Reperis Ironvytas nuteistas dėl smurto: nukentėjusiajam turės sumokėti 1,5 tūkst. eurų

Žinomas Lietuvos atlikėjas Vytautas Medineckas-Ironvytas pirmadienį išgirdo nuosprendį byloje, kurioje jis buvo kaltinamas dėl smurto prieš kitą žmogų.

9

Garsus reperis teistas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Ironvyto draugas Viktoras Rudenka toje pačioje byloje buvo kaltinamas dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Bylą išnagrinėjęs Vilniaus miesto apylinkės teismas nusprendė, kad V. Medineckas-Ironvytas padarė jam inkriminuojamą nusikaltimą. Todėl žinomam reperiui paskirta 6 mėn. laisvės apribojimo bausmė.

V. Rudenką teismas nusprendė išteisinti, nes šis nepadarė jam inkriminuoto nusikaltimo.

Maža to, Ironvytas turės atlyginti nukentėjusiajam 1500 eurų neturtinę žalą. Dar 500 eurų jis turės sumokėti į nukentėjusių nuo nusikalstamų veikų asmenų fondą.

Po paskelbimo vienintelis teisme pasirodęs nukentėjusysis Marius Š. teigė, kad yra patenkintas nuosprendžiu, tačiau nuo platesnių komentarų susilaikė.

Tiesa, šis nuosprendis dar gali būti skundžiamas įstatymo numatyta tvarka.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Reperis Ironvytas nuteistas dėl smurto: nukentėjusiajam turės sumokėti 1,5 tūkst. eurų

Konfliktas dėl pastatyto automobilio

Į teisiamųjų suolą Ironvytui ir V. Rudenkai teko sėsti dėl 2019 m. liepos 8-sios įvykių. Viešoje vietoje, prie Ironvytui priklausančios parduotuvės, kilo konfliktas tarp jau minėtų asmenų ir nukentėjusiojo.

Pastarasis teigė, kad per konfliktą patyrė žandikaulio lūžį. Nukentėjusysis aiškino, kad reperis spyrė jam į tarpkojį, buvo sumuštos sėklidės.

Ironvytas savo kaltę neigė. Pasak atlikėjo, viskas vyko prieš daugiau nei metus. Ikiteisminis tyrimas buvo nutrauktas, kadangi pritrūko įrodymų, tačiau viskas vis vien nukeliavo iki teismo.

Pagal  Lietuvos Respublikos baudžiamąjį  kodeksą, tas, kas sužalojo ar susargdino žmogų, jeigu dėl to nukentėjęs asmuo prarado nedidelę dalį profesinio ar bendro darbingumo arba ilgai sirgo, gali būti baudžiamas laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Nukentėjusysis iš kaltinamųjų prašė priteisti patirtą neturtinę žalą – iš V. Medinecko siekta gauti 2,5 tūkst., o iš V. Rudenkos – 500 eurų.

Pasak nukentėjusiojo, dėl patirtų sužalojimų, jis keletą mėnesių buvo nedarbingas.

Teismo posėdžio metu buvo peržiūrėta vaizdo medžiaga, apklausti keli liudytojai, tarp kurių buvo ir V. Medinecko brolis Tadas.


Rašyti komentarą...
N
Nuo
2021-04-12 15:57:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
To reperio ,naktį sutikus,gali iš baimės numirti.
Atsakyti
-2

J
Julika
2021-04-12 16:09:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Į Gabri ar Krafta tegul kreipiasi, o geriausia į Šarki galėtų padėt, šramas turi daug korisu, gal pgelbes
Atsakyti
-2

N
Na
2021-04-12 20:20:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip reperiui su plyta į tarpkojis ir į ežerą tegu žuvys pas maitins. Naglas snukis
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų