Iš Kanų grįžusi Natalija Martinavičienė vaikų dieną atšventė kartu su dukra

Kauniečiai ir jų vaikučiai Tarptautinę vaikų dieną jau atšventė šventės išvakarėse, antradienio vakarą picos restorane.

19

Vaikučiai galėjo pasivaišinti sveikuoliškais užkandukais iš vaisių ir daržovių bei susitikti su pastaruoju metu itin populiariu ir mėgstamu personažu Kake Make. Vienos populiariausių knygų vaikams personažas šventinio vakaro metu įtraukė mažuosius į įvairiausius žaidimus, pateikė jiems originalių užduočių.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomi kauniečiai vaikų dieną atšventė su Kake Make

Spalvingo renginio nepraleido žinomų kauniečių Natalijos ir Sigito Martinavičių šeima. „Tarptautinę vaikų dieną švenčiame visada. Niekada šios dienos proga nepamirštame palepinti savo atžalų“, - sakė žinoma papuošalų kūrėja N. Martinavičienė, devynmečio Mato ir aštuonmetės Sandros mama.

Pasak N. Martinavičienės pirmąją vasaros dieną jų šeima tradiciškai eina atšvęsti į restoraną, paskui mėgsta nueiti į kiną. „Šventinę dieną mano vaikai negali atsispirti ledams ir picoms“, - šypsodamasi sakė žinoma kaunietė.

Į šventinį renginį taip pat atvyko ir kita papuošalų kūrėja, konkurso „Misis Lietuva“ finalininkė Elvyra Monginienė su penkiamečiu sūnumi Gustu. „Kaip švęsti vaikų dieną paprastai sugalvojame ekspromtu“, - neslėpė E. Monginienė, kurios kurti papuošalai šiomis dienomis Dubajuje sulaukė didžiulio populiarumo.

Prisisiautę su išradingąja Kake Make vaikučiai galėjo pasimokyti kepti picų drauge su restorano virtuvės meistrais. Pasak restorano rinkodaros vadovės Giedrės Janavičienės, būtent picų kepimas yra viena populiariausių vaikų gimtadienių pramogų šiame restorane.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų