• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

30-metė Nicole Christine vien dėl pirmojo pasimatymo su vaikinu nukeliavo daugiau nei 3 tūkst. kilometrų.

30-metė Nicole Christine vien dėl pirmojo pasimatymo su vaikinu nukeliavo daugiau nei 3 tūkst. kilometrų.

REKLAMA

Nicole Christine iš Šiaurės Karolinos, JAV išskrido į Jutos valstiją, kad susitiktų su vaikinu, su kuriuo susipažino per pažinčių programėlę.

Ji nemanė, kad jis ją pamils, bet visa ši patirtis ją nustebino. Pora susirašinėjo ir pradėjo planuoti pasimatymą, kad galėtų susitikti.

Vaikinas gyvena Kalifornijoje, todėl jie susitarė susitikti pusiaukelėje Park Sityje, Jutos valstijoje, ir surengti keturių naktų pasimatymą, per kurį jie slidinėjo, vakarieniavo ir ėjo prabangiai apsipirkti, rašo dailystar.co.uk.

Nicole sakė, kad pasimatymas, įvykęs praėjus vos savaitei po to, kai jie susipažino, praėjo „puikiai" ir jie planuoja ir toliau susitikinėti.

REKLAMA
REKLAMA

„Pasimatymas praėjo puikiai, mes puikiai praleidome laiką. Beveik nebuvo spaudimo, tai buvo labai nuoširdus pasimatymas.

Nenorėjome pernelyg susikoncentruoti į konkretų rezultatą. Ateityje bus daugiau kelionių ir toliau matysimės“, - kalbėjo ji.

REKLAMA

Nicole naršė pažinčių programėlėje, kai pastebėjo, kad vyrui, kurį pažinojo 9 metus, bet su kuriuo jau seniai nesikalbėjo, patiko jos profilis. Ji nusiuntė jam žinutę ir jie pradėjo bendrauti.

„Maniau, kad jam visai nebepatinku, bet jis parodė, kad manimi domisi.

Aš atsakiau tuo pačiu ir mes pradėjome pokalbį, kalbėjome apie tai, kaip galėtume susitikti, nes jis gyvena Vakarų pakrantėje“, – kalbėjo ji.

Nicole su vaikinu nusprendė susitikti pusiaukelėje ir nuo 2024 m. sausio 31 d. keturias naktis praleisti Park Sityje, Jutos valstijoje. Ji prisipažino: „Aš vis tiek keliauju, todėl visada mielai įšoku į lėktuvą“.

REKLAMA
REKLAMA

Šiame mieste ji turėjo draugų ir planavo su jais susitikti, jei pasimatymas nepavyktų.

„Išsirinkome vietą su patogumais, mėgavomės sūkurine vonia, slidinėjimu ir apsipirkinėjimu“, - detalizavo Nicole.

Po kelionės Nicole grįžo namo į Šiaurės Karoliną.

„Mėgavomės vienas kito draugija, ėjome valgyti, slidinėti ir mėgavomės sūkurine vonia. Viskas prabėgo taip greitai, tai buvo tarsi įprastas gyvenimas, bet vaizdingame miestelyje.

Man nereikėjo grįžti prie jokių antrųjų planų, išvykome jausdamiesi padarę būtent tai, ko norėjome.“

Nepaisant atstumo, Nicole sakė, kad jiedu susitarė nueiti į dar vieną pasimatymą, bet susitikinės ir su kitais žmonėmis.

„Dėl didelio atstumo nėra galimybės greitai nuvykti. Mes ketiname ir toliau matytis, bet gerbsime vienas kitą ir pasimatysime, kai ateis tinkamas laikas“, – neslėpė Nicole.

o Lietuvoj tai tik lietuve su egiptieciu kitokiu istoriju dar nesam skaite
kad paciulpt?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų