Į Kalnų parką plūsta minios: grupė SEL žada gigantišką šou

Šeštadienį Vilnius skamba ypač garsiai. Gatves nuliejo sostinės dienų renginiai, o Kalnų parke – su nekantrumu lauktas grupės SEL koncertas.

30

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žmonių minios renkasi į SEL grupės koncertą Kalnų parke

Durys į koncertą buvo atidarytos nuo 18 valandos. Grupės gerbėjai buvo iš anksto perspėti, kad į renginį atskubėtų ne paskutinę minutę, o kiek anksčiu.

„Neateikite paskutinę minutę, kviečiame atvykti į šou tarp 18-os ir 19-os valandos. Bus didelis žmonių srautas, o Kalnų parkas – pilnas“, – skelbė organizatoriai

Koncertas prasidėjo 20 valandą. Pirmasis ant scenos pasirodė reperis Pushaz. Apšildomoji šou dalis truko pusvalandį, o vėliau ant scenos užlipo ir SEL.

Grupės lyderis Egidijus Dragūnas likus dienai prieš pasirodymą tikino siekiantis klausytojams sukurti kuo malonesnę atmosferą.

„Sveikiname Vilniaus miestą, miestiečius ir mūsų svečius su Sostinės dienomis. Mums, kaip vilniečiams, tai labai svarbi diena. Norime mūsų miesto svečius priimti kuo geriau, todėl surengsime puikų šou. Orų prognozės rodo, kad nelis, bus labai geras oras. Mes dėkojame dangui už tai. Esame pasiruošę ir pažadame, kad turėsite nuostabų renginį“, - sakė Egidijus Dragūnas.


Rašyti komentarą...
b
balsas bludina eilini karta
2017-09-02 19:53:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar neprasidejo o jus jau viska zinot
Atsakyti
0

S
Sts
2017-09-03 00:20:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apsildomoji grupe nuvargino ir truko per ilgai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų