REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Suomijos gyventojai išsakė savo nuomonę  jie balsavo už tai, kad šių „Eurovizijos“ dainų konkurse jiems atstovautų „Windows95Man“ su daina „No Rules“ (liet. – jokių taisyklių).

Suomijos gyventojai išsakė savo nuomonę  jie balsavo už tai, kad šių „Eurovizijos“ dainų konkurse jiems atstovautų „Windows95Man“ su daina „No Rules“ (liet. – jokių taisyklių).

REKLAMA

Vasario 10 d.  Suomijos išankstinė atranka į „Eurovizijos“ dainų konkursą užėmė „Nokia“ areną – didžiausią salę, kurioje kada nors vyko dainų konkursas.

Vakare varžėsi 7 atlikėjai. Kiekvienas iš jų jau spėjo įsitvirtinti Suomijos dainų topuose, todėl konkursas buvo labai atviras.

Dėl auksinio bilieto į „Euroviziją“ konkurse „Uuden Musiikin Kilpailu 2024“ (UMK) varžėsi septyni atlikėjai. Konkurso favoritė ilgą laiką išliko atlikėja Sara Siipola ir antrosios vietos laimėtojai „Cyan Kicks“, rašo eurovision.tv.

Tačiau galiausiai tik viena daina galėjo pretenduoti į UMK trofėjų - tai buvo „Windows95man“ „No Rules“.

REKLAMA
REKLAMA

Kritika ir pažeistos taisyklės

„Windows95man“ pergalė konkurse tapo netikėta net patiems atlikėjams, nes didžiausia vakaro favorite buvo Sara Siipola su daina „Paskana“, o ir iš komisijos grupė sulaukė nemažai aštrios kritikos. Taip pat būtent šiam pasirodymui komisija skyrė paskutinę vietą.

REKLAMA

Tiesa, jų iššūkiai dar nesibaigė – pagal „Eurovizijos“ taisykles, scenoje negalima reklamuoti komercinių produktų pavadinimų ir prekių ženklų, įraše taip pat draudžiama minėti žinomą prekės ženklą.

Suomijos dueto pavadinimas yra „Windows95Man“, o jų marškinėlius puošia didelis „Microsoft“ operacinės sistemos („Windows“) logotipas.

Dėl to manoma, kad pasirodymo negalima pristatyti „Eurovizijos“ scenoje, nes jis pažeidžia konkurso taisykles.

Atlikėjas dar 2013-aisiais pradėjo sceninę karjerą, kurioje – pasirodymas Helsinkio 2022 metų Naujųjų metų sutikimo šventėje ir koncertas su praėjusių metų Suomijos „Eurovizijos“ dalyviu Käärijä.

Daina „No Rules“ – pirmasis jo oficialus muzikinis kūrinys, kurio pavadinimas atspindi „Windows95man“ požiūrį į kūrybą.

Dėkui, kad nors triusikus užsimovė, o kito per klešnes nieks nekabėjo... Fui, o ir seni tie diedai! Nors... Eurovizija juk tapo ne dainų konkursu, o nuogybių šou...
Nu nx !
jetau kazkokie is gej klubo pabege :D uzduse,pridvese ir tt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų