Grupė „8 Kambarys“ šįkart susitiks ne scenoje: kuris iš narių – karališkosios šeimos ekspertas?

Grupė „8 Kambarys“ ir jos nariai Karolis Talutis-Talaz bei Deividas Alejūnas-Corsalis turi sukaupę didžiulę savo muzikos gerbėjų armiją. Tačiau abu jie – reti įvairių laidų svečiai. Šįkart reperiai metė vienas kitam iššūkį ir nusprendė stoti į kovą TV3 laidoje „galvOK“.

4

Paskutinė sezono laida – kaip niekad linksma. Marijono Mikutavičiaus komandą papildęs Talaz ir į Manto Katlerio komandos gretas stojęs Corsalis privers gerbėjus kvatoti ir įrodys, kad jiems gerą nuotaiką dovanoti geba ne vien scenoje.

„8 Kambario“ nariams teks patys įvairiausi klausimai, ir nors muzika šįkart taip ir liks nepaliesta, abu grupės nariai – neblogai pasikaustę, ir gali pasigirti nemenkomis žiniomis įvairiose gyvenimo srityse.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grupė „8 Kambarys“ šįkart susitiks ne scenoje

Pavyzdžiui, K. Talutis-Talaz pripažins, kad visai neseniai gilino savo žinias apie Didžiosios Britanijos monarchus. „Paskutiniu metu teko domėtis karališkąja šeima – žiūrėjau naujienas ir man internete apie tai išmetė kažkokius straipsnius. Pasirodo, jie visuomet turi turėti juodos spalvos drabužių, nes jei užkluptų laidotuvės, jie turi būti pasiruošę. O laidotuvės gali užklupti visada“, – bus įsitikinęs Karolis.

Tuo tarpu Mantui ir Deividui iš pradžių atsakyti į klausimus nesiseks – žinomi vyrai griebsis netikėto metodo ir dar laidos pradžioje nuspręs iš pagrindų pakeisti žaidimo taktiką.

„Visus žaidimus rinkdavomės artimiausias temas, o galui pasilikdavome sprogimus. Dabar pagalvojame, kad imsime tas temas, kurių labiausiai nesuprantame“, – sakys Mantas.

O štai komandų kapitonai, pražaidę visą sezoną, drąsiai dalinsis savo įžvalgomis apie jau anksčiau buvusius klausimus ir atsakymų į juos variantus. „Pastebėjai, Marijonai? Šitame žaidime jie gvazdikėlius kiša tada, kai nežino kitų variantų. Gvazdikėliai niekad nebuvo teisingas atsakymas“, – sakys M. Katleris, tačiau ar šįkart tikrai bus teisus?

Ką daryti, kad maistas ilgiau išliktų šviežias? Kodėl moterims, priešingai, nei vyrams, dažnai šąla kojos?

Atsakymai į šiuos bei kitus klausimus ir smagus „8 Kambario“ grupės narių žaidimas – jau šiandien, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų