Ilgai konkurentams nenusileido: „The Roop“ vėl tarp lyderių

Vasario 15-ąją Lietuva nusprendė, kad šių metų „Eurovizijos“ nacionaliniame konkurse mūsų šaliai turėtų atstovauti grupė „The Roop“. Dar po savaitės lažybininkai nusprendė, kad būtent Lietuva turėtų išplėšti pergalę Roterdame gegužės mėnesį. Dar visai neseniai jų populiarumas blėso, o jiems ant kulnų lipo kitų šalių pasirodymai.

Laimei, lažybininkų nuomone „The Roop“ vėl skinasi kelią į lyderių pozicijas.

Puslapio eurovisionworld.com lažybininkai mano, kad grupė „The Roop“ liks 2-oje vietoje ir jie tik 1 proc. atsilieka nuo Islandijos, Daði & Gagnamagnið, kurie dabar užima 1 vietą. 

3-ioje vietoje – Bulgarija, kuri dar kovo 3 d. buvo užėmusi 6 vietą.

Primename, kad dar kovo 3d. „The Roop“ užims 3 vietą, o dabar jie užima aukštesnę poziciją, o iki 1 vietos trūksta vos 1 proc. balsų.

Islandijos pasirodymas:

Lietuvių pasirodymas:

Bulgarijos pasirodymas:

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad grupė „The Roop“ iškovojo pergalę nacionalinėse „Eurovizijos“ atrankose, o publiką papirko ne tik jų įsimenanti daina, bet ir išskirtinis šokis. 

Dar prieš finalą grupė sulaukė daug dėmesio ir todėl, kad prie „Žalgirio“ arenos surengė didžiulį flashmobą kartu su savo gerbėjais – visi kartojo judesius ir atliko „The Roop“ dainą. Pasirodo, kad idėja tai padaryti gimė sulaukus tokios idėjos iš vieno komentaro socialiniuose tinkluose, o dabar flashmob’us grupės nariams siūlo daryti ir užsienio šalys, pavyzdžiui, Jungtinė Karalystė bei Nyderlandai.

Ne kartą keitėsi ir grupės narių įvaizdis. Pasirodo, kad už visa tai atsakinga stilistė Glorija Gžimailaitė, kuriai grupės nariai negailėjo gražiausių žodžių. 

„Su ja tariuosi daugiausiai aš, nes man patinka įkišti trigrašį, jausti, kaip aš norėčiau atrodyti, ir kaip ne. Glorija turi labai gerą pojūtį. Pavyzdžiui, kaip pas Mantą atsirado šortai? Jis užsidėjo kelnes ir pasakė, kad viskas gerai, bet reikėtų šortų. Glorija iškart ėmė ir nukirpo“, – besijuokdamas tv3.lt vaizdo konferencijos metu sakė V. Valiukevičius.

„Su tais tiesiog nukirptais šortais – be jokių pagražinimų, neapsiūtais – aš ir pasirodžiau finale“, – pridėjo ir pats Mantas.

 


Rašyti komentarą...
R
Rima Bar
2020-03-07 16:26:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
NA , Ok! TheROOP po kol,kas lygių nėra europos publiką,jie jau užkariavo.Lažybininkų lentelės,lieka lentelėmis.Bijau,kad LT vėl neužmuštų gero pasirodymo,dėl finansų stygiaus.Tie skirti 35K yra mizeris.Mažeiausiai reikia 100K.Ir tai Roterdame už tiek nepajėgsime nuphirkti tokių scenos efektų,komie buvo ŽAlgirio arenoj..
Atsakyti
0

V
Vyžas
2020-03-07 17:40:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nor vaziuot tai uz savus tegul ir vaziuoja
Atsakyti
0

O
Ovidijus
2020-03-08 17:51:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bulgarų tikrai graži daina, ir tikiu jų sekme.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų