ir per vieną banketą susipažino su Felipe, kuris dar tada buvo princas ir sosto paveldėtojas.

Ispanai aptarinėja visas neištikimybės detales, kurios pastarosiomis dienomis byra viešumon viena po kitos.

Pavyzdžiui, kartą Letizia keliavo į Niujorką oficialaus vizito, ir pasikvietė savo meilužį keliauti kartu.

REKLAMA
REKLAMA

Karalienę saugoję apsaugos darbuotojai pastebėjo, kad tarp jų vyksta kažkas intymaus, ir apie tai iškart pranešė rūmams ir Ispanijos karaliui Felipe.

Karalius baisiai nusiminė. Rašoma, kad jis  buvo sužlugdytas ir jautėsi išduotas. Bet žmonos taip ir nepaliko. Vaidino, ir iki šiolei vaidina, kad viskas yra gerai.

Kaip įrodymą, kad Letizia buvo neištikima, Del Burgo pateikia karalienės asmenukę, kurią ji neva atsiuntė su intriguojančia žinute: „Meile, dėviu tavo rūbą ir jaučiu, kad tu šalia. Jis mane globoja ir saugo. Skaičiuoju valandas kai būsime kartu, mylėsim vienas kitą ir dingsime iš čia. Visada tavo“ 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ispanijos karališkąją šeimą jai ne pirmą kartą purto neištikimybių skandalai. Felipe tėvas, buvęs Ispanijos karalius Chuanas Karlosas net turėjo pravardę „seksualinis lovelasas, nes eidamas karaliaus pareigas manoma, kad spėjo suvilioti apie 5 tūkstančius moterų, kurių dauguma –  Ispanijoje žinomos damos.

Ispanijos monarcihos istorijos metraštininkai skelbė,  kad karaliaus „ karjeros įkarštyje“, nuo 1976 iki 1994 m., lovoje laiką su juo leido 2154 moterys. O nuo 2005 iki 2014 m., kai karalius jau nebebuvo jaunas, Juano Carloso seksualinis apetitas išliko toks pats stiprus – meilužių gretose atsirado dar 191 moteris. Manoma, kad karalius  gali turėti 20 nesantuokinių vaikų, iš kurių 3 yra pripažinti, kaip teisėti karaliaus vaikai.

REKLAMA

Taigi, panašu, kad Ispanijos karališkąją šeimą jau daugelį metų lydi neištikimybės prakeiksmas. Ir, panašu, kad tiek buvusiam karaliui Chuanui Karlosui, tiek dabartinei karalienei Letiziai santuoka tebuvo elementari sutartis, po kurios jie nėrė į meilės nuotykius su kitais asmenimis.

Visą reportažą žiūrėkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje:

Išsitaisykit klaidas, buki beraščiai, arba keiskit darbą, nuo kada moterys veda??
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų