Į prezidento inauguraciją kviečiamos ir garsenybės: neslepia džiugesio

Iki išrinktojo prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos likus vos kelioms dienoms aiškėja daugiau detalių apie ceremoniją ir vis daugiau Lietuvai svarbių asmenų gauna kvietimus į šį renginį.

Pagrindinis inauguracijos tikslas, anot organizatorių, pradėti naują Lietuvos raidos etapą kartu.

Į šventę kviečiami ir pramogų pasaulio atstovai – Jonas Nainys, dizaineris Juozas Statkevičius, etiketo specialistas Giedrius Drukteinis. Garsenybės šia džiugia žinia dalijasi ir socialiniuose tinkluose.

„Organizuodami inauguracijos iškilmes, siekiame pasakyti, kad Lietuva yra viena. Nesvarbu, kur gimėte – prie rugių lauko ar jūros, kur esate, kur mokėtės – liepos 12 d. išrinktajam prezidentui ištarus priesaiką tautai, kviečiame kiekvieną pilietį švęsti naują valstybės raidos etapą kartu“, – žurnalistams Prezidentūroje sakė Inauguracijos komisijos pirmininkė Algė Budrytė.

Jos teigimu, iškilmes siekiama padaryti demokratiškomis, norima kiekvieną Lietuvos pilietį padrąsinti aktyviau dalyvauti Lietuvos valstybės gerovės kūrime.

Džiugesio, dėl dalyvavimo neslėpė ir pramogų pasaulio atstovai. Jonas Nainys instagramo istorijose parodė savo kvietimą ir teigė, kad kartu su juo į šventinį vakarą vyks žmona Simona Nainė.

Dizaineris Juozas Statkevičius taip pat pasidalijo kvietimo nuotrauka, o po ja trumpai brūkštelėjo „Laimingas“.

Tiesa, kvietimai į liepos 12-osios vakarą vyksiančią naujojo Prezidento inauguracijos šventę daugeliui svečių užminė mįslę – kokius drabužius rinktis, norint „pataikyti“ į aprangos kodą, kuris nurodytas „vakarinis-šventinis“?

Etiketo specialistas Giedrius Drukteinis sako, kad toks aprangos kodo pavadinimas išties rimtas iššūkis, norintiems atrodyti tinkamai, todėl jis nusprendė pasiaiškinti, ką reiškia toks nurodytas aprangos kodo tipas ir ką reikėtų rengtis.

„Ponų dilemos – kvietime į naujojo Prezidento inauguracijos vakarą nurodytas aprangos kodas „vakarinė-šventinė“, o tai privertė suraukti antakius klausiant savęs „kas čia per žvėris?“

Nežinau tokio kodo, o tai reiškia, kad Lietuvoje niekas to nežino. Ir prasidėjo žurnalistinis tyrimas.

REKLAMA

Iš pradžių pakalbėjau su vienu tipo specialistu, susiginčijom, nes aš linkau prie „cocktail“, o jis – „black tie“.


Rašyti komentarą...
E
Emilija
2019-07-10 13:07:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Argi mes mokam pasidziaugt tuo ka turim ? Abejoju..ieskom knisames nepasiiziuredami ko patys verti esam.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų