Grupės „Magnit“ narė Kristina Ivanova: vaikystėje su sese laidėm vandens pripiltus balionus tiesiai į gatvę

Seserys Natalija ir Kristina 2005 metais įkūrė grupę „Yva“. Jaunos merginos išgarsėjo, rodos, akimirksniu. Į komandą priėmę gražuolę Godą buvo kviečiamos koncertuoti, turbūt, į kiekvieną Lietuvos kampelį.

19

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Natalija ir Kristina - žavingiausios Lietuvos šou pasaulio seserys

2006 metais Goda perėjo į pop grupės „69 Danguje“ gretas, todėl seserys drauge repetuoti ir koncertuoti pakvietė dvi naujas nares – Gintarę ir Ievą.

2011 metais grupės „Yva“ merginos visgi išsiskirstė savais keliais. Nors po to kurį laiką tarp seserų Natalijos ir Kristinos tvyrojo įtampa, vėliau, rodos, santykiai pasitaisė ir pastaruoju metu neretai dvi gražuoles vėl galime išvysti laiką leidžiant drauge.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Geriausi kadrai iš grupės „Yva“ nuotraukų archyvo

Pasirodo, seserys yra neišskiriamos nuo vaikystės. Jos neslepia, kad nuo mažens drauge mėgo krėsti išdaigas. „Pamenu, su sese prisipirkome balionų, prisipylėm į juos vandens ir nusliūkinusios į balkoną, laidėm tiesiai į gatvę,“ – tv3.lt skaitytojams atviravo Kristina Ivanova. – Žinoma, į žmonių galvas netaikėme, jie tėkšdavosi greta praeivių kojų".

Paklausta, kuri iš jų prikrėsdavo daugiau šunybių ir tėvams užkraudavo didesnę naštą ant pečių, grupės „Magnit“ narė ir grožio studijos „Kristina“ vadovė ilgai nesvarstė: „Manyčiau, sesuo buvo kur kas labiau pašėlusi“.

 


Rašyti komentarą...
l
lina
2015-07-01 17:31:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokia naujiena,o kas vaikysteje nebuvo nieko iskretes? bent as tokiu nezinau...
Atsakyti
0

A
Ale ir kokius
2015-07-02 07:31:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
"balionus" laidet Sveicarijos kaime???:)))Kur viena gatve tera.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų