Ironvytas pateko į kuriozišką situaciją: vėl teks švaistyti laiką teismuose

Atlikėjas ir verslininkas Vytautas Medineckas-Ironvytas įsivėlė į kuriozišką situaciją – praėjusių metų žiemą į priparkuotą jo automobilį Audi TT įvažiavo ir iš įvykio vietos pasišalino kitas automobilis. Nors pirmąjame teismo posėdyje įvykio kaltininkui buvo skirta bauda, vėliau V. Medineckas vėl gavo šaukimą į teismą. 

Situaciją V. Medineckas aprašė socialiniuose tinkluose. 

„Papasakosiu as jums istoriją, vaikai... žinoma sutrumpintai, kad ir jūs per daug laiko nesugaištumėte šiam įvykiui. 

Dar 2020 metų gruodžio mėnesį prie muscleshopo priparkuotas stovėjo mano automobilis Audi TT, stovėjo ramiai, saugiai, gal kokį mėnesį (kadangi TT kabrikas, tai važinėjau su kita).

Kasdien praeidavau pro ją, pažadėdavau, kad atšils oras ir vaziuosiu pasivažinėt. Na, ir vieną vakarą po darbų žiūriu – veidrodėlis subraižytas, atsilenkęs, durys, sparnas, slenkstis, bamperis, žibintas „nudrožti“… kažkas įvažiavo ir pabėgo...

Žiūriu už valytuvo lapelis su užrašu „nubrėžė ir pabėgo ir valstybinis nr.“... tada prisiminiau, kad mačiau, jog kažkas ten stoviniavo aplink mašiną, matyt tie ir matė. 

Užregistravau įvykį, policija po keletos savaičių rado kaltininką. Per tą laiką atvažiavo žalų vertintojas, sužiūrėjo mašiną, sufotkino, įvertino 1871.40€. Persiunčiau samatą policijai, nes jiems to reikėjo tyrimui, persiunčiau ERGO ir laukiau daugiau nei 5 mėnesius, kol man atlygins. 

Atlygino, automobilį sutaisiau, nuoskaudų neliko, nepatogumų būta, bet turiu antrą automobilį, tai išsisukau. Kadangi buvo karantinas, teismo posėdis buvo per zoomą... 

Pabėgęs iš įvykio žmogus buvo 80 metų senukas, tai aš kažkaip pagailėjau ir teismo posėdyje užtariau jį, kad gal nepastebėjo (nors pats sakė, kad girdėjo įvykio garsą), kad skirtų jam švelniausią bausmę, kad neatimtų teisių, nu nes kiek jam ten liko pavažinėt su bobute.. 

Ir nubaudė ji kelių šimtų eurų bauda, teises paliko… galvoju nu ir gerai, man tai kas, gal bus atsargesnis ir davairuos iki gyvenimo galo. Bet ne, gaunu teismo šaukimą, kad aš kaip nukentejęs turiu ateiti ir įrodyti, kad auto apgadinimai (durelės, sparnas, žibintas, slenkstis, veidrodelis, bamperis) yra padaryti būtent to įvykio metu… Atsitrenkė, pabėgo, ir aš turiu įrodinėti, ką žalos vertintojas ir ERGO įvertino žmogui, kuris sudaužė mano mašiną ir pabėgo.

Virš 5 mėn. laukiau išmokos už žalą, ieškojau, kas sutaisys, vežiau taisyt, apie 3 savaites laukiau kol sutaisys mašiną, gaišau laiką... o dabar dar priverstas eiti į posėdžius ir aiškintis su žmogumi, kuris pabėgo iš įvykio vietos ir jo advokatu. 

REKLAMA

Laikas, energija, nervai... Labai tikiuosi, kad teismas nuspres teisingai, tik nežinau ar galima didinti bausmę jam už pabėgimą.. Bet kai turiu patirties su teismais, tai darosi neramu, nes situaciją vertina labai įdomiai“, – rašė V. Medineckas. 

Po ketvirtadienio rytą vykusio teismo posėdžio naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Vytautu Medinecku, šis tvirtino, jog galutinis sprendimas buvo nukeltas:

„Vėl dėl papildomų kažkokių priežasčių tas procesas prasitęsė. Šiandien jau buvo suplanuota, kad sakysime baigiamąsias kalbas, bet pasirodo, dar perkelta. 

Ten ne kiek avarija, jis įvažiavo į mano automobilį ir pabėgo. Šiandien liudyti buvo pakviestas vienas pareigūnų, kurie buvo atvykę į įvykio vietą. Kitas pareigūnas šiuo metu atostogose, bet jis irgi turi atvažiuoti. Žodžiu, labai ilga istorija“, – kalbėjo V. Medineckas. 

Pasak Vytauto, galutinio rezultato skelbimas nukeltas į rugsėjo 28-ąją. 


Rašyti komentarą...
N
Na
2021-09-23 19:40:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vargšas dėmesio pritrūko klounui.
Atsakyti
0

N
Na
2021-09-23 19:40:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vargšas dėmesio pritrūko klounui.
Atsakyti
0

I
Iron gerbėjas, pozityvas
2021-09-24 11:39:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
viskas paprasta. Greičiausiai dabar draudimas iš dieduko reikalauja Ironvytui išmokėtos sumos ...
Diedukas nenori mokėti (nors ir yra kaltas), todėl Ironvytą kviečia kaip liudytoją papasakoti, kaip viskas buvo...
Tai jau ne jo procesas. O draudimui iš dieduko priteis arba ne.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų