• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Grupė „Pikaso“ savo gerbėjams pristato nostalgišką naują kūrinį „Tikiuosi, tu ne viena“ ir netrukus išvyks į jubiliejinį koncertinį turą „9131“, skirtą pažymėti grupės gyvavimo 25 metų jubiliejų.   

Grupė „Pikaso“ savo gerbėjams pristato nostalgišką naują kūrinį „Tikiuosi, tu ne viena“ ir netrukus išvyks į jubiliejinį koncertinį turą „9131“, skirtą pažymėti grupės gyvavimo 25 metų jubiliejų.   

REKLAMA

Nostalgiška daina žymi svarbią pradžią   

Kaip teigia „Pikaso“ narys Haroldas, naujoji grupės „Pikaso“ daina „Tikiuosi, tu ne viena“ yra apie sudėtingus dviejų žmonių santykius, kurie dėl tam tikrų priežasčių nebegali būti poroje, tačiau artimi jausmai vienas kitam dar rusena širdyje.   

„Yra toks posakis, jog jeigu myli žmogų, kartais turi jį paleisti. Ši mintis puikiai tinka apibūdinti ir naujausią mūsų dainą. Joje kalbama apie situaciją, kai dėl įvairių priežasčių būti su kitu žmogumi poroje pasidaro per sunku, tačiau vis vien mylime jį ir norime, kad jis būtų laimingas, net jei laimę ateityje teks kurti atskirai“, – teigia „Pikaso“ narys Haroldas.   

Dainą pristato naktiniame Kaune nufilmuotas minimalistinis vaizdo klipas. Pasak grupės narių, šia vizualizacija norėjosi minimaliomis vaizdinėmis priemonėmis, bet įtaigiai perteikti dainos emociją ir pagrindinę žinutę, rašoma pranešime spaudai. 

REKLAMA
REKLAMA

Grupės nario Roko teigimu, nauja daina įprasmina ir vasarį startuojančio jubiliejinio grupės koncertinio turo „9131“, skirto grupės 25 metų veiklos paminėjimui, pradžią. 

REKLAMA

„Šį mėnesį prasideda ir mūsų jubiliejinis turas. Tad daina „Tikiuosi, tu ne viena“ yra lyg dovana ištikimiausiems mūsų gerbėjams, kurie seka mūsų kūrybą visus šiuos dešimtmečius”, – mintimis dalinosi „Pikaso“ narys Rokas. 

Kruopštus pasiruošimas jubiliejiniam turui   

Jubiliejinis „Pikaso“ koncertinis turas startuos jau vasario 23 d. Šilutėje ir finišuos balandžio 20 d. Vilniuje. Per du mėnesius grupė surengs net 11 koncertų įvairiuose Lietuvos miestuose.  

REKLAMA
REKLAMA

Grupės narių teigimu, koncertų metu grupės gerbėjai gali tikėtis itin kruopščiai sudėliotos programos, kurioje bus tik geriausios ir žinomiausios per 25 veiklos metus išleistos grupės dainos.   

„Labai džiaugiamės, kad į pirmąjį mūsų jubiliejinio turo koncertą Šilutėje jau praktiškai išpirkti visi bilietai. Šiam turui ruošėmės itin atsakingai. Per daugiau nei du veiklos dešimtmečius turime bendrai sukaupę net 6 valandų trukmės koncertinę programą. Itin atsakingai atrinkome kūrinius šiam turui, kad pasiūlytume maksimaliai patrauklią ir įtraukiančią muzikinę programą“, – teigia grupės „Pikaso“ narys Tomas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Grupės narių teigimu, jubiliejiniai koncertai išsiskirs ir savo scenografija, kuri koncertų dalyviams leis mėgautis aukščiausios kokybės šou elementais net ir mažesnėse koncertinėse erdvėse. 

Jubiliejiniai „Pikaso“ koncertai vyks: vasario 23 d. – Šilutėje, kovo 3 d. – Biržuose, kovo 8 d. –  Klaipėdoje, kovo 9 d. –  Kretingoje, kovo 15 d. – Kaune, kovo 16 d. – Marijampolėje, kovo 23 d. – Jurbarke, balandžio 4 d. – Utenoje, balandžio 5 d. – Šiauliuose, balandžio 6 d. – Panevėžyje, balandžio 20 d. – Vilniuje. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų