Atskleistas „The Roop“ biudžetas Eurovizijoje: prisidėjo ir žiūrovai

„Eurovizijos“ nacionalinės atrankos žiūrovų skambučius ir trumpąsias žinutes visa surinktų lėšų dalis yra skiriama atrankos nugalėtojams, grupei „The Roop“ – iš viso beveik 20,3 tūkst. eurų.

Dar 15 tūkst. eurų nugalėtojų pasirodymui didžiosios „Eurovizijos“ scenoje skirs pats visuomeninis transliuotojas LRT.

„Finale balsavo rekordinis žiūrovų skaičius per visą Eurovizijos dainų konkurso nacionalinės atrankos Lietuvoje istoriją. Toks palaikymas tikrai įkvepia – „The Roop“ atranką laimėjo užtikrintai, o aktyviai balsuodami žiūrovai prisidėjo ir finansiškai prie mūsų atstovų būsimo pasirodymo Nyderlanduose.

Žiūrovai, kurie nori finansiškai prisidėti prie Lietuvos dalyvių pasirengimo „Eurovizijoje“, tai dar galės padaryti pervesdami lėšų tiesiogiai grupei“, – komentuoja generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas.

Iš viso per 6 „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos „Pabandom iš naujo!“ laidas, žiūrovai, balsuodami už labiausiai patikusią dainą, atidavė daugiau nei 120 tūkst. balsų. Didžioji dalis jų, beveik 85 tūkst., buvo atiduoti vasario 15 d. Žalgirio arenoje Kaune vykusio finalo metu. Visos atrankos metu žiūrovų balsavimą skambučiais ir SMS žinutėmis stebėjo audito įmonės „Grant Thornton Baltic“ atstovai.

„Yra nuostabu, kaip žmonės palaiko. Sulaukiame daug žinučių su klausimu, kur pervesti pinigus. Gauname pasiūlymų ir iš įmonių, kurios norėtų bendradarbiauti ir paremti „The Roop“. Jau greitai paskelbsime informaciją, kaip galima palaikyti mus. Ačiū už tą meilę, kurią jaučiame labai stipriai“, – sako grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

„Eurovizijos“ nacionalinę atranką laimėjusios dainos autoriams taip pat įteikta asociacijos LATGA 3 tūkst. eurų dydžio premija, dar 2 tūkst. eurų asociacija skyrė dainos aranžuotės tobulinimui. „The „Roop“ dainos „On Fire“ žodžių autorius yra pats grupės lyderis V. Valiukevičius, muziką jai sukūrė Robertas Baranauskas, Mantas Banišauskas ir V. Valiukevičius.

„Eurovizija“ šiemet vyks gegužės 12–16 dienomis Roterdame (Nyderlanduose). Lietuvos atstovai pasirodys pirmajame pusfinalyje.


Rašyti komentarą...
T
The Roop gerbėja
2020-03-06 20:42:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila, kad kai pagaliau turime puikią pasaulio dėmesio sulaukusią dainą, eurovizija greičiausiai neįvyks dėl to nelemto corona viruso...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų