naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau šią savaitę žiūrovus prie ekranų pritrauks paslaptingas, aistringas ir pirmas toks TV3 ir Go3 projektas „Tangomanai“, kuris 8 ryškiausias Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždes paskatino priimti iššūkį – staiga susikrauti lagaminus ir išvykti didžiausiam savo gyvenimo nuotykiui.

Jau šią savaitę žiūrovus prie ekranų pritrauks paslaptingas, aistringas ir pirmas toks TV3 ir Go3 projektas „Tangomanai“, kuris 8 ryškiausias Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždes paskatino priimti iššūkį – staiga susikrauti lagaminus ir išvykti didžiausiam savo gyvenimo nuotykiui.

REKLAMA

Prie šou prisijungusi aktorė Ineta Stasiulytė naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad dalyvauti projekte sutiko iki galo nė neišklausiusi pasiūlymo, o apie tai išgirdę apsidžiaugė ne tik moters tėvai, bet ir buvęs mylimasis Deividas Meškauskas. 

„Kai pasakiau tėvams, kad trims savaitėms skrisiu į Argentiną, jiems net klausimo dėl to nekilo. Labai džiaugėsi ir skatino vykti. Net nesusimąstė, o kas vaikus prižiūrės, – juokėsi Ineta. – Deividas irgi labai palaikė, atsiuntė įrašus iš šokių, kuriuos kūrėme projekte „Šok su manimi“, kad galėčiau šiek tiek prisiminti. To tikrai reikėjo, juk po projekto buvau trylika metų nejudėjusi!“ – sakė Ineta. 

I. Stasiulytė atskleidė, kad didžiausiu šio projekto atradimu tapo savęs pajautimas ir daugybė sutiktų žmonių. Moteris džiaugėsi, kad per tris projekto savaites nė vienas dalyvis nesukėlė konfliktinių situacijų. Anaiptol – „Tangomanų“ komanda gyveno atmosferoje su daug meilės ir rūpesčio vienas kitam. 

REKLAMA

„Pas mus buvo tik tai, kas kitiems gali pasirodyti visai neįdomu – meilės purslai. Bet tuo šis projektas ir yra ypatingas. Jis ne apie kritimus ar laimėjimus, o apie pajutimą, kad mes visi esame labai laikini, trapūs ir per trumpą laiką galime daug nuveikti“, – tikino ji. 

REKLAMA

Tiesa, Ineta neslėpė, kad fizinis skausmas projekte buvo nuolatinis palydovas. Per penkiolika dienų buvo nufilmuota net dešimt laidų, o tai televizijoje yra didelis iššūkis. 

„Tempas buvo žvėriškas, kūnas ėjo iš proto. Trečią dieną projekte sėdėjau ir verkiau iš skausmo. Buvo taip, kad eidama į liftą ir spausdama pirštu mygtuką, jaučiau, kokia raumeninga mano ranka. Skausmas buvo žiaurus, bet reikėjo suimti save į rankas ir suvokti, kad bet kokiu atveju turiu viską padaryti. Per vieną dieną turėjome pastatyti šokį, per kitą – dar vieną, o trečią dieną abu juos reikėjo filmuoti“, – pasakojo I. Stasiulytė. 

REKLAMA

Moteris atvira – dideliu atradimu projekte tapo jos šokių partneris. Ineta ne tik negalėjo patikėti, kiek daug talento turi šis žmogus, bet ir džiaugėsi sukūrusi su juo artimą ryšį. 

„Tobulesnio žmogaus dar reikėtų paieškoti. Jis toks talentingas ir taip gerai šoka, jog net sunku kvėpuoti į jį žiūrint. Be visa to, jis nuostabus kaip asmenybė – žaismingas, turi gerą humoro jausmą, bet gali būti ir labai konkretus, griežtas. Buvo lengva kartu dirbti, nes kalbėjome ta pačia kalba“, – atskleidė ji. 

REKLAMA
REKLAMA

Ineta atviravo, kad su savo partneriu bendrauja net ir pasibaigus projektui – beveik kasdien susirašo žinutėmis: „Labai daug juokaujame, nes turime daug prisiminimų iš projekto. Bet pakapstome ir gilesnes temas, tai apjungia mūsų ryšį. Mes daug vienas apie kitą žinome – jis apie mano asmeninį gyvenimą, o aš apie jo. Tam, kad galėtume kurti šokius, turėjome visiškai atsiskleisti ir leisti suprasti, kas vyksta mūsų gyvenimuose. O tuomet per šokį visa tai sujungti.“

Sensacingas ir be proto aistringas, naujas šokių ir nuotykių projektas „Tangomanai“ – nuo šio sekmadienio, kovo 12 d., 19.30 val. per TV3 ir Go3! 

Visas karščiausias „Tangomanai“ naujienas sekite čia: https://www.tv3.lt/tangomanai

Idomu ,kuris ,,talentas,,zemiau juostos ar...
Ieško naujo patino
Kiek ten bus skyrybu,o vyrai kurie isleidzia,galimai i orgijas,liurbiai
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų