„Salsamanai“

 

Aštuonios Lietuvos žvaigždės atvyksta į salsos tėvynę Kubą ir kartu su geriausiais salsos pasaulio šokėjais pradeda neįtikėtiną pažinimo kelionę! Tai – projektas, kuriame bus visko. Magiško grožio, visą kūną užliejančios aistros, sukrečiančių emocinių kontrastų ir šokiruojančių istorijos pamokų keisčiausioje pasaulio valstybėje.  

 

 

Projekte „Salsamanai“ – visus nustebinęs aistringas bučinys: „Aš vis dar tuo netikiu“

Atmosfera TV3 šokių ir pažinimo projekte „Salsamanai“ vis labiau kaista. Ne tik dėl kas kartą sudėtingėjančių repeticijų ir noro pasirodyti kuo geriau – toks pats karštis jaučiamas ir tarp projekto porų. Vienos jų susiduria su nemaloniais nesutarimais, kitos – vieni kitus atranda kitoje šviesoje.
Salsamanai Prieš 8 val.

„Salsamanų“ projekte – neįtikėtinas įvykis: paaiškėjo dviejų mažiausiai balų surinkusių porų likimas

Sekmadienio vakarą prie ekranų žiūrovus prikaustęs TV3 šokių ir pažinimo projektas „Salsamanai“ pateikė ne vieną staigmeną. Ir nors įtampos čia buvo su kaupu, vakaras buvo toks, kokia yra ir pati Kuba – spalvinga, jaudinanti ir nepaliekanti jokių abejonių. Praėjusioje laidoje visos projekto poros pasirodė vienoje įspūdingiausių Havanos gatvių.

Stebėkite tiesiogiai: eteryje – „Salsamanai“

Jau šį vakarą TV3 žiūrovų laukia dar viena įspūdingų šokių kupina „Salsamanų“ laida. Šįkart visos poros turės atskleisti, kaip atrodo kultūrų bučinys – įspūdingoje Havanos gatvėje susipins Lietuva ir Kuba! Laukia išskirtiniai pasirodymai Visi ruošia išskirtinius pasirodymus, tačiau didžiulį jaudulį kelia tai, kad šį sekmadienį su projektu teks atsisveikinti ir dar vienai porai… Primename, kad pirmieji projektą paliko Edgaras Bechter ir jo partnerė Indira.

Jurgita Jurkutė savo partneriui Kuboje ištiesė pagalbos ranką: „Galbūt man yra skirta tokia misija“

Jau šį vakarą TV3 žiūrovai išvys dar vieną įspūdingų šokių kupiną „Salsamanų“ laidą. Šįkart visos poros turės atskleisti, kaip atrodo kultūrų bučinys – įspūdingoje Havanos gatvėje susipins Lietuva ir Kuba! Visi ruošia išskirtinius pasirodymus, tačiau didžiulį jaudulį kelia tai, kad šį sekmadienį su projektu teks atsisveikinti ir dar vienai porai… Išmokti šokti salsą – itin sunkus uždavinys.

Jurgita Jurkutė dukrai Kornelijai skyrė jaudinančią dovaną: privers nubraukti ašarą

Visai neseniai unikalų TV3 šokių ir pažinimo projektą „Salsamanai“ paliko pirmoji pora, todėl pastaruoju metu šiuo visą kūną užvaldančiu salsos nuotykiu Kuboje toliau mėgaujasi tik likusios 7 poros. Tačiau atsipalaiduoti nelemta ir joms – savo įvertinimus kiekviena pora ir vėl renka nuo nulio! Projektui įpusėjus, repeticijos Kuboje darosi vis intensyvesnės. Ir nors kartais dalyviams jau ima stigti jėgų, nė viena pora nėra linkusi pasiduoti – visi nori pačių geresnių rezultatų.
Į viršų