tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sausio 2-ąją po Lietuvą pasklido žinia, kad mirė žinomas dainininkas ir grupės „2 Donatai“ lyderis Donatas Čižauskas. Jam buvo vos 33-eji. Jo netektis paveikė ir artimus draugus – Arūną bei Ingą Valinskus.

Sausio 2-ąją po Lietuvą pasklido žinia, kad mirė žinomas dainininkas ir grupės „2 Donatai“ lyderis Donatas Čižauskas. Jam buvo vos 33-eji. Jo netektis paveikė ir artimus draugus – Arūną bei Ingą Valinskus.

REKLAMA

Su Valinskais D. Čižauskas buvo artmi draugai, jie buvo dainininko piršliais jo vestuvėse. Donatas ne kartą buvo Ingos Valinskienės partneris scenoje.

Neseniai Ingos Valinskienės fanų puslapyje pasirodė ilgas įrašas, skiras Donatui.

„Jau sėdžiu tyliai... Tarp Jūsų gėlių puokščių. Saugau iki paskutinės jų akimirkos. Taip saugau ir Jūsų šypsenas, aplodismentus, nuotaiką, tikras akis. Todėl, kad Jūs – mano įkvėpimas, kai pradedu labai savim abejot... Ačiū, kad esat...

Donatas savo arenos jau nebesulauks. Taip norėčiau aprėkt jį šiandien: „Donce!!! Tu galėjai sukurt milijoną dainų, ir jas įdainuot savo šarmingu, „smėlingu“ balsu, kurį taip mėgau... Tu galėjai parnešt milijoną džiaugsmo į savo namus, savo mylimiems... Nes tokį Tave ir pažinau: žmogų – šypseną, žmogų – vulkaną, šalia kurio tokios tylenės kaip aš, tegalėjo pasijaust senomis perekšlėmis...“ Nebegaliu aprėkt. Galiu tik verkt... Iš nevilties...

REKLAMA

Branginkim gyvenimą. Branginkim save jame. O labiausiai branginkim tuos, kuriems patys esame brangūs... Ramybės Tau...“ – rašoma socialiniuose tinkluose.

REKLAMA

Primename, kad žinia apie 33-ejų kolegos mirtį socialiniame tinkle „Facebook“ pirmadienio vidurdienį pasidalino velionio kolega Karolis Akulavičius. Žiniasklaidoje keliama versija, jog garsus atlikėjas nusižudė, tačiau tv3.lt kol kas ši informacija nėra patvirtinta.

„Noriu pranešti labai liūdną žinią. Mus paliko talentingas, nuostabus tėtis, vyras, mano kolega Donatas Čižauskas… Išliksi mano atmintyje, kaip talentingas kūrėjas ir dainininkas.

REKLAMA

Tavo dainos išliks mūsų visų širdyse. Ilsėkis ramybėje, mano mielas Drauge“, – socialiniame tinkle rašė skaudžia naujiena pasidalinęs Karolis Akulavičius.

Savo prisiminimais kiek anksčiau su naujienų portalu tv3.lt dalinosi ir kitas D. Čižausko bičiulis, bendražygis Juozas Butnorius. Jis pasakojo, kad paskutinį kartą su Donatu matėsi gruodžio viduryje, kai koncertavo Šiaulių arenoje, o prisiminimai liko patys geriausi.

„Jis buvo labai geros nuotaikos, puikiai nusiteikęs. Prisiminimai apie Donatą – patys šilčiausi, geriausi. Tai linksmas ir užsivedęs žmogus. Jis buvo nuoširdus.

Mudu siejo ne tik scena, darbas, bet ir pomėgiai, bendras laisvalaikis kartu. Mudu vykdavome kartu žvejoti stintų, jis dažnai mane pakviesdavo. Galiu pasakyti, kad tai ne tik nuoširdus bičiulis, bet ir didelis talentas“, – kalbėjo J. Butnorius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų